nowa-glowna
Skopje: 3 medale
"Przekręcili nas" - tak krótko skomentował sytuację na ringu w Macedonii trener polskiej kadry, Andrzej Śliwa. "Jeden sędzia w naszej ekipie to za mało. Nie ma z nami nikogo liczącego się w świecie (z drużyną Polski pojechał jedynie jeden sędzia, przyp. red.), dlatego sędziowie punktują pod swoich faworytów. Przekręcili wygraną walkę Pławeckiego, oszukali potem Dudka, teraz znowu z uśmiechem na ustach punktowali w drugą stronę, przez co zabrali medal Natalii (Laila Natalia Grabowska - jedyna kobieta w ekipie Low-Kick, przyp. red.)... a naprawdę była lepsza i powinna spokojnie wygrać."
W ostatniej "polskiej" walce Low-Kickerów w dniu dzisiejszym przegrał Paweł Tracz - znowu po kontrowersyjnej decyzji sędziów, z którą polska ekipa nie może się pogodzić.
W strefie medalowej jest zatem Mariusz Cieśliński (-57 kg), Michał Głogowski (-71 kg) - wygrał swoją walkę przez KO - oraz Leszek Kołtun (-75 kg). Za nich trzymamy kciuki - jutro półfinały!
