Wystartowało:
97 zawodników
22 zawodniczki
z 43 klubów
Skład Komisji Sędziowskiej :
Żychliński Krzysztof - sędzia główny
Zawistowski Ryszard - kierownik planszy
Wielgosz Waldemar - kierownik planszy
Matusik Dariusz - kierownik planszy
Saganek Marek
Półtorak Sławomir
Wrzosek Marcin
Bałdyga Tomasz
Sękowska Beata
Mazurek Józef
Sułkowski Jarosław
Sułkowski Przemysław
Majewski Marcin
Kowalewski Zbigniew
Różalski Zygmunt
Hajducki Waldemar
Dzięcioł Mieczysław
Kuca Krzysztof
Seniorzy
-57 kg
- Mańkowski Dawid PALESTRA Warszawa
- Krasuski Rafał SKS GLADIATOR Siedlce
- Osieł Cezary SKKB PL
Wójcik Krzysztof UKS LEGION Głogów
-63 kg
- Domińczak Maciej UKS LEGION Głogów
- Niżejewski Mateusz POMORZE Świnoujście
- Książek Artur KT LEGIA Warszawa
Miller Maciej PALESTRA Warszawa
-69 kg
-
Daschke Jarosław GKS CHAMPION Gdańsk
- Garbaczewski Roger TKKF Siedleckie
- Szymański Robert Center Team Odolanów
Andrzejewski Dawid Otwock "KO" Team
-74 kg
- Trześniewski-Tryc Piotr PALESTRA Warszawa
- Przełaza Łukasz UKS POWER Siedlce
- Kukła Dawid UKS LEGION Głogów
Rasch Patryk Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
-79 kg
- Ruta Kamil MKS WICHER Kobyłka
- Pazdan Dominik UKS DIAMENT Pstrągowa
- Wroński Jerzy PALESTRA Warszawa
Lipiński Mariusz SKS GLADIATOR Siedlce
-84 kg
- Wiśniewski Wojciech ZAMEK Kurzętnik
- Białowąs Eryk KSW SOKÓŁ Jarosław
- Koszałka Szymon Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
Chaber Sebastian Ostrowiecki Klub Sportów Walki
-89 kg
- Grzesiak Michał Center Team Odolanów
- Grzęda Cyprian TKKF Siedleckie
- Antosiewicz Krzysztof KT LEGIA
Kubiszyn Mateusz KSW SOKÓŁ Jarosław
-94 kg
- Proszek Patryk GWARDIA Zielona Góra
- Kamiński Patryk GKS CHAMPION Gdańsk
- Wysocki Piotr PALESTRA Warszawa
Wypchał Piotr Krakowska Akademia Taekwon-do
+94 kg
- Bławdziewicz Michał PALESTRA Warszawa
- Bizewski Artur Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
- Proszek Adam GWARDIA Zielona Góra
Mykosa Kamil Radomski KSW PUNCHER
Seniorki
-50 kg
- Kubiak Karolina Łaski Klub Sztuk Walki
- Szacoń Marzena MKS KALINA Lublin
- Ziemnicka Dominika KT LEGIA
Puszczykowska Ilona KS POGOŃ Mogilno
-55 kg
- Nieroda Iwona UKS DIAMENT Pstrągowa
- Kleczkowska Klara KT LEGIA Warszawa
- Raszewska Paulina PALESTRA Warszawa
Zabrzygraj Kalina UKS LEGION Głogów
-60 kg
- Kądzielska Monika CSE SPARTA
- Boczek Natalia CSW CHAMPION Lubawa
- Hermanowska Kamila KS NADSTAL Krzaki Czaplinkowskie
Gerc Elżbieta Otwock "KO" Team
-65 kg
- Waliczek Marta BESKID DRAGON Bielsko-Biała
- Drewulska Natalia PALESTRA Warszawa
- Węsiora Joanna Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA
Przewłocka Joanna GKS CHAMPION Gdańsk
-70 kg
- Bałanda Kamila GKS CHAMPION Gdańsk
- Pawłowska Natalia GKS CHAMPION Gdańsk
+70 kg
- Chojnowska Aleksandra GKS CHAMPION Gdańsk
- Dziedzic Karolina UKS DIAMENT Pstrągowa
Najlepszy zawodnik: Kamil Ruta (MKS WICHER Kobyłka)
Najlepsza zawodniczka: Iwona Nieroda (UKS DIAMENT Pstrągowa)
Najlepszy klub: GKS CHAMPION Gdańsk
Przygotował Sędzia Główny Zawodów
Krzysztof Żychliński