Harmonogram / Schedule

Program Imprezy - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów K-1 rules:

Piątek, 11.11.2011:

16.00 - 19.00 - Waga i rejestracja zawodników
19.30 - 20.30 - Losowanie walk i konferencja techniczna
20.30 - 21.30 - Pierwsze walki

Sobota, 12.11.2011:

9.00 - 14.00 - Eliminacje
15.00 - 20.00 - Eliminacje

Niedziela, 13.11.2011:

8.00 - 12.30 - Półfinały
14.00 - 19.30 - Finały
20.00 - 21.30 - 3 x Walki profesjonalne


Program Events - International Polish Championships Seniors and Juniors K-1 rules:

Friday, 11.11.2011:

16.00 - 19.00 - Weight and registration of competitors
19.30 - 20.30 - Draw battles and technical meeting
20.30 - 21.30 - First fights

Saturday, 12.11.2011:

9.00 - 14.00 - Eliminations
15.00 - 20.00 - Eliminations

Sunday, 13.11.2011:

8.00 - 12.30 - Semifinals
14.00 - 19.30 - Finals
20.00 - 21.30 - 3 x Professional fights



Program - Finały oraz wieczorna gala IPC:

Start 13 listopad 2011 godz. 14.00

14.00-14.15 - Oficjalne otwarcie zawodów i prezentacja finalistów.

14.30-19.30 - Finały amatorskich Międzynarodowych Mistrzostw Polski K-1 rules, dekoracja zawodników.

19.30-20.00 - Występy artystyczne

20.00-20.20 - Walka 1: Adam Muszyński POLSKA vs. Assan Alikulov KAZACHSTAN - MMA rules 2 x 5min.

20.20-20.40 - Walka 2: Sebastian Skowronek POLSKA vs. Bogusław Bagiński POLSKA -  MMA rules : 2 x 5min.

20.40-21.00 - Walka 3: Kamil Łagunionek POLSKA vs. Henrikas Vikshraitis LITWA - K-1 rules 3 x 3min.

21.00-21.20 - Walka 4: Jarosław Daschke POLSKA vs. Artem Voskoboynikov BIAŁORUŚ - K-1 rules 3 x 3min.

21.20-21.40 - Walka 5: Łukasz Butkiewicz POLSKA vs. Piotr Lepich POLSKA - K-1 rules 3 x 3min.


Program - Finals and the evening gala IPC:

Start November 13, 2011 hrs. 14.00

14.00-14.15 - Official opening and presentation of the competition finalists.

14.30-19.30 - International Amateur Championship Finals Polish K-1 rules, decoration players.

19.30-20.00 - artistic performances

20.00-20.20 - Fight 1: Adam Muszynski POLAND vs. Assan Alikulov KAZAKHSTAN - MMA rules 2 x 5min.

20.20-20.40 - Fight 2: Sebastian Skowronek POLAND vs. Boguslaw Baginski POLAND - MMA rules 2 x 5 min.

20.40-21.00 - Fight 3: Kamil Łagunionek POLAND vs. Henrikas Vikshraitis LITHUANIA - K-1 rules 3 x 3min.

21.00-21.20 - Fight 4: Jaroslaw Daschke POLAND vs. Artem Voskoboynikov BELARUS - K-1 rules 3 x 3min.

21.20-21.40 - Fight 5: Łukasz Butkiewicz POLAND vs. Piotr Lepich POLAND - K-1 rules 3 x 3min.