Gościnny Poznań

27-02-2014 Kategoria: Muay Thai K-1
Komu bliżej do Poznania niż do Gdańska, również ma okazję żeby się poruszać w sobotę. Kohorta Poznań zaprasza wszystkich chętnych 1 marca na międzyklubowe sparingi K-1 i Muay Thai.

Jak informują Organizatorzy:
"Sparingi będą polegały na wspólnej 20-30 minutowej rozgrzewce oraz 60 minutach sparingów, podzielonych na 15 rund po 3 minuty walki i 1 minucie przerwy między rundami.
Osoby które wezmą udział w sparingach, zostaną podzielone na dwie grupy zaawansowania. Grupa zaawansowana to osoby które startowały kiedykolwiek, na jakichkolwiek zawodach sportów uderzanych oraz grupa początkująca - osoby bez doświadczenia w sportach uderzanych.
Osoby z tych dwóch grup będą sparować wyłącznie między sobą. Oczywiście każdy uczestnik sparingów ma wolną wybór ile z wszystkich 15 rund sparingów robi. Udział w sparingach może wziąć udział dosłownie każdy bez względu na przynależność klubową.
Na sparingi swój przyjazd poza klubami Kohorta Poznań, Kohorta Środa Wlkp., Kohorta Śrem, Kohorta Swarzędz oraz Kohorta Luboń zapowiedziały takie kluby jak Kokoro Gym Grudziądz oraz Fight Academy Stargard Szczeciński oraz kilka osób z Poznańskich klubów uderzanych sportów walki.
Zawodnicy z klubu Kohorta Poznań płacą po 10zł za uczestnictwo w sparingach, zgodnie z nową zasadą "Gospodarze stawiają obiad przyjezdnym" :).
Natomiast dla pozostałych uczestników sparingów wstęp jest całkowicie bezpłatny! Oczywiście zapraszamy do dodania swojej obecności na portalach społecznościowych oraz do zaproszenia do wydarzenia znajomych."

Termin: 1 marca 2014
10.00-12.00
Miejsce: Os. Lecha 43, Poznań

Nam idea się podoba, miło że coraz częściej widać takie międzyklubowe inicjatywy, nie mówiąc o gościnnym obiadku;)

Wszystkie szczegóły na Facebookowej stronie wydarzenia.