o nas

Witamy w naszym portalu!

KiBo powstało we wrześniu 2006 roku, w wyniku naszych własnych przemyśleń i zainteresowań. Chcieliśmy wypełnić kickboxerską lukę informacyjną w polskim internecie. Portal ten jest subiektywnym spojrzeniem autorów na sport i sportowe środowisko. Prowadząc tę inicjatywę, kierujemy się naszym widzi-mi-się, sympatiami, antypatiami oraz osobistym podejściem do życia i biznesu :D

W portal inwestujemy swój czas i pieniądze i chociaż na razie ma charakter niekomercyjny, w przyszłości chcemy też na nim zarabiać. Budujemy wiedzę, umiejętności i strukturę menadżerskiego zespołu, który oferować będzie usługi usprawniające imprezy sportowe, podnoszące poziom i popularność kickboxingu w Polsce.

Z każdym tygodniem zyskujemy nowych partnerów i sympatyków. Coraz więcej osób docenia naszą pasję i jest otwartych na współpracę - w tym widzimy szansę na rozwój kickboxingu i to napędza nas do dalszego działania. Dziękujemy! I zapraszamy do wspólnej realizacji KiBo-pomysłów :)

Zyskujemy też przeciwników - ale cóż... jeśli chodzi o prowadzenie strony internetowej (jej przejrzystość, strukturę informacji i możliwości techniczne) - opieramy się o wieloletnie doświadczenie firmy NUMER 9 - i jesteśmy pewni swych decyzji. A w autorskich relacjach piszemy i pisać będziemy to, co myślimy - i co podpowiada nasz duch sportowy. Przy ocenie nowoczesności i profesjonalizmu działań kolejnych Działaczy - konfrontujemy to z własnymi doświadczeniami i wiedzą. I to się nie zmieni!

W prowadzeniu portalu pomagał nam w latach 2006-08 Tadeo, któremu serdecznie dziękujemy. W ciągu ostatnich lat duże wsparcie otrzymaliśmy od paru trenerów i zawodników. Pozdrówki dla Was wszystkich!

 

Z wyrazem szacunku dla wszystkich, którzy to przeczytali (przyjaciół, wrogów i nieznajomych)

-> Katarzyna i Jacek Brzescy