medaliści

Najlepsza zawodniczka K-1 Seniorek: Angelika Grońska (AKS NIWKA Sosnowiec)
Najlepszy zawodnik K-1 Seniorów: Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)
Najlepszy klub K-1 Seniorów: Palestra Warszawa

Najlepsza zawodniczka Low-Kick Juniorów: Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
Najlepszy zawodnik Low-Kick Juniorów: Maciej Grzegorzewski (HUMAN Białystok)
Najlepszy klub Low-Kick Juniorów: GKS Champion Gdańsk

Klasyfikacja indywidualna

Juniorki Low-Kick

-48kg

  1. Patrycja Kamińska (Legion Głogów)
  2. Kinga Ślaz (Rajewski Team)
  3. Paulina Sobńska (OKK Oświęcim)

-52kg

  1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)
  2. Katarzyna Palicka (Legion Głogów)

-56kg

  1. Sylwia Juśkiewicz (UKS "SHI-KON" Łódź)
  2. Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
  3. Marta Jabłońska (Beskid Dragon)
    Iza Ogrodnik (Legion Głogów)

-60kg

  1. Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Kornelia Kieloch (Beskid Dragon)

-70kg

  1. Karolina Dziedzic (Diament Pstrągowa)

Juniorzy Low-Kick

-51kg

  1. Kamil Grodzki (Diament Pstrągowa)
  2. Rafał Krasuski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
  3. Sebastian Kobyliński (TKKF Siedlce)

-54kg

  1. Kamil Kuternoga (UKS Barbakan Kraków)
  2. Sebastian Stobiecki (Rajewski Team)
  3. Karol Marciniszyn (TKKF Olimp Legnica)
    Łukasz Maciejowski (UKS Barbakan Kraków)

-57kg

  1. Mateusz Rajewski (Rajewski Team)
  2. Michał Piszczek (Radomski Klub Taekwon-do)
  3. Sebastian Liszka (Puncher Wrocław)

-60kg

  1. Michał Polak (KS GWIAZDA Bydgoszcz)
  2. Krzysztof Izdebski (UKS Twierdza Zamość)
  3. Adrian Banaszewski (Kyokushin Skarżysko-Kam)
    Mateusz Głąb (Legion Głogów)

-63.5kg

  1. Maciej Grzegorzewski (HUMAN Białystok)
  2. Łukasz Wronowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Bartłomiej Sobieraj (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
    Sebastian Rajewski (Rajewski Team)

-67kg

  1. Maciej Garbaczewski (TKKF Siedlce)
  2. Adrian Grabarczyk (UKS Sanda Płock)
  3. Damian Podkowa (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
    Marcin Marciszewski (TKKF Siedlce)

-71kg

  1. Kamil Łagunionek (Corpus Gdańsk)
  2. Dominik Pazdan (Diament Pstrągowa)
  3. Dawid Kaczyński (UKS WILK GRAJEWO)
    Antoni Maliszewski (Palestra Warszawa)

-75kg

  1. Igor Bzówka (GKS CHAMPION Gdańsk)
  2. Piotr Purcki (Elbląski Klub Karate)
  3. Hubert Kamienik (BKB Team Brzeziny)
    Maciej Lis (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)

-81kg

  1. Maciej Szcześniak (SK Kick Boxing Kielce)
  2. Daniel Lechowicz (Scorpion Krępice)
  3. Michał Tochman (Rickard Fight Club)
    Tomasz Fabian (OKK Oświęcim)

-86kg

  1. Damian Bonarowski (GKS CHAMPION Gdańsk)
  2. Adrian Pacak (RKOK)
  3. Bartosz Płaska (Beskid Dragon)
    Dariusz Tomala (HALNY Nowy Sącz)

+91kg

  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Babak Imanzade (KSW Włocławek)
  3. Mateusz Szopiński (Fight Club Knurów)
    Michał Rzewuski (TKKF Siedlce)

Seniorki K1

-48kg

  1. Angelika Grońska (AKS NIWKA Sosnowiec)
  2. Joanna Bartosz (UKS Barbakan Kraków)
  3. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)

-52kg

  1. Urszula Sokalska (GKS CHAMPION Gdańsk)
  2. Paulina Suska (Radomski Klub Taekwon-do)
  3. Paulina Łukomska (SKF Boksing Zielona Góra)
    Joanna Gutowska (KS Piaseczno)

-56kg

  1. Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
  2. Marta Chojnoska (Centrum Sportów Walki Płock)
  3. Małgorzata Dymus (Scorpion Krępice)
    Karolina Babińska (Legion Głogów)

-60kg

  1. Kinga Siwa (TKKb SMOK)
  2. Agata Warzybok (FIGHTER Wrocław)
  3. Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)

-65kg

  1. Kamila Bałanda (GKS CHAMPION Gdańsk)
  2. Agnieszka Drejer (GKS CHAMPION Gdańsk)
  3. Róża Gumienna (FIGHTER Wrocław)

-70kg

  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon)
  2. Justyna Woźniak (KOBE-GYM Gdynia)

Seniorzy K1

-54kg

  1. Piotr Duda (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
  2. Piotr Kęcik (Hunter Gym Bydgoszcz)

-57kg

  1. Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
  2. Kamil Ekert (Palestra Warszawa)
  3. Piotr Nowaczyk (KS CZERWONY SMOK)
    Konrad Szymanowski (HUMAN Białystok)

-60kg

  1. Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)
  2. Kacper Narloch (Cholew - Sport Police)
  3. Michał Królik (Paco Team Katowice)
    Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon)

-63.5kg

  1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
  2. Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)
  3. Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)

-67kg

  1. Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)
  2. Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)
  3. Kamil Korycki (Radomski Klub Taekwon-do)
    Łukasz Gawlik (PSSW TOM CENTER)

-71kg

  1. Marcin Parcheta (Nak Muay Szczecin)
  2. Adrian Kołciuk (AZS PW)
  3. Tomasz Lipiński (Ks Jedi Boxing Zielona Góra)
    Jakub Jakubowski (UKS Akrobata Tarczyn)

-75kg

  1. Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
  2. Artur Szychowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  3. Mateusz Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
    Hubert Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)

-81kg

  1. Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
  2. Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)
  3. Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa)
    Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)

-86kg

  1. Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)
  2. Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
  3. Paweł Leniartek (UKS Barbakan Kraków)
    Radosław Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)

-91kg

  1. Tomasz Tarnacki (HUMAN Białystok)
  2. Paweł Manikowski (Wda Świecie)
  3. Kryspin Kalski (KOBE-GYM Gdynia)
    Michał Nowicki (K.S. WIELKOPOLANIN Poznań)

+91kg

  1. Michał Turyński (FIGHTER Wrocław)
  2. Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwon-do)
    Marcin Szreder (Palestra Warszawa)