Pointfighting i Light-Contact

Krynica Zdrój 23-24.09.2006

12-09-2006 Kategoria: wyniki Light-Contact 
Mistrzostwa Polski Light-Contact, Krynica Zdrój 2006.
Mistrzostwa Polski L-C Krynica Zdrój 2006

Mistrzostwa Polski L-C Krynica Zdrój 2006

Mistrzostwa Polski L-C Krynica Zdrój 2006

Mistrzostwa Polski L-C Krynica Zdrój 2006

Mistrzostwa Polski L-C Krynica Zdrój 2006

Mistrzostwa Polski L-C Krynica Zdrój 2006


KOBIETY:
-50,0 kg
  1. Kotlarz Patrycja (Krynica)
  2. Dolińska Aleksandra (Piaseczno)
  3. Barycka Edyta (Siedlce)
    Książek Maria (Kraków)
-55,0 kg
  1. Cieśla Żaneta (Pasłęk)
  2. Karcz Agata (Kraków)
  3. Gutowska Joanna (Piaseczno)
-60,0 kg
  1. Florek Monika (Kraków)
  2. Jaromska Ewelina (Siedlce)
  3. Stępniak Barbara (Lublin)
    Kałka Edyta (Gdańsk)
-65,0 kg
  1. Chojnacka Barbara (Warszawa)
  2. Truszkowska Monika (Gdańsk)
  3. Berent Alina (Piaseczno)
    Miszczyńska Sylwia (Zielona Góra)
-70,0 kg
  1. Bałanda Kamila (Gdańsk)
+75.0 kg
  1. Bieć Paulina (Wrocław)
  2. Słowik Anna (Piaseczno)
MĘŻCZYŹNI:
-57,0 kg
  1. Narloch Kacper (Szczecin)
  2. Basta Sebastian (Krynica)
  3. Tołwiński Adam (Siedlce)
    Binek Michał (Zielona Góra)
-63,0 kg
  1. Niedzielski Wojciech (Gdańsk)
  2. Maciążek Andrzej (Piaseczno)
  3. Czop Marcin (Kraków)
    Kujawski Ernest (Zielona Góra)
-69,0 kg
  1. Ziemnicki Przemysław (Piaseczno)
  2. Samoluk Aleksander (Siedlce)
  3. Przybylski Grzegorz (Kraków)
    Kaczmarczyk Łukasz (Wrocław)
-74,0 kg
  1. Wroński Jerzy (Piaseczno)
  2. Kopański Jakub (Siedlce)
  3. Głogowski Michał (Siedlce)
    Matulaniec Sebastian (Kurzętnik)
-79,0 kg
  1. Jabłośnski Michał (Piaseczno)
  2. Matyja Robert (Piaseczno)
  3. Soboń Marek (Kielce)
    Żak Piotr (Lublin)
-84,0 kg
  1. Niziołek Mariusz (Piaseczno)
  2. Dobrowolski Kamil (Gdańsk)
  3. Rydzewski Radosław (Białystok)
    Baliński Mateusz (Zielona Góra)
-89,0 kg
  1. Myśliński Wojciech (Piaseczno)
  2. Kiełkiewicz Marcin (Płock)
  3. Grodzicki Tomasz (Lubawa)
-94,0kg
  1. Bocian Bartłomiej (Siedlce)
  2. Statkiewicz Albert (Legnica)
  3. Górzewski Rafał (Gdańsk)
    Konwicki Maciej (Kielce)
+94,0 kg
  1. Puchacz Jacek (Lublin)
  2. Kosek Przemysław (Kraków)
  3. Szymkowiak Paweł (Gdańsk)
    Łosiewicz Arkadiusz (Pasłęk)


Najlepsza Zawodniczka: Patrycja Kotlarz (Krynica)

Najlepszy Zawodnik: Wojciech Niedzielski (Gdańsk)

Źródło: Trener Krynicy Zdrój, Krzysztof Bulanda - dziękujemy za wyniki i foto-materiał! Zapraszamy też na stronę Krynicy: tutaj.

 Zabierz głos w tej sprawie! 
Twoje imię:
Komentarz:
2 + dwa =