drabinki

kategoria: Seniorzy waga: -74kg
1Dominik Pazdan
(Diament Pstrągowa)
1Dominik Pazdan
(Diament Pstrągowa)
1Dominik Pazdan
(Diament Pstrągowa)
1Dominik Pazdan
(Diament Pstrągowa)
1Ruta Kamil
(MKS Wicher Kobyłka)
F Ruta Kamil
(MKS Wicher Kobyłka)
17Jarosław Banaszkiewicz
(Kick Sport Radom)
9Konrad Czopowicz
(KT LEGIA Warszawa)
9Konrad Czopowicz
(KT LEGIA Warszawa)
25Michał Jakobsche
(Street Fighter Warszawa)
5Arkadiusz Lasek
(DUET GDAŃSK)
5Arkadiusz Lasek
(DUET GDAŃSK)
5Arkadiusz Lasek
(DUET GDAŃSK)
21Robert Swierkosz
(Beskid-Dragon )
13Damian Chiliński
(ZAMEK-KURZĘTNIK)
13Damian Chiliński
(ZAMEK-KURZĘTNIK)


3Konrad Pruśniewski
(PALESTRA)
3Konrad Pruśniewski
(PALESTRA)
3Ruta Kamil
(MKS Wicher Kobyłka)
3Ruta Kamil
(MKS Wicher Kobyłka)
19Adrian Grabarczyk
(UKS SANDA PŁOCK)
11Ruta Kamil
(MKS Wicher Kobyłka)
11Ruta Kamil
(MKS Wicher Kobyłka)


7Maciej Czechowicz
(Klub Sportowy Dragon)
7Marcin Mazurkiewicz
(Halny Nowy Sącz)
7Piotr Smoczyński
(SKKB Politechnika Lublin)
23Marcin Mazurkiewicz
(Halny Nowy Sącz)
15Piotr Smoczyński
(SKKB Politechnika Lublin)
15Piotr Smoczyński
(SKKB Politechnika Lublin)


2Adrian Durma
(Elbląski Klub Karate)
2Kamil Cnotkowski
(UKS SANDA PŁOCK)
2Łukasz Trela
(Fight Club Zielona Góra)
2Łukasz Trela
(Fight Club Zielona Góra)
2Andrzej Modzelewski
(MKS Wicher Kobyłka)
18Kamil Cnotkowski
(UKS SANDA PŁOCK)
10Łukasz Trela
(Fight Club Zielona Góra)
10Łukasz Trela
(Fight Club Zielona Góra)
26Radosław Dołęgowski
(LKSW Tajfun Legionowo)
6Radosław Pluskota
(DUET GDAŃSK)
6Przemysław Pilip
(Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
6Przemysław Pilip
(Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
22Przemysław Pilip
(Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
14Maciej Kiziński
(MKS Kalina Lublin)
14Maciej Kiziński
(MKS Kalina Lublin)


4Piotr Szloser
(PALESTRA)
4Artur Osuchowski
(Akademia im. Jana Długosza)
4Andrzej Modzelewski
(MKS Wicher Kobyłka)
4Andrzej Modzelewski
(MKS Wicher Kobyłka)
20Artur Osuchowski
(Akademia im. Jana Długosza)
12Andrzej Modzelewski
(MKS Wicher Kobyłka)
12Andrzej Modzelewski
(MKS Wicher Kobyłka)


8Ernest Lis
(Klub Sportowy Dragon)
8Ernest Lis
(Klub Sportowy Dragon)
8Ernest Lis
(Klub Sportowy Dragon)
24Krystian Buda
(Street Fighter Warszawa)
16Jacek Kołodziej
(MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie)
16Jacek Kołodziej
(MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie)