dla prasy

Zapraszamy do pobierania materiałów graficznych i promocyjnych naszej imprezy.

Prosimy swobodnie wykorzystywać te materiały do promocji zawodów na łamach Państwa medium, umieszczania grafik na stronach internetowych oraz tworzenia odnośników do strony www.K1Skarzysko2011.KiBo.pl!

Banery

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i Low-Kick  Juniorów Skarżysko-Kamienna 2011
Baner reklamowy 150x150px

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i Low-Kick  Juniorów Skarżysko-Kamienna 2011
Baner reklamowy 200x200px

Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i low-Kick  Juniorów Skarżysko-Kamienna 2011
Baner reklamowy 468x60 px

Plakat
Plakat zawodów - Kliknij aby pobrać!
Zapowiedź

W dniach 10-12 czerwca odbędą się Mistrzostwa Polski K-1 Rules Seniorów i Kickboxingu Low-Kick Juniorów. Organizatorem Mistrzostw jest Klub UKS "Relaks" Skarżysko-Kamienna wraz z Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji oraz Polskim Związkiem Kickboxingu. K-1 Rules to najtwardsza formuła kickboxingu, gdzie dozwolone są min. uderzenia kolanem i kopnięcia na udo. Dzięki widowiskowości i dynamice to własnie K-1 stało się najpopularniejszą formą walki w ringu w Europie i na świecie!

Polska jest liczącą się siłą światowych ringów. Coraz większe sukcesy amatorskie naszej kadry (Mistrzostwa Świata, Puchary), jak również prestiżowe tytuły zawodowe indywidualnych zawodników - to zwiastun biało-czerwonej siły. To gwarantuje najwyższy poziom sportowej rywalizacji w Skarżysku. Dodatkowo, oprócz rywalizacji seniorskiej - walczyć będą również juniorzy (formuła Low-Kick). Warto zarezerwować sobie czas i sprawdzić to na żywo!

W zeszłym roku Mistrzostwa Polski K-1 Rules osiągnęły rekordową frekwencję (278 zawodników na starcie), a tytuły mistrzowskie przypadły prawdziwym twardzielom, zdobył je min. Wojciech Kosowski (75kg), Dawid Kasperski (81kg) czy Wojciech Jastrzębski (+91kg). Wśród pań wyróżniły się Sandra Drabik (52kg) i Kamila Bałanda (65kg). Jak będzie w tym roku? Najlepszym klubem K-1 2010 została Palestra Warszawa, Low-Kicka juniorów - Legion Głogów. Lecz już teraz Puncher Wrocław, Tom-Center Piotrków Trybunalski i Czerwony Smok Poznań wylewają hektorlitry potu na treningach, by ranking ten zmienić. Nie można zapomnieć też o gospodarzach - trener Lubecki może liczyć min. na Angelikę Kosut, najlepszą zawodniczkę tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw K-1 Rules czy Kamila Mazurczaka. Ciekawa rywalizacja - gwarantowana!

Zapraszamy wszystkich kibiców do udziału w tym wydarzeniu i do oglądania walk - już od piątkowego popołudnia ruszają eliminacje. W niedzielę, 12 czerwca - od godziny 14.00 zostaną rozegrane finały. Mistrzostwa odbędą się na hali sportowej MCSiR przy ulicy Sienkiewicza 34, Skarżysko-Kamienna, a wyniki i rozpiskę walk będzie można śledzić na żywo na Oficjalnej Stronie Zawodów: www.K1Skarzysko2011.KiBo.pl. Na stronie tej można dokonywać zgłoszeń, zamawiać dziennikarski serwis prasowy związany z turniejem i śledzić wszystkie ciekawostki związane z polskim K-1. Do zobaczenia na ringu!