Pointfighting i Light-Contact

Szeged - Węgry 2005

27-11-2005 Kategoria: wyniki Pointfighting wyniki Full-Contact wyniki Light-Contact 

Mistrzostwa Świata WAKO

Semi - Contact

Kobiety

Kat. -50,0 kg

  1. Fadeeva Svetlana - Russia
  2. Aquilano Samantha - Italy
  3. Reka Krempf - Hungary
    Ivas Andreja - Croatia

Kat. -55,0 kg

  1. Tonje Sorlie - Norway
  2. Betty Kovaks - Hungary
  3. Dorota Godzina - Poland
    Panagiota Galini - Greece

Kat. -60,0 kg

  1. Lico Luisa - Italy
  2. Carolin Pitzke - Germany
  3. Vedrana Halincic - Croatia
    Christina Szytenchelm - Poland

Kat. -65,0 kg

  1. Elaine Small - Ireland
  2. Szendrei Barbara - Hungary
  3. Berlingieri Patrizia - Switzerland
    Lisa Boardman - Great Britain

Kat. -70,0 kg

  1. Natalie Cassidy - Ireland
  2. Ana Znaor - Croatia
  3. Pruzsinski Ivett - Hungary
    Adelaide Callegari - Italy

Kat. +70,0 kg

  1. Barbara Kovacs - Hungary
  2. Oxana Kinakh - Russia
  3. Sonya Coakley Hanan - Ireland
    Romina Succi - Italy

Mężczyźni

Kat. -57,0 kg

  1. Debreceni Dzesö - Hungary
  2. Maxim Aysin - Russia
  3. Miroslav Grgic - Croatia
    Piotr Bakowski - Poland

Kat. -63,0 kg

  1. Adriano Passaro - Italy
  2. Viktor Hirsch - Hungary
  3. Robert Haugh - Ireland
    Philippe Rossi - France

Kat. -69,0 kg

  1. Gregorio Di Leo - Italy
  2. Boujibar Christian - Switzerland
  3. Daniel Harrison - Great Britain
    Krisztian Jaroszkievicz - Hungary

Kat. -74,0 kg

  1. Alexander Lane - USA
  2. Jacey Cashman - Great Britain
  3. Mc Kat. omy Robert - Ireland
    Baert Bjorn - Belgium

Kat. -79,5 kg

  1. Jason Brown - Canada
  2. Kurt Baert - Belgium
  3. Neri Stella - Italy
    Faton Rexhaj - Germany

Kat. -84,0 kg

  1. Zvonimir Gribl - Croatia
  2. Robert Knödlseder - Germany
  3. Christoph Steinlechner - Austria
    Drew Neal - Great Britain

Kat. -89,0 kg

  1. Peter Csikos - Hungary
  2. Joseph Greenhalgh III - USA
  3. Marko Desa - Croatia
    David Heffernan - Ireland

Kat. -94,0 kg

  1. Pero Gazilj - Croatia
  2. Oshaughnessy Collin - Ireland
  3. Ongaro Andrea - Italy
    Marc Anthony Brown - Great Britain

Kat. +94,0 kg

  1. James Benjamin Steward - Canada
  2. Daniel Händel - Germany
  3. Marco Culiersi - Italy
    Seppi Patterer - Austria

Light - Contact

Kobiety

Kat. -50,0 kg

  1. Reka Krempf - Hungary
  2. Alexandra Kibanova - Russia
  3. Heidi Williamsson - Sweden
    Florence Zaaboula - France

Kat. -55,0 kg

  1. Tonje Sorlie - Norway
  2. Roxane Laskaz - France
  3. Christina Mc Mahon - Ireland
    Żaneta Cieśla - Poland

Kat. -60,0 kg

  1. Klara Marton - Hungary
  2. Julie McHale - Ireland
  3. Julia Göldner - Germany
    Sara Reale - Italy Kat.  

Kat. -65,0 kg

  1. Katarzyna Furmaniak - Poland
  2. Marianna Hudak - Hungary
  3. Sabina Sehic - Slovenia
    Louise Dixon - Great Britain

Kat. -70,0 kg

  1. Nusa Rajher - Slovenia
  2. Ivett Pruzsinsky - Hungary
  3. Katja Möhle - Germany
    Karoline Ek - Sweden

Kat. +70,0 kg

  1. Mieke Hink - Great Britain
  2. Oxana Kinakh - Russia
  3. Stefanie Hildebrandt - Germany
    Szabina Domokos - Hungary

Mężczyźni

Kat. -57,0 kg

  1. Aysin Maxime - Russia
  2. Dereczeni Dezsö - Hungary
  3. Bakyttay Aukenov - Kazakhstan
    Przemysław Rekowski - Poland

Kat. -63,0 kg

  1. Evgeny Mayer - Russia
  2. Szanto Sandor - Hungary
  3. Bengt Thomas Karlsson - Sweden
    Kostyantyn Demoretskyy - Ukraine

Kat. -69,0 kg

  1. Ruslan Ishmakov - Russia
  2. Gregory Larbi - France
  3. Grega Rudolf - Slovenia
    Timur Hamidullin - Estonia

Kat. -74,0 kg

  1. Ales Zemljic - Slovenia
  2. Jerzy Wroński - Poland
  3. Mario Butschkat - Germany
    Oliver Stricz - Hungary

Kat. -79,5 kg

  1. Dancso, Zoltan - Hungary
  2. Christophe Touzeau - France
  3. Konstantin Seitov - Russia
    Andrea Primitivi - Italy

Kat. -84,0 kg

  1. Jeno Novak - Hungary
  2. Mariusz Niziołek - Poland
  3. Fabian Fingerhut - Germany
    Marat Pukhaev - Russia

Kat. -89,0 kg

  1. Michael Reinbold - Germany
  2. Gavin Williamson - Great Britain
  3. Wojciech Myśliński - Poland
    Tibor Wappel - Hungary

Kat. -94,0 kg

  1. Christian Schulz - Germany
  2. Agostino Pavesi - Italy
  3. Vladimir Delar - Croatia
    Bartłomiej Bocian - Poland

Kat. +94,0 kg

  1. James Benjamin Stewart - Canada
  2. Rishat Kabirov - Russia
  3. Merlin Gehrt - Germany
    Mark D. Graden

Full - Contact

Kobiety

Kat. -48,0 kg

  1. Calabrese Valeria - Italy
  2. Hardingz Jenny - Sweden
  3. Helena Kalinowski - Germany
    Bouzlaf Nawal - Marocco

Kat. -52,0 kg

  1. Fatma Akyüz - Germany
  2. Anna Krivoguzova - Russia
  3. Maris Joeveer - Estonia
    Solli Mette - Norway

Kat. -56,0 kg

  1. Szuknai Zsuzsanna - Hungary
  2. Andreeva Lidia - Russia
  3. Natalie Kalinowski - Germany
    Jutta Susanna Nordberg - Finnland

Kat. -60,0 kg

  1. Monika Florek - Poland
  2. Olga Zyk - Russia
  3. Valeriya Kurlyuk - Kazakhstan
    Sanja Samardzic - Bosnia Herzegovina

Kat. -65,0 kg

  1. Vera Andreeva - Russia
  2. Kristina Anne Marie Katas - Finnland
  3. Chiara Mandelli - Italy
    Rita Parkanyi - Hungary

Kat. -70,0 kg

  1. Łukasik Karolina - Poland
  2. Radic Nives - Croatia
  3. Elena Solareva - Russia
    Tetyana Ivashchenko - Ukraine

Kat. +70,0 kg

  1. El Haddad Samira - Marocco
  2. Jenna Droluk - USA
  3. Adina Cocieru - Romania
    Ivanova Galina - Russia

Mężczyźni

Kat. -51,0 kg

  1. Ivan Bityutskikh - Russia
  2. Mntsar Almhid - Syria
  3. Joaquin Cespedes Salas - Spain
    Amir Tnalin - Kazakhstan

Kat. -54,0 kg

  1. Gabor Aburko - Hungary
  2. Igor Pavlenko - Ukraine
  3. Mokhmad Betmirzaev - Russia
    Tomasz Makowski - Poland

Kat. -57,0 kg

  1. Zurab Faroyan - Russia
  2. Rkaibi Mounir - Marocco
  3. Nurbolat Rysmagambetov - Kazakhstan
    Hosseim Azimi ZaKat.  - Islamic Rep. of Iran

Kat. -60 kg

  1. Daniel Martins - France
  2. Kornel Sandor - Hungary
  3. Zlatomir Dimitrov - Bulgaria
    Evgeniy Khil - Russia

Kat. -63,5 kg

  1. Arild Mikarlsen - Norway
  2. Biagio Tralli - Italy
  3. Olexandr Gibert - Ukraine
    Abdukhalim Bakhtiyev - Kazakhstan

Kat. -67,0 kg

  1. Reinikainen Jere Petteri - Finnland
  2. Raonic Eldin - Bosnia/Herzegowina
  3. Manzoni Michele - Italy
    Pavel Tarik - Russia

Kat. -71,0kg

  1. Kulbaev Igor - Russia
  2. Mariusz Ziętek - Poland
  3. Dmytro Yatskov - Ukraine
    Robert Arvai - Hungary

Kat. -75,0 kg

  1. Azamat Belgibayev - Kazakhstan
  2. Azzedine Mhiyaovi - Marocco
  3. Martin Nachev - Bulgari
    Manuchari Pipiya - Russia

Kat. -81,0 kg

Denis Grachev - Russia
Mamadou Traore - France
Nagode David - Slovenia
Almat Serimon - Kazakhstan

Kat. -86,0 kg

  1. Stephen Thompson - USA
  2. Segei Bogdan - Russia
  3. Jonathan Gromark - Sweden
    Mairis Briedis - Latvia

Kat. -91,0 kg

  1. Denys Simkin - Ukraine
  2. Marko Tomasovic - Croatia
  3. Yerzhan Shegenov - Kazakkstan
    Balasz Varga - Hungary

Kat. +91,0 kg

  1. Yury Abramov - Russia
  2. Michał Wszelak - Poland
  3. Kenan Akbulut - Germany
    Jukka Petteri SaariKat.  - Finnland

WAKO World Championships in Agadir, Maroc

Formy Przy Muzyce - Mężczyźni

Twardy Styl

  1. Beck Ashley - Great Britai
  2. Michael Möller - Germany
  3. Andrey Savushkin - Russia

Formy z Twardą Bronią

  1. Ashley Beck - Great Britain
  2. Andrej Bosak - Russia
  3. Andrey Savushkin - Russia

Miękki Styl

  1. Michael Möller - Germany
  2. Andrej Bosak - Russia
  3. Evgeny Krylov - Russia

Formy z Miękką Bronią

  1. Andrej Bosak - Russia
  2. Andrey Savushkin - Russia
  3. Möller Michael - Germany

Formy Przy Muzyce - Kobiety

Twardy Styl

  1. Kudinova Olga - Russia
  2. Jessica Holmes - Great Britain
  3. Marina Kramarovskaya - Russia

Formy z Twardą Bronią

  1. Veronica Dombrovskaya - Belarus
  2. Tchizikova Ekaterina - Russia
  3. Lora Minicuccu - Canada

Miękki Styl

  1. Veronica Dombrovskaya - Belarus
  2. Elena Tchirkova - Russia
  3. Clara Bonet Riera - Spain

Formy z Miękką Bronią

  1. Tchizikova Ekaterina - Russia
  2. Elena Tchirkova - Russia
  3. Clara Bonet Riera - Spain

Źródło:  http://www.wako.ch

 Zabierz głos w tej sprawie! 
Twoje imię:
Komentarz:
2 + dwa =