RING A - wyniki i rozpiska

START o 21:00

Walka 1, 1/16 Seniorzy K1 -81kg
Patryk Zdrojewski (UKS Akrobata Tarczyn)Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 2, 1/16 Seniorzy K1 -81kg
Przemysław Żak (KS Piaseczno)Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 3, 1/16 Seniorzy K1 -81kg
Jakub Prejbusz (UKS Twierdza Zamość)Daniel Prokurat (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 4, 1/8 Seniorzy K1 -75kg
Artur Szychowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki)Jerzy Wroński (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 5, 1/8 Seniorzy K1 -75kg
Mariusz Mosakowski (Beskid Dragon)Maciej Kacperski (KS CZERWONY SMOK)
0 - 3
Walka 6, 1/8 Seniorzy K1 -75kg
Robert Krasoń (PSSW TOM CENTER)Mariusz Lipiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
3 - 0
Walka 7, 1/8 Seniorzy K1 -75kg
Dariusz Krępacki (SKF Boksing Zielona Góra)Paweł Songowicz (UKS "SHI-KON" Łódź)
0 - 3
Walka 8, 1/8 Seniorzy K1 -71kg
Adrian Kołciuk (AZS PW)Ernest Lis (K.S.DRAGON Starachowice)
WO -
Walka 9, 1/8 Seniorzy K1 -71kg
Krzysztof Mirkowski (KS CZERWONY SMOK)Paweł Nowakowski (UKS Twierdza Zamość)
- WO
Walka 10, 1/8 Seniorzy K1 -71kg
Bartosz Fryc (OKK Oświęcim)Tomasz Lipiński (Ks Jedi Boxing Zielona Góra)
0 - 3
Walka 11, 1/8 Seniorzy K1 -71kg
Sebastian Rozmus (AKS NIWKA Sosnowiec)Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
0 - 3
Walka 12, 1/8 Seniorzy K1 -86kg
Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)Robert Szymański (Puncher Wrocław)
3 - 0
Walka 13, 1/8 Seniorzy K1 -86kg
Damian Dyrda (RKOK)Paweł Leniartek (UKS Barbakan Kraków)
- KO1
Walka 14, 1/8 Seniorzy K1 -86kg
Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)Łukasz Wojtkiewicz (Puncher Wrocław)
KO1 -
Walka 15, 1/8 Seniorzy K1 -86kg
Bolesław Nawrocki (Puncher Wrocław)Dawid Łapot (AKS NIWKA Sosnowiec)
- AB1
Walka 16, 1/8 Seniorzy K1 -67kg
Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)Grzegorz Mardyła (KS GWIAZDA Bydgoszcz)
WO -
Walka 17, 1/8 Seniorzy K1 -67kg
Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)Łukasz Wierzbicki (UKS Kick-Fighters Zgorzelec)
2 - 1

START OD 9:00

Walka 18, 1/8 Seniorzy K1 -81kg
Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)Dawid Świerczyński (UKS Barbakan Kraków)
3 - 0
Walka 19, 1/8 Seniorzy K1 -81kg
Krystian Czelewicz (KS CZERWONY SMOK)Amadeusz Toboła (Paco Team Katowice)
3 - 0
Walka 20, 1/8 Seniorzy K1 -81kg
Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa)Piotr Marcinkowski (KT Legia Warszawa)
2 - 1
Walka 21, 1/8 Seniorzy K1 -81kg
Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)Mateusz Grzelak (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 22, 1/8 Seniorzy K1 -81kg
Daniel Prokurat (Palestra Warszawa)Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)
3 - 0
Walka 23, 1/8 Seniorzy K1 -81kg
Michał Grzesiak (BKB Team Brzeziny)Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 24, 1/8 Seniorzy K1 -81kg
Grzegorz Traczyk (KS CZERWONY SMOK)Daniel Paliczka (OKK Oświęcim)
3 - 0
Walka 25, 1/8 Seniorzy K1 -81kg
Stanisław Gacek (UKS Barbakan Kraków)Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)
1 - 2
Walka 26, 1/8 Seniorzy K1 -75kg
Hubert Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)Paweł Tomczak (Fight Club Zielona Góra)
2 - 1
Walka 27, 1/4 Seniorzy K1 -63.5kg
Paweł Sieczkiewicz (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)
0 - 3
Walka 28, 1/4 Seniorzy K1 -63.5kg
Łukasz Dajek (Palestra Warszawa)Maciej Domińczak (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 29, 1/4 Seniorzy K1 -63.5kg
Mateusz Wiśniewski (Puncher Wrocław)Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)
0 - 3
Walka 30, 1/4 Seniorzy K1 -63.5kg
Piotr Kóska (OKK Oświęcim)Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
0 - 3
Walka 31, 1/4 Seniorzy K1 +91kg
Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)Tomasz Iwańczuk (Nak Muay Szczecin)
3 - 0
Walka 32, 1/4 Seniorzy K1 +91kg
Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwon-do)Izuagbe Ugonoh (Corpus Gdańsk)
WO -
Walka 33, 1/4 Seniorzy K1 +91kg
Mirosław Stępniak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)Michał Turyński (FIGHTER Wrocław)
0 - 3
Walka 34, 1/4 Seniorzy K1 +91kg
Bartłomiej Warzocha (Puncher Wrocław)Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
- AB1
Walka 35, 1/4 Seniorzy K1 -91kg
Tomasz Tarnacki (HUMAN Białystok)Paweł Zaremba (Kokoro Gym)
KO3 -

OBIAD I ROZPOCZĘCIE 14:15

Walka 36, 1/4 Seniorzy K1 -91kg
Kryspin Kalski (KOBE-GYM Gdynia)Piotr Klekociński (Paco Team Katowice)
2 - 1
Walka 37, 1/4 Seniorzy K1 -91kg
Kamil Iwaszko (KOBE-GYM Gdynia)Michał Nowicki (K.S. WIELKOPOLANIN Poznań)
0 - 3
Walka 38, 1/4 Seniorzy K1 -60kg
Robert Rajewski (Rajewski Team)Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)
0 - 3
Walka 39, 1/4 Seniorzy K1 -60kg
Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)Kacper Narloch (Cholew - Sport Police)
1 - 2
Walka 40, 1/4 Seniorki K1 -56kg
Monika Porażyńska (Corpus Gdańsk)Małgorzata Dymus (Scorpion Krępice)
0 - 3
Walka 41, 1/4 Seniorki K1 -56kg
Karolina Babińska (Legion Głogów)Magdalena Dwornicka (Puncher Wrocław)
3 - 0
Walka 42, 1/4 Seniorzy K1 -57kg
Piotr Nowaczyk (KS CZERWONY SMOK)Sebastian Basta (UKS Barbakan Kraków)
3 - 0
Walka 43, 1/4 Seniorzy K1 -75kg
Artur Szychowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki)Paweł Okniński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
RSC2 -
Walka 44, 1/4 Seniorzy K1 -75kg
Maciej Kacperski (KS CZERWONY SMOK)Mateusz Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
0 - 3
Walka 45, 1/4 Seniorzy K1 -75kg
Robert Krasoń (PSSW TOM CENTER)Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
- WO
Walka 46, 1/4 Seniorzy K1 -75kg
Paweł Songowicz (UKS "SHI-KON" Łódź)Hubert Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
1 - 2
Walka 47, 1/4 Seniorzy K1 -71kg
Adrian Kołciuk (AZS PW)Dawid Roguszka (AKS NIWKA Sosnowiec)
3 - 0
Walka 48, 1/4 Seniorzy K1 -71kg
Paweł Nowakowski (UKS Twierdza Zamość)Tomasz Lipiński (Ks Jedi Boxing Zielona Góra)
0 - 3
Walka 49, 1/4 Seniorzy K1 -71kg
Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)Marcin Parcheta (Nak Muay Szczecin)
- KO1
Walka 50, 1/4 Seniorzy K1 -71kg
Dawid Tomaszewski (KS CZERWONY SMOK)Jakub Jakubowski (UKS Akrobata Tarczyn)
- RSC1
Walka 51, 1/4 Seniorzy K1 -86kg
Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)
RSC2 -
Walka 52, 1/4 Seniorzy K1 -86kg
Paweł Leniartek (UKS Barbakan Kraków)Dawid Kasperski (K.S.DRAGON Starachowice)
WO -
Walka 53, 1/4 Seniorzy K1 -86kg
Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)Krzysztof Ogłoza (Rickard Fight Club)
RSC2 -
Walka 54, 1/4 Seniorzy K1 -86kg
Dawid Łapot (AKS NIWKA Sosnowiec)Radosław Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)
0 - 3
Walka 55, 1/4 Seniorzy K1 -67kg
Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 56, 1/4 Seniorzy K1 -67kg
Michał Benben (PSSW TOM CENTER)Kamil Korycki (Radomski Klub Taekwon-do)
- RSC1
Walka 57, 1/4 Seniorzy K1 -67kg
Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)Łukasz Rajewski (Rajewski Team)
3 - 0
Walka 58, 1/4 Seniorzy K1 -67kg
Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)Łukasz Gawlik (PSSW TOM CENTER)
1 - 2
Walka 59, 1/4 Seniorzy K1 -81kg
Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)Krystian Czelewicz (KS CZERWONY SMOK)
3 - 0
Walka 60, 1/4 Seniorzy K1 -81kg
Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa)Piotr Rogosz (Scorpion Krępice)
3 - 0
Walka 61, 1/4 Seniorzy K1 -81kg
Daniel Prokurat (Palestra Warszawa)Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 62, 1/4 Seniorzy K1 -81kg
Grzegorz Traczyk (KS CZERWONY SMOK)Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 63, 1/2 Seniorki K1 -52kg
Paulina Łukomska (SKF Boksing Zielona Góra)Urszula Sokalska (GKS CHAMPION Gdańsk)
1 - 2
Walka 64, 1/2 Seniorki K1 -52kg
Joanna Gutowska (KS Piaseczno)Paulina Suska (Radomski Klub Taekwon-do)
1 - 2
Walka 65, 1/2 Seniorki K1 -48kg
Angelika Grońska (AKS NIWKA Sosnowiec)Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
2 - 1
Walka 66, 1/2 Seniorki K1 -65kg
Róża Gumienna (FIGHTER Wrocław)Agnieszka Drejer (GKS CHAMPION Gdańsk)
0 - 3

START OD 8:30

Walka 67, 1/2 Seniorki K1 -60kg
Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)Kinga Siwa (TKKb SMOK)
0 - 3
Walka 68, 1/2 Seniorzy K1 -63.5kg
Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)Maciej Domińczak (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 69, 1/2 Seniorzy K1 -63.5kg
Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
3 - 0
Walka 70, 1/2 Seniorzy K1 +91kg
Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwon-do)
2 - 1
Walka 71, 1/2 Seniorzy K1 +91kg
Michał Turyński (FIGHTER Wrocław)Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
RSC1 -
Walka 72, 1/2 Seniorzy K1 -91kg
Tomasz Tarnacki (HUMAN Białystok)Kryspin Kalski (KOBE-GYM Gdynia)
2 - 1
Walka 73, 1/2 Seniorzy K1 -91kg
Michał Nowicki (K.S. WIELKOPOLANIN Poznań)Paweł Manikowski (Wda Świecie)
0 - 3
Walka 74, 1/2 Seniorzy K1 -60kg
Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)Michał Królik (Paco Team Katowice)
2 - 1
Walka 75, 1/2 Seniorzy K1 -60kg
Kacper Narloch (Cholew - Sport Police)Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon)
3 - 0
Walka 76, 1/2 Seniorki K1 -56kg
Małgorzata Dymus (Scorpion Krępice)Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
0 - 3
Walka 77, 1/2 Seniorki K1 -56kg
Karolina Babińska (Legion Głogów)Marta Chojnoska (Centrum Sportów Walki Płock)
0 - 3
Walka 78, 1/2 Seniorzy K1 -57kg
Piotr Nowaczyk (KS CZERWONY SMOK)Kamil Ekert (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 79, 1/2 Seniorzy K1 -57kg
Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)Konrad Szymanowski (HUMAN Białystok)
3 - 0
Walka 80, 1/2 Seniorzy K1 -75kg
Artur Szychowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki)Mateusz Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
3 - 0
Walka 81, 1/2 Seniorzy K1 -75kg
Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)Hubert Rycerski (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)
3 - 0
Walka 82, 1/2 Seniorzy K1 -71kg
Adrian Kołciuk (AZS PW)Tomasz Lipiński (Ks Jedi Boxing Zielona Góra)
RSC3 -
Walka 83, 1/2 Seniorzy K1 -71kg
Marcin Parcheta (Nak Muay Szczecin)Jakub Jakubowski (UKS Akrobata Tarczyn)
WO -
Walka 84, 1/2 Seniorzy K1 -86kg
Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)Paweł Leniartek (UKS Barbakan Kraków)
DQ -
Walka 85, 1/2 Seniorzy K1 -86kg
Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)Radosław Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)
2 - 1
Walka 86, 1/2 Seniorzy K1 -67kg
Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)Kamil Korycki (Radomski Klub Taekwon-do)
KO2 -
Walka 87, 1/2 Seniorzy K1 -67kg
Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)Łukasz Gawlik (PSSW TOM CENTER)
3 - 0
Walka 88, 1/2 Seniorzy K1 -81kg
Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa)
WO -
Walka 89, 1/2 Seniorzy K1 -81kg
Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)
WO -

FINAŁY PO OBIEDZIE OD 14:00

Walka 90, FINAL Seniorzy K1 -54kg
Piotr Duda (SKSKB VIKTORIA Szydłowiec)Piotr Kęcik (Hunter Gym Bydgoszcz)
RSC2 -
Walka 91, FINAL Seniorki K1 -70kg
Justyna Woźniak (KOBE-GYM Gdynia)Marta Waliczek (Beskid Dragon)
0 - 3
Walka 92, FINAL Seniorki K1 -52kg
Urszula Sokalska (GKS CHAMPION Gdańsk)Paulina Suska (Radomski Klub Taekwon-do)
WO -
Walka 93, FINAL Seniorki K1 -48kg
Angelika Grońska (AKS NIWKA Sosnowiec)Joanna Bartosz (UKS Barbakan Kraków)
3 - 0
Walka 94, FINAL Seniorki K1 -65kg
Agnieszka Drejer (GKS CHAMPION Gdańsk)Kamila Bałanda (GKS CHAMPION Gdańsk)
- WO
Walka 95, FINAL Seniorki K1 -60kg
Kinga Siwa (TKKb SMOK)Agata Warzybok (FIGHTER Wrocław)
RSC2 -
Walka 96, FINAL Seniorzy K1 -63.5kg
Maciej Domińczak (Legion Głogów)Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)
KO1 -
Walka 97, FINAL Seniorzy K1 +91kg
Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)Michał Turyński (FIGHTER Wrocław)
- KO2
Walka 98, FINAL Seniorzy K1 -91kg
Tomasz Tarnacki (HUMAN Białystok)Paweł Manikowski (Wda Świecie)
3 - 0
Walka 99, FINAL Seniorzy K1 -60kg
Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)Kacper Narloch (Cholew - Sport Police)
WO -
Walka 100, FINAL Seniorki K1 -56kg
Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)Marta Chojnoska (Centrum Sportów Walki Płock)
3 - 0
Walka 101, FINAL Seniorzy K1 -57kg
Kamil Ekert (Palestra Warszawa)Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 102, FINAL Seniorzy K1 -75kg
Artur Szychowski (Rzeszowski Klub Sportów Walki)Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
- WO
Walka 103, FINAL Seniorzy K1 -71kg
Adrian Kołciuk (AZS PW)Marcin Parcheta (Nak Muay Szczecin)
- KO1
Walka 104, FINAL Seniorzy K1 -86kg
Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
2 - 1
Walka 105, FINAL Seniorzy K1 -67kg
Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)
0 - 3
Walka 106, FINAL Seniorzy K1 -81kg
Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
1 - 2

KONIEC!