wyniki - młodzieżowcy

MŁODZIEŻOWCY

Walka 1, 1/16 Młodzieżowiec -75kg
Paweł Anlauf (OKK Oświęcim)Mateusz Kaczmarek (Extreme Fighters Wrocław)
3 - 0
Walka 2, 1/16 Młodzieżowiec -75kg
Przemysław Pilip (ASW Knockout Zielona Góra)Aron Żelazek (Czerwony Smok Poznań)
3 - 0
Walka 3, 1/16 Młodzieżowiec -75kg
Kacper Urbańczyk (OKK Oświęcim)Bartosz Kołodziejczak (Kohorta Poznań)
3 - 0
Walka 4, 1/16 Młodzieżowiec -75kg
Karol Kruzel (Duet Gdańsk)Mateusz Poum (Czerwony Smok Poznań)
3 - 0
Walka 5, 1/16 Młodzieżowiec -81kg
Marcin Kaszta (AKS NIWKA Sosnowiec)Filip Kubacki (Kohorta Poznań)
0 - 3
Walka 6, 1/8 Młodzieżowiec -71kg
Bartosz Fryc (OKK Oświęcim)Sebastian Skibiński (MKS Kalina Lublin)
2 - 1
Walka 7, 1/8 Młodzieżowiec -71kg
Michał Romkiewicz (Extreme Fighters Wrocław)Dawid Tomaszewski (Czerwony Smok Poznań)
1 - 2
Walka 8, 1/8 Młodzieżowiec -71kg
Tomasz Lipiński (KS Jedi Boxing Zielona Góra)Adam Grześkowiak (SKF Boksing Zielona Góra)
0 - 3
Walka 9, 1/8 Młodzieżowiec -71kg
Wiktor Grociak (U.K.S Barbakan Kraków)Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
1 - 2
Walka 10, 1/8 Młodzieżowiec -71kg
Bartosz Kowalski (KS Czerwony Smok Poznań Sekcja Our Team)Bartłomiej Horobiowski (Puncher Wrocław)
RSC1 -
Walka 11, 1/8 Młodzieżowiec -71kg
Marcin Szyngiera (Extreme Fighters Wrocław)Paweł Songowicz (UKS "SHI-KON" Łódź)
DQ -
Walka 12, 1/8 Młodzieżowiec -71kg
Dawid Iwanejko (Nak Muay Szczecin)Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
0 - 3
Walka 13, 1/8 Młodzieżowiec -71kg
Adrian Kupiec (Legion Głogów)Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
0 - 3
Walka 14, 1/8 Młodzieżowiec -67kg
Adam Miętus (FIGHT CLUB Knurów)Krzysztof Możdżeń (Diament Pstrągowa)
0 - 3
Walka 15, 1/8 Młodzieżowiec -67kg
Maciej Zawadzki (ZKS Gwardia Zielona Góra)Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)
0 - 3
Walka 16, 1/8 Młodzieżowiec -67kg
Szymon Rybicki (Czerwony Smok Poznań)Gracjan Szadziński (Hunter Team Stargard Szczeciński)
- RSC2
Walka 17, 1/8 Młodzieżowiec -67kg
Paweł Skiba (Czerwony Smok Poznań)Daniel Hodor (AKS NIWKA Sosnowiec)
3 - 0
Walka 18, 1/8 Młodzieżowiec -86kg
Piotr Nowak (Paco Team Katowice)Marcin Mencel (Czerwony Smok Poznań)
RSC1 -
Walka 19, 1/8 Młodzieżowiec -86kg
Mariusz Dulkiewicz (TKKb SMOK Toruń)Mateusz Hiki (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 20, 1/8 Młodzieżowiec +91kg
Błażej Andrzejewski (SSW NOKAUT Gorzów Wlkp.)Kornel Olszewski (TKKF Siedlce)
0 - 3
Walka 21, 1/8 Młodzieżowiec -75kg
Paweł Anlauf (OKK Oświęcim)Hubert Rycerski (VIKTORIA Szydłowiec)
3 - 0
Walka 22, 1/8 Młodzieżowiec -75kg
Sławomir Przypis (KS Jedi Boxing Zielona Góra)Paweł Szyda (Koniński Klub Sztuk Walki)
1 - 2
Walka 23, 1/8 Młodzieżowiec -75kg
Przemysław Pilip (ASW Knockout Zielona Góra)Kasper Łopaciński (Legion Głogów)
KO1 -
Walka 24, 1/8 Młodzieżowiec -75kg
Dawid Worwa (Niezrzeszeni)Wiesław Złoty (Duet Gdańsk)
0 - 3
Walka 25, 1/8 Młodzieżowiec -75kg
Kacper Urbańczyk (OKK Oświęcim)Przemysław Majiczek (AKS NIWKA Sosnowiec)
3 - 0
Walka 26, 1/8 Młodzieżowiec -75kg
Mateusz Pietraszkiewicz (Nak Muay Szczecin)Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
- RSC2
Walka 27, 1/8 Młodzieżowiec -75kg
Karol Kruzel (Duet Gdańsk)Jakub Piechocki (Koniński Klub Sztuk Walki)
0 - 3
Walka 28, 1/8 Młodzieżowiec -75kg
Mateusz Rycerski (VIKTORIA Szydłowiec)Łukasz Zeidler (Puncher Wrocław)
3 - 0
Walka 29, 1/8 Młodzieżowiec -81kg
Filip Kubacki (Kohorta Poznań)Michał Terlecki (MKS Kalina Lublin)
3 - 0
Walka 30, 1/8 Młodzieżowiec -81kg
Patryk Zdrojewski (UKS Akrobata Tarczyn)Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)
1 - 2
Walka 31, 1/8 Młodzieżowiec -81kg
Michał Mączka (Duet Gdańsk)Mateusz Mańka (ZKS Gwardia Zielona Góra)
3 - 0
Walka 32, 1/8 Młodzieżowiec -81kg
Dawid Świerczyński (U.K.S Barbakan Kraków)Albert Odzimkowski (Radomski Klub Taekwon-do)
DQ -
Walka 33, 1/8 Młodzieżowiec -81kg
Adrian Madej (Klub Sportów Walki Szczecinek)Sergiusz Grzemny (Czerwony Smok Poznań)
3 - 0
Walka 34, 1/8 Młodzieżowiec -81kg
Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)Łukasz Rząd (TKKb SMOK Toruń)
RSC1 -
Walka 35, 1/8 Młodzieżowiec -81kg
Amadeusz Toboła (Paco Team Katowice)Damian Dyrda (Rzeszowski Klub Oyama Karate)
3 - 0
Walka 36, 1/8 Młodzieżowiec -81kg
Dawid Kowieski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 37, 1/4 Młodzieżowiec -91kg
Piotr Klekociński (Paco Team Katowice)Łukasz Milewski (SSW NOKAUT Gorzów Wlkp.)
RSC2 -
Walka 38, 1/4 Młodzieżowiec -91kg
Grzegorz Guzek (UKS "SHI-KON" Łódź)Przemysław Lis (Czerwony Smok Poznań)
0 - 3
Walka 39, 1/4 Młodzieżowiec -91kg
Bartosz Gruba (Duet Gdańsk)Mateusz Dorsz (Czerwony Smok Poznań)
1 - 2
Walka 40, 1/4 Młodzieżowiec -91kg
Andrzej Grzebyk (Rzeszowski Klub Sportów Walki)Radosław Szyguła (Czerwony Smok Poznań)
3 - 0
Walka 41, 1/4 Młodzieżowiec -60kg
Robert Rajewski (Rajewski Team Płock)Rafał Bałut (K.O GYM Świebodzice)
KO1 -
Walka 42, 1/4 Młodzieżowiec -60kg
Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)Krzysztof Świętochowski (Human Białystok)
2 - 1
Walka 43, 1/4 Młodzieżowiec -60kg
Damian Kowalczyk (Klub Sportów Walki Szczecinek)Przemysław Dobiała (Czerwony Smok Poznań)
3 - 0
Walka 44, 1/4 Młodzieżowiec -57kg
Kamil Ekert (Palestra Warszawa)Marek Jabłoniowski (KS Czerwony Smok Poznań Sekcja Our Team)
3 - 0
Walka 45, 1/4 Młodzieżowiec -57kg
Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)Piotr Nowaczyk (Czerwony Smok Poznań)
KO1 -
Walka 46, 1/4 Młodzieżowiec -63.5kg
Adam Ugorski (Kohorta Poznań)Rafał Niestrzęba (Puncher Wrocław)
1 - 2
Walka 47, 1/4 Kobieta Młodzieżowiec -60kg
Aleksandra Strzelecka (Kohorta Poznań)Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
1 - 2
Walka 48, 1/4 Młodzieżowiec -71kg
Bartosz Fryc (OKK Oświęcim)Dawid Tomaszewski (Czerwony Smok Poznań)
2 - 1
Walka 49, 1/4 Młodzieżowiec -71kg
Adam Grześkowiak (SKF Boksing Zielona Góra)Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
- WO
Walka 50, 1/4 Młodzieżowiec -71kg
Bartosz Kowalski (KS Czerwony Smok Poznań Sekcja Our Team)Marcin Szyngiera (Extreme Fighters Wrocław)
3 - 0
Walka 51, 1/4 Młodzieżowiec -71kg
Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
- RSC1
Walka 52, 1/4 Młodzieżowiec -67kg
Krzysztof Możdżeń (Diament Pstrągowa)Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)
0 - 3
Walka 53, 1/4 Młodzieżowiec -67kg
Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)Adam Szczęsny (Czerwony Smok Poznań)
3 - 0
Walka 54, 1/4 Młodzieżowiec -67kg
Gracjan Szadziński (Hunter Team Stargard Szczeciński)Emil Białczak (Radomski Klub Taekwon-do)
3 - 0
Walka 55, 1/4 Młodzieżowiec -67kg
Paweł Skiba (Czerwony Smok Poznań)Łukasz Rajewski (Rajewski Team Płock)
- RSC2
Walka 56, 1/4 Młodzieżowiec -86kg
Piotr Nowak (Paco Team Katowice)Łukasz Witkowski (Klub Sportów Walki Szczecinek)
1 - 2
Walka 57, 1/4 Młodzieżowiec -86kg
Rafał Murat (MKS Kalina Lublin)Łukasz Jarząbek (VIKTORIA Szydłowiec)
3 - 0
Walka 58, 1/4 Młodzieżowiec -86kg
Mateusz Hiki (Legion Głogów)Usarek Łukasz (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
3 - 0
Walka 59, 1/4 Młodzieżowiec -86kg
Marcin Kostrubiec (Klub Sportów Walki Szczecinek)Szymon Sławiński (Hunter Gym Bydgoszcz)
AB2 -
Walka 60, 1/4 Młodzieżowiec +91kg
Kornel Olszewski (TKKF Siedlce)Michał Pukin (Duet Gdańsk)
0 - 3
Walka 61, 1/4 Młodzieżowiec +91kg
Paweł Długosz (Rickard Fight Klub Warszawa) ()
0 - 3
Walka 62, 1/4 Młodzieżowiec +91kg
Marcin Wójcik (Klub Sportów Walki Szczecinek)Maciej Bobrowski (MSSiR "RING" Kraków)
RSC2 -
Walka 63, 1/4 Młodzieżowiec +91kg
Łukasz Koziatek (OSW Triada Piekary Śląskie)Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
1 - 2
Walka 64, 1/4 Młodzieżowiec -75kg
Paweł Anlauf (OKK Oświęcim)Paweł Szyda (Koniński Klub Sztuk Walki)
3 - 0
Walka 65, 1/4 Młodzieżowiec -75kg
Przemysław Pilip (ASW Knockout Zielona Góra)Wiesław Złoty (Duet Gdańsk)
2 - 1
Walka 66, 1/4 Młodzieżowiec -75kg
Kacper Urbańczyk (OKK Oświęcim)Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
- RSC1
Walka 67, 1/4 Młodzieżowiec -75kg
Jakub Piechocki (Koniński Klub Sztuk Walki)Mateusz Rycerski (VIKTORIA Szydłowiec)
0 - 3
Walka 68, 1/4 Młodzieżowiec -81kg
Filip Kubacki (Kohorta Poznań)Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)
- RSC1
Walka 69, 1/4 Młodzieżowiec -81kg
Michał Mączka (Duet Gdańsk)Dawid Świerczyński (U.K.S Barbakan Kraków)
3 - 0
Walka 70, 1/4 Młodzieżowiec -81kg
Adrian Madej (Klub Sportów Walki Szczecinek)Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
0 - 3
Walka 71, 1/4 Młodzieżowiec -81kg
Amadeusz Toboła (Paco Team Katowice)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 72, 1/2 Kobieta Młodzieżowiec -56kg
Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)Katarzyna Rogala (TKKF Olimp Legnica)
3 - 0
Walka 73, 1/2 Kobieta Młodzieżowiec -56kg
Urszula Sokalska (GKS CHAMPION Gdańsk)Małgorzata Dymus (Scorpion Krępice)
1 - 2
Walka 74, 1/2 Kobieta Młodzieżowiec -70kg
Edyta Medyńska (Hunter Team Stargard Szczeciński)Adriana Muszyńska (Legion Głogów)
2 - 1
Walka 75, 1/2 Kobieta Młodzieżowiec -70kg
Anna Koralewska (SKF Boksing Zielona Góra)Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
0 - 3
Walka 76, 1/2 Kobieta Młodzieżowiec -48kg
Anna Cieślak (Legion Głogów)Małgorzata Luckner (COPACABANA WARSZAWA)
2 - 1
Walka 77, 1/2 Młodzieżowiec -91kg
Piotr Klekociński (Paco Team Katowice)Przemysław Lis (Czerwony Smok Poznań)
0 - 3
Walka 78, 1/2 Młodzieżowiec -91kg
Mateusz Dorsz (Czerwony Smok Poznań)Andrzej Grzebyk (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
WO -
Walka 79, 1/2 Młodzieżowiec -60kg
Robert Rajewski (Rajewski Team Płock)Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 80, 1/2 Młodzieżowiec -60kg
Damian Kowalczyk (Klub Sportów Walki Szczecinek)Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)
1 - 2
Walka 81, 1/2 Młodzieżowiec -57kg
Kamil Ekert (Palestra Warszawa)Łukasz Wydro (TKKb SMOK Toruń)
3 - 0
Walka 82, 1/2 Młodzieżowiec -57kg
Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)Konrad Szymanowski (Human Białystok)
3 - 0
Walka 83, 1/2 Młodzieżowiec -63.5kg
Rafał Niestrzęba (Puncher Wrocław)Patryk Listwan (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 84, 1/2 Młodzieżowiec -63.5kg
Dawid Kukła (Legion Głogów)Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
3 - 0
Walka 85, 1/2 Kobieta Młodzieżowiec -60kg
Agata Warzybok (Fighter Wrocław)Karolina Babińska (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 86, 1/2 Kobieta Młodzieżowiec -60kg
Emilia Czerwińska (ZKS Gwardia Zielona Góra)Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
0 - 3
Walka 87, 1/2 Młodzieżowiec -71kg
Bartosz Fryc (OKK Oświęcim)Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
0 - 3
Walka 88, 1/2 Młodzieżowiec -71kg
Bartosz Kowalski (KS Czerwony Smok Poznań Sekcja Our Team)Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
2 - 1
Walka 89, 1/2 Młodzieżowiec -67kg
Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)
3 - 0
Walka 90, 1/2 Młodzieżowiec -67kg
Gracjan Szadziński (Hunter Team Stargard Szczeciński)Łukasz Rajewski (Rajewski Team Płock)
2 - 1
Walka 91, 1/2 Młodzieżowiec -86kg
Łukasz Witkowski (Klub Sportów Walki Szczecinek)Rafał Murat (MKS Kalina Lublin)
WO -
Walka 92, 1/2 Młodzieżowiec -86kg
Mateusz Hiki (Legion Głogów)Marcin Kostrubiec (Klub Sportów Walki Szczecinek)
3 - 0
Walka 93, 1/2 Młodzieżowiec +91kg
Michał Pukin (Duet Gdańsk) ()
1 - 2
Walka 94, 1/2 Młodzieżowiec +91kg
Marcin Wójcik (Klub Sportów Walki Szczecinek)Tomasz Klimiuk (Human Białystok)
3 - 0
Walka 95, 1/2 Młodzieżowiec -75kg
Paweł Anlauf (OKK Oświęcim)Przemysław Pilip (ASW Knockout Zielona Góra)
WO -
Walka 96, 1/2 Młodzieżowiec -75kg
Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)Mateusz Rycerski (VIKTORIA Szydłowiec)
3 - 0
Walka 97, 1/2 Młodzieżowiec -81kg
Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)Michał Mączka (Duet Gdańsk)
WO -
Walka 98, 1/2 Młodzieżowiec -81kg
Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 99, FINAL Kobieta Młodzieżowiec -56kg
Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)Małgorzata Dymus (Scorpion Krępice)
3 - 0
Walka 100, FINAL Kobieta Młodzieżowiec -70kg
Edyta Medyńska (Hunter Team Stargard Szczeciński)Róża Gumienna (Fighter Wrocław)
1 - 2
Walka 101, FINAL Młodzieżowiec -91kg
Przemysław Lis (Czerwony Smok Poznań)Mateusz Dorsz (Czerwony Smok Poznań)
RSC1 -
Walka 102, FINAL Młodzieżowiec -60kg
Robert Rajewski (Rajewski Team Płock)Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)
1 - 2
Walka 103, FINAL Młodzieżowiec -57kg
Kamil Ekert (Palestra Warszawa)Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 104, FINAL Młodzieżowiec -71kg
Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)Bartosz Kowalski (KS Czerwony Smok Poznań Sekcja Our Team)
0 - 3
Walka 105, FINAL Młodzieżowiec -67kg
Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)Gracjan Szadziński (Hunter Team Stargard Szczeciński)
3 - 0
Walka 106, FINAL Młodzieżowiec +91kg
()Marcin Wójcik (Klub Sportów Walki Szczecinek)
- WO
Walka 107, FINAL Młodzieżowiec -75kg
Paweł Anlauf (OKK Oświęcim)Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
1 - 2
Walka 108, FINAL Kobieta Młodzieżowiec -52kg
Joanna Walkiewicz (SK Kick Boxing Kielce)Joanna Mrozkowiak (Legion Głogów)
3 - 0
Walka 109, FINAL Kobieta Młodzieżowiec -48kg
Anna Cieślak (Legion Głogów)Magdalena Sudnik (SKF Boksing Zielona Góra)
3 - 0
Walka 110, FINAL Kobieta Młodzieżowiec -60kg
Karolina Babińska (Legion Głogów)Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
0 - 3
Walka 111, FINAL Młodzieżowiec -63.5kg
Patryk Listwan (Legion Głogów)Dawid Kukła (Legion Głogów)
2 - 1
Walka 112, FINAL Młodzieżowiec -86kg
Łukasz Witkowski (Klub Sportów Walki Szczecinek)Mateusz Hiki (Legion Głogów)
- KO2
Walka 113, FINAL Młodzieżowiec -81kg
Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
0 - 3