Statystyka / Statistics

Statystyki zawodów / IPC official statistics

Ilość zawodników / Registered fighters: 181
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych / Fighters per age categories:
Junior: 75
Junior Woman: 14
Senior: 78
Senior Woman: 14
Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych / Registered fighters of IPC 2011:

Junior
-51kg - 2, -54kg - 2, -57kg - 3, -60kg - 7, -63.5kg - 17, -67kg - 12, -71kg - 11, -75kg - 8, -81kg - 7, -86kg - 2, -91kg - 2, +91kg - 2,
Junior Woman
-48kg - 1, -52kg - 1, -56kg - 5, -60kg - 5, -65kg - 2,
Senior
-57kg - 2, -60kg - 5, -63.5kg - 6, -67kg - 11, -71kg - 13, -75kg - 13, -81kg - 15, -86kg - 5, -91kg - 5, +91kg - 3,
Senior Woman
-48kg - 3, -52kg - 2, -56kg - 1, -60kg - 3, -65kg - 3, -70kg - 1, +70kg - 1,

Ilość klubów / Clubs: 51

Lista klubów / Club list:

 

  1. ASW Knockout Zielona Góra (7)
  2. Beskid Dragon Bielsko Biała (3)
  3. Best-gym Bellarus (2)
  4. CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK (9)
  5. Corpus Gdańsk (4)
  6. Czerwony Smok Poznań (1)
  7. DUET GDAŃSK (2)
  8. Extreme Fighters Wrocław (9)
  9. Fight Academy Stargard Szczeciński (2)
  10. Fight Club Zielona Góra (2)
  11. GKS Champion Gdańsk (7)
  12. Gwardia Zielona Góra (1)
  13. HALNY Nowy Sącz (3)
  14. Human Białystok (3)
  15. Hunter Gym Bydgoszcz (11)
  16. Klub Sportowy Fux Zabrze (1)
  17. KO Gym Świebodzice (1)
  18. KOBE-GYM GDYNIA (6)
  19. Kokoro Gym Grudziądz (1)
  20. KS GWIAZDA BYDGOSZCZ (2)
  21. KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ (4)
  22. KSW Szczecinek (5)
  23. Legion Głogów (6)
  24. LITHUANIA (11)
  25. LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój (2)
  26. MKS KALINA LUBLIN (2)
  27. Niezrzeszeni Olsztyn (1)
  28. Niezrzeszeni Słupsk (2)
  29. Niezrzeszeni Wabrzeźno (1)
  30. Niezrzeszeni Warszawa (5)
  31. Niezrzeszeni Wrocław (3)
  32. Niezrzeszony Reda (1)
  33. OKK Oświęcim (4)
  34. PACO TEAM KATOWICE (10)
  35. Palestra Warszawa (4)
  36. Power Fight Team-Estonia (4)
  37. PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb. (3)
  38. SCORPION Krępice (2)
  39. SK Kick Boxing Kielce (2)
  40. SK Tugev-Tahe Estonia (2)
  41. SKF BOKSING ZIELONA GÓRA (5)
  42. Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej (2)
  43. Stowarzyszenie Shidokan EMERS TEAM Katowice (1)
  44. TKKF Olimp Legnica (3)
  45. TKKF Siedleckie (4)
  46. Triada Piekary Śląskie (3)
  47. UKS Barbakan Kraków (1)
  48. UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna (2)
  49. UKS SHI-KON Łódź (2)
  50. UKS WILK Grajewo (6)
  51. Wda Świecie (1)


Junior

-51kg

  1. Sazonouas Arnas (LITHUANIA)
  2. Kobyliński Sebastian (TKKF Siedleckie)

-54kg

  1. Remov Artem (Best-gym Bellarus)
  2. Ułasiuk Robert (TKKF Siedleckie)

-57kg

  1. Gelunas Mantas (LITHUANIA)
  2. Cios Łukasz (Triada Piekary Śląskie)
  3. Krawiecki Aleksander (UKS SHI-KON Łódź)

-60kg

  1. Patryk Sowa (ASW Knockout Zielona Góra)
  2. Łęgowski Maciej (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  3. Stencel Marcin (GKS Champion Gdańsk)
  4. Zając Bartosz (HALNY Nowy Sącz)
  5. Sanna Aleks (KOBE-GYM GDYNIA)
  6. Sagan Patryk (Legion Głogów)
  7. Cyrankowski Rafał (TKKF Olimp Legnica)

-63.5kg

  1. Ireneusz Sokal (ASW Knockout Zielona Góra)
  2. Jakub Chorążyczewski (ASW Knockout Zielona Góra)
  3. Kacper Frątczak (ASW Knockout Zielona Góra)
  4. Raszczuk Damian (ASW Knockout Zielona Góra)
  5. Maciaszczyk Brajan (Corpus Gdańsk)
  6. Grzegorzewski Maciej (Human Białystok)
  7. Jakubowski Szymon (Hunter Gym Bydgoszcz)
  8. Piastowski Adam (Klub Sportowy Fux Zabrze)
  9. Polak Michał (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ)
  10. Kanapeckas Justinas (LITHUANIA)
  11. Verseckas Gytis (LITHUANIA)
  12. Zaverucha Tomas (LITHUANIA)
  13. Bonisławski Łukasz (Niezrzeszeni Warszawa)
  14. Molędys Adam (Palestra Warszawa)
  15. Posełek Krzysztof (SK Kick Boxing Kielce)
  16. Guitor Taur (SK Tugev-Tahe Estonia)
  17. Garbaczewski Maciej (TKKF Siedleckie)

-67kg

  1. Moryń Damian (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Piszczek Arek (Extreme Fighters Wrocław)
  3. Kowalski Mateusz (GKS Champion Gdańsk)
  4. Łakomski Krzysztof (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Stachowiak Bartosz (Legion Głogów)
  6. Naus Jan (LITHUANIA)
  7. Osinin Igor (LITHUANIA)
  8. Cierbikowski Krystian (PACO TEAM KATOWICE)
  9. Puszkarski Patryk (Palestra Warszawa)
  10. Wojtasiewicz Paweł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  11. Chiliński Marek (UKS WILK Grajewo)
  12. Konopka Marcin (UKS WILK Grajewo)

-71kg

  1. Adrian Pamięta (ASW Knockout Zielona Góra)
  2. Rayko Denis (Best-gym Bellarus)
  3. Klause Mikołaj (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Chamarczuk Mikołaj (KSW Szczecinek)
  5. Tuszyński Stanisław (Legion Głogów)
  6. Witkowski Robert (Legion Głogów)
  7. Maliszewski Antoni (Palestra Warszawa)
  8. Pelberg Antti (Power Fight Team-Estonia)
  9. Jaworski Mateusz (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)
  10. Kaczyński Dawid (UKS WILK Grajewo)
  11. Maciej Żabinski (UKS WILK Grajewo)

-75kg

  1. Petela Krystian (Fight Club Zielona Góra)
  2. Bzówka Igor (GKS Champion Gdańsk)
  3. Stankiewicz Marcin (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Pawlik Mateusz (KOBE-GYM GDYNIA)
  5. Wasilewski Michał (KSW Szczecinek)
  6. Cwynar Tomasz (OKK Oświęcim)
  7. Pisowłodzki Kamil (PACO TEAM KATOWICE)
  8. Tamistu Romet (Power Fight Team-Estonia)

-81kg

  1. Markiefka Mateusz (Beskid Dragon Bielsko Biała)
  2. Miszczak Filip (Corpus Gdańsk)
  3. Gil Michał (Human Białystok)
  4. Przybył Piotr (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)
  5. Król Mateusz (KSW Szczecinek)
  6. Virbasius Paulius (LITHUANIA)
  7. Lechowicz Daniel (SCORPION Krępice)

-86kg

  1. Podgórski Łukasz (GKS Champion Gdańsk)
  2. Kolatowski Marcin (Niezrzeszony Reda)

-91kg

  1. Cisinski Piotr (Niezrzeszeni Wrocław)
  2. Rzewuski Michał (TKKF Siedleckie)

+91kg

  1. Burczyński Michał (ASW Knockout Zielona Góra)
  2. Bławdziewicz Michał (Palestra Warszawa)

Junior Woman

-48kg

  1. Sobańska Paulina (OKK Oświęcim)

-52kg

  1. Kosut Angelika (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)

-56kg

  1. Krawczyk Patrycja (Legion Głogów)
  2. Ogrodnik Izabela (Legion Głogów)
  3. Matsi Anne-mari (Power Fight Team-Estonia)
  4. Szlachcic Kinga (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
  5. Juśkiewicz Sylwia (UKS SHI-KON Łódź)

-60kg

  1. Owsik Kinga (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Jarońska Kinga (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Cichoń Klaudia (LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój)
  4. Gleisner Karolina (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
  5. Aleksandra Sosnowska (UKS WILK Grajewo)

-65kg

  1. Piasecka Aleksandra (Hunter Gym Bydgoszcz)
  2. Gajda Dorota (Stowarzyszenie Shidokan EMERS TEAM Katowice)

Senior

-57kg

  1. Drohomirecki Arkadiusz (Beskid Dragon Bielsko Biała)
  2. Królik Michał (PACO TEAM KATOWICE)

-60kg

  1. Bogacki Gabriel (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Szymanowski Konrad (Human Białystok)
  3. Kowalczyk Damian (KSW Szczecinek)
  4. Jasiński Adam (MKS KALINA LUBLIN)
  5. Jasiński Tomasz (MKS KALINA LUBLIN)

-63.5kg

  1. Rotenstein Paweł (Fight Academy Stargard Szczeciński)
  2. Krassowski Maciej (GKS Champion Gdańsk)
  3. Walkowiak Tomasz (Hunter Gym Bydgoszcz)
  4. Walczak Łukasz (PACO TEAM KATOWICE)
  5. Budzyński Rafał (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  6. Jankowski Eliasz (TKKF Olimp Legnica)

-67kg

  1. Stefański Maciej (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Matuszkiewicz Krzysztof (Extreme Fighters Wrocław)
  3. Mazurek Adrian (Extreme Fighters Wrocław)
  4. Rajca Jędrzej (HALNY Nowy Sącz)
  5. Jankowski Karol (Hunter Gym Bydgoszcz)
  6. Mardyła Grzegorz (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ)
  7. Poluikis Kornelijus (LITHUANIA)
  8. Benben Michał (PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb.)
  9. Gawlik Łukasz (PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb.)
  10. Sadłocha Karol (SK Kick Boxing Kielce)
  11. Dąbrowski Mateusz (TKKF Olimp Legnica)

-71kg

  1. Dąbrowski Tomasz (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Warczak Tomasz (GKS Champion Gdańsk)
  3. Pławecki Łukasz (HALNY Nowy Sącz)
  4. Jędrzejewski Daniel (Hunter Gym Bydgoszcz)
  5. Giczewski Marcin (KOBE-GYM GDYNIA)
  6. Zawada Szymon (KSW Szczecinek)
  7. Urbonas Nerijus (LITHUANIA)
  8. Heinig Paweł (Niezrzeszeni Wabrzeźno)
  9. Bąba Sebastian (PACO TEAM KATOWICE)
  10. Pawlikowski Janusz (PSSW TOM CENTER Piotrków Tryb.)
  11. Vels Aap (SK Tugev-Tahe Estonia)
  12. Kowalski Mariusz (Triada Piekary Śląskie)
  13. Sadowski Jakub (Triada Piekary Śląskie)

-75kg

  1. Kamiński Kamil (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Zmudziński Tomasz (Corpus Gdańsk)
  3. Złoty Wiesław (DUET GDAŃSK)
  4. Kozłowski Bartłomiej (Extreme Fighters Wrocław)
  5. Michalczyk Marek (Extreme Fighters Wrocław)
  6. Ronkiewicz Michał (Extreme Fighters Wrocław)
  7. Tomczak Paweł (Fight Club Zielona Góra)
  8. Jankowski Marcin (Hunter Gym Bydgoszcz)
  9. Sienkiewicz Mirosław (KOBE-GYM GDYNIA)
  10. Vinckevicius Vitalius (LITHUANIA)
  11. Trela Emil (Niezrzeszeni Słupsk)
  12. Pospiszył Tomasz (Niezrzeszeni Warszawa)
  13. Anlauf Paweł (OKK Oświęcim)

-81kg

  1. Mączka Michał (DUET GDAŃSK)
  2. Chlebiński Adam (Extreme Fighters Wrocław)
  3. Jachniak Tomasz (Extreme Fighters Wrocław)
  4. Rozenek Łukasz (Extreme Fighters Wrocław)
  5. Stawicki Zbigniew (Hunter Gym Bydgoszcz)
  6. Zygmuntowicz Przemysław (Niezrzeszeni Olsztyn)
  7. Miezianko Tadeusz (Niezrzeszeni Słupsk)
  8. Przybysz Arkadiusz (Niezrzeszeni Warszawa)
  9. Rudziński Kamil (Niezrzeszeni Warszawa)
  10. Borkowski Przemysław (Niezrzeszeni Wrocław)
  11. Toboła Amadeusz (PACO TEAM KATOWICE)
  12. Pettinen Toivo (Power Fight Team-Estonia)
  13. Rogosz Piotr (SCORPION Krępice)
  14. Świerczyński Dawid (UKS Barbakan Kraków)
  15. Jankowski Adam (UKS WILK Grajewo)

-86kg

  1. Górski Paweł (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Ciesielka Damian (Czerwony Smok Poznań)
  3. Zawodni Jarosław (KO Gym Świebodzice)
  4. Bratkowicz Maksymilian (Niezrzeszeni Wrocław)
  5. Nowak Piotr (PACO TEAM KATOWICE)

-91kg

  1. Proszek Patryk (Gwardia Zielona Góra)
  2. Zaremba Paweł (Kokoro Gym Grudziądz)
  3. Nowicki Michał (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)
  4. Lepich Piotr (PACO TEAM KATOWICE)
  5. Manikowski Paweł (Wda Świecie)

+91kg

  1. Duda Michał (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)
  2. Majewski Jakub (Niezrzeszeni Warszawa)
  3. Sokołowski Kamil (PACO TEAM KATOWICE)

Senior Woman

-48kg

  1. Bulanda Ewa (LUKS JAS-POL Krynica-Zdrój)
  2. Boś Ewa (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)
  3. Józak Magdalena (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)

-52kg

  1. Porażyńska Monika (Corpus Gdańsk)
  2. Łukomska Paulina (SKF BOKSING ZIELONA GÓRA)

-56kg

  1. Chojnoska Marta (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)

-60kg

  1. Wąchała Paulina (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
  2. Iwaszko Ilona (KOBE-GYM GDYNIA)
  3. Mostowik Patrycja (OKK Oświęcim)

-65kg

  1. Waliczek Marta (Beskid Dragon Bielsko Biała)
  2. Pawłowska Natalia (GKS Champion Gdańsk)
  3. Jaworska Katarzyna (PACO TEAM KATOWICE)

-70kg

  1. Woźniak Justyna (KOBE-GYM GDYNIA)

+70kg

  1. Nowak Martyna (KS WIELKOPOLANIN POZNAŃ)