drabinki

Dzieci (pałki piankowe): -125cm -135cm -145cm +145cm
Kadetki Młodsze Pointfighting: -28kg -32kg -37kg -42kg -47kg +47kg
Kadeci Młodsi Pointfighting: -28kg -32kg -37kg -42kg -47kg +47kg
Kadetki Młodsze Light Contact: -28kg -32kg -37kg -42kg -47kg +47kg
Kadeci Młodsi Light Contact: -28kg -32kg -37kg -42kg -47kg +47kg
Kadetki Starsze Pointfighting: -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -65kg +65kg
Kadeci Starsi Pointfighting: -42kg -47kg -52kg -57kg -63kg -69kg +69kg
Kadetki Starsze Light Contact: -42kg -46kg -50kg -55kg -60kg -65kg +65kg
Kadeci Starsi Light Contact: -42kg -47kg -52kg -57kg -63kg -69kg +69kg
Drużyny: Dzieci (pałki piankowe) Kadeci Młodsi PF Kadeci Starsi PF Dzieci (pałki piankowe) II
kategoria: Dzieci (pałki piankowe) waga: -145cm
1Michał Bachman
(X Fight Józefosław)
1Michał Bachman
(X Fight Józefosław)
1Michał Bachman
(X Fight Józefosław)
1Michał Bachman
(X Fight Józefosław)
1Eryk Kalinowski
(K.S Semiramida Pułtusk)
F Eryk Kalinowski
(K.S Semiramida Pułtusk)
17Oskar Amanowicz
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
9Zosia Stańczyk
(KS X Fight Piaseczno)
9Zosia Stańczyk
(KS X Fight Piaseczno)


5Maksymilian Czamara
(KS X Fight Piaseczno)
5Maciej Mika
(XF Chylice)
5Jakub Zasada
(KS X Fight Piaseczno)
21Maciej Mika
(XF Chylice)
13Jakub Zasada
(KS X Fight Piaseczno)
13Jakub Zasada
(KS X Fight Piaseczno)


3Jakub Klimek
(UKS TOM BEE TEAM)
3Jakub Płachta
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
3Jakub Płachta
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
3Eryk Kalinowski
(K.S Semiramida Pułtusk)
19Jakub Płachta
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
11Julia Wawrzonowska
(KS X Fight Piaseczno)
11Julia Wawrzonowska
(KS X Fight Piaseczno)


7Rozalia Makowska
(KS X Fight Piaseczno)
7Mateusz Jagła
(K.S.Sidekick Warszawa)
7Eryk Kalinowski
(K.S Semiramida Pułtusk)
23Mateusz Jagła
(K.S.Sidekick Warszawa)
15Eryk Kalinowski
(K.S Semiramida Pułtusk)
15Eryk Kalinowski
(K.S Semiramida Pułtusk)


2Michał Bąk
(UKS TOM BEE TEAM)
2Szymon Miller
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
2Szymon Miller
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
2Szymon Miller
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
2Szymon Miller
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
18Szymon Miller
(KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
10Michał Świniarski
(KS X Fight Piaseczno)
10Michał Świniarski
(KS X Fight Piaseczno)


6Maja Kosmaczewska
(KS X Fight Piaseczno)
6Maja Kosmaczewska
(KS X Fight Piaseczno)
6Maja Kosmaczewska
(KS X Fight Piaseczno)
22Oskar Wiśniewski
(XF Chylice)
14Kacper Matejek
(PTS Łuków)
14Kacper Matejek
(PTS Łuków)


4Andrzej Pawlak
(UKS TOM BEE TEAM)
4Andrzej Pawlak
(UKS TOM BEE TEAM)
4Andrzej Pawlak
(UKS TOM BEE TEAM)
4Andrzej Pawlak
(UKS TOM BEE TEAM)
20Jakub Mierzejewski
(XF Chylice)
12Aleksander Wrotek
(KS X Fight Piaseczno)
12Aleksander Wrotek
(KS X Fight Piaseczno)


8Julia Maśluszczak
(KS X Fight Piaseczno)
8Julia Maśluszczak
(KS X Fight Piaseczno)
8Bartek Sieńkowski
(K.S Semiramida Pułtusk)


16Bartek Sieńkowski
(K.S Semiramida Pułtusk)
16Bartek Sieńkowski
(K.S Semiramida Pułtusk)