medaliści

Najlepszy zawodnik: Łukasz "Boom-Boom" Pławecki (Halny Nowy Sącz)

Najlepsza zawodniczka: Kinga Owsik (Centrum Sportów Walki Płock)

Najlepszy klub: TKKF Siedleckie (trener: Andrzej Garbaczewski)

Klasyfikacja medalowa

1. TKKF Siedleckie 3 - 0 - 0
2. PACO TEAM KATOWICE 2 - 4 - 2
3. CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK 2 - 1 - 2
4. OKK Oświęcim 2 - 0 - 1
    Hunter Gym Bydgoszcz 2 - 0 - 1
    UKS WILK Grajewo 2 - 0 - 1
7. SKF BOKSING ZIELONA GÓRA 1 - 2 - 2
8. LITHUANIA 1 - 1 - 3
9. KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ 1 - 1 - 1
10. MKS KALINA LUBLIN 1 - 1 - 0
    Beskid Dragon Bielsko Biała 1 - 1 - 0
12. TKKF Olimp Legnica 1 - 0 - 2
    KSW Szczecinek 1 - 0 - 2
    Palestra Warszawa 1 - 0 - 2
    HALNY Nowy Sącz 1 - 0 - 2
16. LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój 1 - 0 - 1
    UKS SHI-KON Łódź 1 - 0 - 1
    SCORPION Krępice 1 - 0 - 1
    Legion Głogów 1 - 0 - 1
    KOBE-GYM GDYNIA 1 - 0 - 1
    PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb. 1 - 0 - 1
22. Niezrzeszony Reda 1 - 0 - 0
    UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna 1 - 0 - 0
    Human Białystok 1 - 0 - 0
    Gwardia Zielona Góra 1 - 0 - 0
    Fight Club Zielona Góra 1 - 0 - 0
    KO Gym Świebodzice 1 - 0 - 0
28. GKS Champion Gdańsk 0 - 2 - 2
29. Corpus Gdańsk 0 - 2 - 0
    Best-gym Bellarus 0 - 2 - 0
    Niezrzeszeni Wrocław 0 - 2 - 0
    Extreme Fighters Wrocław 0 - 2 - 0
33. Power Fight Team-Estonia 0 - 1 - 1
    Fight Academy Stargard Szczeciński 0 - 1 - 1
35. Stowarzyszenie Shidokan EMERS TEAM Katowice 0 - 1 - 0
    Triada Piekary Śląskie 0 - 1 - 0
    Kokoro Gym Grudziądz 0 - 1 - 0
    KS GWIAZDA BYDGOSZCZ 0 - 1 - 0
    SK Tugev-Tahe Estonia 0 - 1 - 0
    ASW Knockout Zielona Góra 0 - 1 - 0
41. Niezrzeszeni Słupsk 0 - 0 - 1
    Niezrzeszeni Warszawa 0 - 0 - 1
    Czerwony Smok Poznań 0 - 0 - 1
    SK Kick Boxing Kielce 0 - 0 - 1
    Wda Świecie 0 - 0 - 1
    DUET GDAŃSK 0 - 0 - 1

Klasyfikacja indywidualna

Senior Woman

-48kg

  1. Ewa Bulanda (LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój)
  2. Magdalena Józak (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
  3. Ewa Boś (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)

-52kg

  1. Paulina Łukomska (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
  2. Monika Porażyńska (Corpus Gdańsk)

-56kg

  1. Marta Chojnoska (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)

-60kg

  1. Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
  2. Paulina Wąchała (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  3. Ilona Iwaszko (KOBE-GYM GDYNIA)

-65kg

  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko Biała)
  2. Katarzyna Jaworska (PACO TEAM KATOWICE)
  3. Natalia Pawłowska (GKS Champion Gdańsk)

-70kg

  1. Justyna Woźniak (KOBE-GYM GDYNIA)

+70kg

  1. Martyna Nowak (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)

Junior Woman

-48kg

  1. Paulina Sobańska (OKK Oświęcim)

-52kg

  1. Angelika Kosut (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)

-56kg

  1. Sylwia Juśkiewicz (UKS SHI-KON Łódź)
  2. Anne-mari Matsi (Power Fight Team-Estonia)
  3. Kinga Szlachcic (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
    Izabela Ogrodnik (Legion Głogów)

-60kg

  1. Kinga Owsik (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Karolina Gleisner (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
  3. Sosnowska Aleksandra (UKS WILK Grajewo)
    Klaudia Cichoń (LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój)

-65kg

  1. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Dorota Gajda (Stowarzyszenie Shidokan EMERS TEAM Katowice)

Junior

-51kg

  1. Sebastian Kobyliński (TKKF Siedleckie)
  2. Arnas Sazonouas (LITHUANIA)

-54kg

  1. Robert Ułasiuk (TKKF Siedleckie)
  2. Artem Remov (Best-gym Bellarus)

-57kg

  1. Mantas Gelunas (LITHUANIA)
  2. Łukasz Cios (Triada Piekary Śląskie)
  3. Aleksander Krawiecki (UKS SHI-KON Łódź)

-60kg

  1. Patryk Sagan (Legion Głogów)
  2. Maciej Łęgowski (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  3. Rafał Cyrankowski (TKKF Olimp Legnica)
    Bartosz Zając (HALNY Nowy Sącz)

-63.5kg

  1. Maciej Grzegorzewski (Human Białystok)
  2. Michał Polak (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ)
  3. Krzysztof Posełek (SK Kick Boxing Kielce)
    Gytis Verseckas (LITHUANIA)

-67kg

  1. Marek Chiliński (UKS WILK Grajewo)
  2. Krystian Cierbikowski (PACO TEAM KATOWICE)
  3. Igor Osinin (LITHUANIA)
    Patryk Puszkarski (Palestra Warszawa)

-71kg

  1. Mikołaj Chamarczuk (KSW Szczecinek)
  2. Denis Rayko (Best-gym Bellarus)
  3. Antoni Maliszewski (Palestra Warszawa)
    Antti Pelberg (Power Fight Team-Estonia)

-75kg

  1. Krystian Petela (Fight Club Zielona Góra)
  2. Igor Bzówka (GKS Champion Gdańsk)
  3. Marcin Stankiewicz (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Tomasz Cwynar (OKK Oświęcim)

-81kg

  1. Daniel Lechowicz (SCORPION Krępice)
  2. Filip Miszczak (Corpus Gdańsk)
  3. Paulius Virbasius (LITHUANIA)
    Piotr Przybył (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)

-86kg

  1. Marcin Kolatowski (Niezrzeszony Reda)
  2. Łukasz Podgórski (GKS Champion Gdańsk)

-91kg

  1. Michał Rzewuski (TKKF Siedleckie)
  2. Piotr Cisinski (Niezrzeszeni Wrocław)

+91kg

  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Michał Burczyński (ASW Knockout Zielona Góra)

Senior

-57kg

  1. Michał Królik (PACO TEAM KATOWICE)
  2. Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon Bielsko Biała)

-60kg

  1. Adam Jasiński (MKS KALINA LUBLIN)
  2. Tomasz Jasiński (MKS KALINA LUBLIN)
  3. Damian Kowalczyk (KSW Szczecinek)
    Gabriel Bogacki (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)

-63.5kg

  1. Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica)
  2. Łukasz Walczak (PACO TEAM KATOWICE)
  3. Maciej Krassowski (GKS Champion Gdańsk)
    Paweł Rotenstein (Fight Academy Stargard Szczeciński)

-67kg

  1. Łukasz Gawlik (PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb.)
  2. Krzysztof Matuszkiewicz (Extreme Fighters Wrocław)
  3. Jędrzej Rajca (HALNY Nowy Sącz)
    Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)

-71kg

  1. Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz)
  2. Aap Vels (SK Tugev-Tahe Estonia)
  3. Szymon Zawada (KSW Szczecinek)
    Janusz Pawlikowski (PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb.)

-75kg

  1. Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Michał Ronkiewicz (Extreme Fighters Wrocław)
  3. Kamil Kamiński (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
    Emil Trela (Niezrzeszeni Słupsk)

-81kg

  1. Adam Jankowski (UKS WILK Grajewo)
  2. Amadeusz Toboła (PACO TEAM KATOWICE)
  3. Michał Mączka (DUET GDAŃSK)
    Piotr Rogosz (SCORPION Krępice)

-86kg

  1. Jarosław Zawodni (KO Gym Świebodzice)
  2. Maksymilian Bratkowicz (Niezrzeszeni Wrocław)
  3. Damian Ciesielka (Czerwony Smok Poznań)
    Piotr Nowak (PACO TEAM KATOWICE)

-91kg

  1. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
  2. Paweł Zaremba (Kokoro Gym Grudziądz)
  3. Paweł Manikowski (Wda Świecie)
    Piotr Lepich (PACO TEAM KATOWICE)

+91kg

  1. Kamil Sokołowski (PACO TEAM KATOWICE)
  2. Michał Duda (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)
  3. Jakub Majewski (Niezrzeszeni Warszawa)