Pointfighting i Light-Contact

Piaseczno 15-16.10.2005


XXI Mistrzostwa Polski Light - Semi Contact i Form Przy Muzyce Seniorów

Kategoria: L-C
Napisał: l.dabrowski

Light-Contact

 

Kobiety

Kat. -50,0 kg

  1. Emilia Szabłowka -KS Piaseczno
  2. Sylwia Mosior - Duet Gdańsk
  3. Katarzyna Glekier - GOKSiR Brzeziny
  4. Aleksandra Dolińska - KS Piaseczno

Kat. -55,0 kg

  1. Godzina Dorota - Piaseczo
  2. Magdalena Grochocka - Alkon Szczecin
  3. Agata Karcz - Krak Sport Kraków
    Karolina Żurkowska - KS Piaseczno

Kat. -60,0 kg

  1. Krystyna Szytenchelm - KS Piaseczno
  2. Anna Wójcik -  KS Piaseczno
  3. Anna Zielińska - KS Piaseczno

Kat. -65,0 kg

  1. Cecylia Pudlicka - Polonia Leszno
  2. Monika Turemka - Sfinks Węgrów
  3. .Paula Bożyk - KS Piaseczno
    Marika Markiewicz - KS Piaseczno

Kat. -70,0 kg

  1. Karolina Łukasik - KS Piaseczno
  2. Barbara Sewernik - KS Piaseczno
  3. Joanna Pietras - GOKSiR Brzeziny
    Kamila Bałanda -Duet Gdańsk

Mężczyźni

Kat. -57,0 kg

  1. Piotr Bąkowski - KS Piaseczno
  2. Rafał Karcz - Maximus Gdynia
  3. Tomasz Kurecki -KS Piaseczno
    Kacper Narloch - Alkon Szczecin

Kat. -63,0 kg

  1. Wojciech Niedzielski - Duet Gdańsk
  2. Piotr Siegoczyński - KS Piaseczno
  3. Zbigniew Sołtys - KSW Szczecinek
    Piotr Barański - Duet Gdańsk

Kat. -69,0 kg

  1. Przemysław Ziemnicki - KS Piaseczno
  2. Paweł Przybylak - Alkon Szczecin
  3. Jacek Szewczyk - KS Piaseczno
    Paweł Myjak - DAMIS Krynica

Kat. -74,0 kg

  1. Robert Szcześniewski - KS Piaseczno
  2. Adam Kieszkowski - Maximus Gdynia
  3. Artur Cholewa -  ALKON Szczecin
    Arkadiusz Lasek - Duet Gdańsk

Kat. -79,0 kg

  1. Tomasz Bąk - KS Piaseczno
  2. Mariusz Pracz - Sfinks Węgrów
  3. Kamil Kowalczyk - KS Piaseczno
    Piotr Siwonia - Duet Gdańsk

Kat. -84,0 kg

  1. Mariusz Niziołek - KS Piaseczno
  2. Wojciech Dzieciniak - Duet Gdańsk

Kat. -89,0 kg

  1. Maciej Wysocki - AZS AWF Poznań
  2. Michał Koliński - KS Piaseczno
  3. Jakub Zieliński - Duet Gdańsk
    Janusz Grandzicki - Duet Gdańsk

Kat. -94,0 kg

  1. Mieszko Zieliński - Duet Gdańsk
  2. Michał Olszewski - Smok Toruń

Kat. +94,0 kg

  1. Wszelak Michał - Smok Toruń
  2. Przemysław Zbytek - OSW Gladiator Bydgoszcz
  3. Łukasz Luciak -  Red Tiger Warszawa
    Paweł Szymkowiak - Duet Gdańsk

Semi-Contact

 

Kobiety

Kat. -50,0 kg

  1. Patrycja Kotlarz - AZS AWF Poznań
  2. Marta Szulkowska - PROBE Starogard Gdański
  3. Magdalena Kwiatkowska - Gladiator Siedlce
    Sylwia Mosior - Duet Gdańsk

Kat. -55,0 kg

  1. Żaneta Cieśla - Polonia Pasłęk
  2. .Katarzyna Czuba - DAMIS Krynica
  3. Agata Karcz - Krak Sport Kraków
    Katarzyna Glekier - GOKSiR Brzeziny

Kat. -60,0 kg

  1. Monika Florek - Krak Sport Kraków
  2. Ewelina Jaromska - Gladiator Siedlce
  3. Natalia Wadecka - Gwardia Zielona Góra
    Barbara Stępniak - Kalina Lublin

Kat. -65,0 kg

  1. Katarzyna Furmaniak - TKKF Siedleckie
  2. Anna Mazur - Kalina Lublin
  3. Cecylia Pudlicka - Polonia Leszno
    Monika Truszkowska - Duet Gdańsk

Kat. -70,0 kg

  1. Kamila Bałanda - Duet Gdańsk
  2. Joanna Pietras - GOKSiR Brzeziny
  3. Agnieszka Słodkowicz - GOKSiR Brzeziny
    Barbara Seweryniak - KS Piaseczno

Kat. +70,0 kg

  1. Karolina Łukasik - KS Piaseczno
  2. Ewelina Sienkiewcz - HUMAN Białystok
  3. Paulina Bieć - Fighter Wrocław
  4. Paulina Szmidt - TKKF Siedleckie

 

Mężczyźni

Kat. -57,0 kg

  1. Przemysław Rekowski - Probe Starogard Gdański
  2. Kacper Narloch - Alkon Szczecin
  3. Szymon Chmurzyński - Duet Gdańsk
    Łukasz Pachulski - PROBE Starogard Gdański

Kat. -63,0 kg

  1. Piotr Kobylański - Maximus Gdynia
  2. Andrzej Maciążek - KS Piaseczno
  3. Wojciech Niedzilelski - Duet Gdańsk
    Grzegorz Zbroja - SMOK Kraków

Kat. -69,0 kg

  1. Przemysław Ziemnicki - KS Piaseczno
  2. Michał Głogowski - TKKF Siedleckie
  3. Aleksander Samulok - Gladiator Siedlce
    Jakub Kopański - Gladiator Siedlce

Kat. -74,0 kg

  1. Jerzy Wroński - KS Piaseczno
  2. Leszek Kołtun - TKKF Wołów
  3. Adam Mazur - Kalina Lublin
    Sebastian Matuleniec - Zamek Kużętnik

Kat. -79,0 kg

  1. Michał Jabłoński - KS Piaseczno
  2. Tomasz Sarara - Krak Sport Kraków
  3. Piotr Siwonia - Duet Gdańsk
    Michał Wroński - KS Piaseczno

Kat. -84,0 kg

  1. Marusz Nizołek - KS Piaseczno
  2. Tymoteusz Nowicki - TKKF Siedleckie
  3. Paweł Zdunek TKKF Siedleckie
    Rafał Jasiński - CSW Płock

Kat. -89,0 kg

  1. Wojciech Myśliński - KS Piaseczno
  2. Piotr Walczak - AZS AWF Poznań
  3. Konrad Roszkowski - TKKF Siedleckie
    Radosław Rydzewski - Human Białystok

Kat. -94,0 kg

  1. Bartłomiej Bocian - TKKF Siedleckie
  2. Albert Statkiewicz - TKKF Olimp Legnica
  3. Paweł Berliński - CSW Płock
  4. Michał Olszewski - Smok Toruń

Kat. +94,0 kg

  1. Wojciech Szczerbiński - Probe Starogard Gdański
  2. Michał Wszelak - Smok Toruń
  3. Jacek Puchacz - Politechnika Lubelska
    Krzysztof Misiaczyk - Polonia Leszno

Formy Przy Muzyce

Kobiety

Formy miękkie z bronią

  1. Anna Lewandowska -ŚTS Feniks
  2. Agata Lisiecka - ŚTS Feniks

Formy miękkie bez broni

  1.  Agata Lisiecka - ŚTS Feniks
  2. Anna Lewandowska -ŚTS Feniks

Formy twarde bez broni

  1. Monika Lusztyk -ŚTS Feniks
  2. Agata Lisiecka - ŚTS Feniks
  3. Anna Lewandowska -ŚTS Feniks

Mężczyźni

Formy twarde bez broni

  1. Marcin Szrajda - Team Tsunami
  2. Juliusz Góralski - ŚTS Feniks
  3. Dawid Libera - Team Tsunami

 

 

Źródło:Polski Związek Kickboxingu