drabinki

Dzieci (pałki piankowe): -125cm -135cm -145cm +145cm
Kadetki Młodsze Pointfighting: -28kg -32kg -37kg -42kg -47kg +47kg
Kadeci Młodsi Pointfighting: -28kg -32kg -37kg -42kg -47kg +47kg
Kadetki Młodsze Light Contact: -28kg -32kg -37kg -42kg -47kg +47kg
Kadeci Młodsi Light Contact: -28kg -32kg -37kg -42kg -47kg +47kg
Kadetki Starsze Pointfighting: -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -65kg +65kg
Kadeci Starsi Pointfighting: -42kg -47kg -52kg -57kg -63kg -69kg +69kg
Kadetki Starsze Light Contact: -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -65kg +65kg
Kadeci Starsi Light Contact: -42kg -47kg -52kg -57kg -63kg -69kg +69kg
Drużyny: Dzieci (pałki piankowe) Kadeci Młodsi PF Kadeci Starsi PF Dzieci (pałki piankowe) II
kategoria: Dzieci (pałki piankowe) waga: -135cm
1Jan Bocheński
(X Fight Józefosław)
1Jan Bocheński
(X Fight Józefosław)
1Jan Bocheński
(X Fight Józefosław)
1Jan Bocheński
(X Fight Józefosław)
1Dawid Wasiak
(X Fight Józefosław)
F Dawid Zygmuntowicz
(K.S Semiramida Pułtusk)
17Lila Siesicka
(KS X Fight Piaseczno)
9Dawid Kowalczyk
(UKS TOM BEE TEAM)
9Dawid Kowalczyk
(UKS TOM BEE TEAM)


5Filip Jaroszek
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
5Filip Jaroszek
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
5Filip Jaroszek
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
21Łukasz Gałązka
(K.S.Sidekick Warszawa)
13Igor Olewnicki
(K.S Semiramida Pułtusk)
13Igor Olewnicki
(K.S Semiramida Pułtusk)


3Dawid Wasiak
(X Fight Józefosław)
3Dawid Wasiak
(X Fight Józefosław)
3Dawid Wasiak
(X Fight Józefosław)
3Dawid Wasiak
(X Fight Józefosław)
19Szymon Tretter
(KS X Fight Piaseczno)
11Mikołaj Makowski
(UKS TOM BEE TEAM)
11Mikołaj Makowski
(UKS TOM BEE TEAM)


7Alicja Wiszniowska
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
7Alicja Wiszniowska
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
7Alicja Wiszniowska
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)


15Paweł Żbikowski
(K.S Semiramida Pułtusk)
15Paweł Żbikowski
(K.S Semiramida Pułtusk)


2Adam Krupa
(X Fight Józefosław)
2Adam Krupa
(X Fight Józefosław)
2Adam Krupa
(X Fight Józefosław)
2Dawid Zygmuntowicz
(K.S Semiramida Pułtusk)
2Dawid Zygmuntowicz
(K.S Semiramida Pułtusk)
18Ewa Stańczyk
(KS X Fight Piaseczno)
10Szymon Król
(UKS TOM BEE TEAM)
10Szymon Król
(UKS TOM BEE TEAM)


6Wiktoria Rutkowska
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
6Wiktoria Rutkowska
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
6Dawid Zygmuntowicz
(K.S Semiramida Pułtusk)
22Andrzej Ślażyński
(K.S.Sidekick Warszawa)
14Dawid Zygmuntowicz
(K.S Semiramida Pułtusk)
14Dawid Zygmuntowicz
(K.S Semiramida Pułtusk)


4Aleksander Wilk
(X Fight Józefosław)
4Aleksander Wilk
(X Fight Józefosław)
4Aleksander Wilk
(X Fight Józefosław)
4Aleksander Wilk
(X Fight Józefosław)
20Stanisław Tretter
(KS X Fight Piaseczno)
12Kacper Najduk
(K.S Semiramida Pułtusk)
12Kacper Najduk
(K.S Semiramida Pułtusk)


8Karol Woźniak
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
8Karol Woźniak
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
8Michał Żbikowski
(K.S Semiramida Pułtusk)


16Michał Żbikowski
(K.S Semiramida Pułtusk)
16Michał Żbikowski
(K.S Semiramida Pułtusk)