PLANSZA A

START 21:30 - PIĄTEK

Walka 1, 1/16 Seniorzy -74kg
Dominik Pazdan (Diament Pstrągowa)Jarosław Banaszkiewicz (Kick Sport Radom)
3 - 0
Walka 2, 1/16 Seniorzy -74kg
Konrad Czopowicz (KT LEGIA Warszawa)Michał Jakobsche (Street Fighter Warszawa)
3 - 0
Walka 3, 1/16 Seniorzy -74kg
Arkadiusz Lasek (DUET GDAŃSK)Robert Swierkosz (Beskid-Dragon )
2 - 1
Walka 4, 1/16 Seniorzy -74kg
Konrad Pruśniewski (PALESTRA)Adrian Grabarczyk (UKS SANDA PŁOCK)
2 - 1
Walka 5, 1/16 Seniorzy -74kg
Maciej Czechowicz (Klub Sportowy Dragon)Marcin Mazurkiewicz (Halny Nowy Sącz)
0 - 3
Walka 6, 1/16 Seniorzy -74kg
Adrian Durma (Elbląski Klub Karate)Kamil Cnotkowski (UKS SANDA PŁOCK)
- WO
Walka 7, 1/16 Seniorzy -74kg
Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)Radosław Dołęgowski (LKSW Tajfun Legionowo)
3 - 0
Walka 8, 1/16 Seniorzy -74kg
Radosław Pluskota (DUET GDAŃSK)Przemysław Pilip (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
0 - 3
Walka 9, 1/16 Seniorzy -74kg
Piotr Szloser (PALESTRA)Artur Osuchowski (Akademia im. Jana Długosza)
0 - 3
Walka 10, 1/16 Seniorzy -74kg
Ernest Lis (Klub Sportowy Dragon)Krystian Buda (Street Fighter Warszawa)
3 - 0

START O 9:00 - SOBOTA

Walka 11, 1/16 Seniorzy -63kg
Dawid Mańkowski (Street Fighter Warszawa)Dawid Kukła (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 12, 1/16 Seniorzy -63kg
Dawid Starejki (Street Fighter Warszawa)Krzysztof Chabiera (X Fight)
1 - 2
Walka 13, 1/16 Seniorzy -84kg
Wiktor Sobiecki (Alien-Kick)Wojtek Wiśniewski (ZAMEK-KURZĘTNIK)
0 - 3
Walka 14, 1/16 Seniorzy -84kg
Damian Jabłoński (FIGHT CLUB RZESZÓW)Łukasz Usarek (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
0 - 3
Walka 15, 1/8 Seniorzy -89kg
Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon)Bartosz Gruba (DUET GDAŃSK)
3 - 0
Walka 16, 1/8 Seniorzy -89kg
Paweł Leniartek (UKS Barbakan Kraków)Marcin Kurek (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
3 - 0
Walka 17, 1/8 Seniorzy -89kg
Łukasz Bieńkowski (LKSW Tajfun Legionowo)Damian Bonarowski (GKS CHAMPION GDAŃSK)
3 - 0
Walka 18, 1/8 Seniorzy +94kg
Jarosław Grunt (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna)Michał Pukin (DUET GDAŃSK)
1 - 2
Walka 19, 1/8 Seniorzy -94kg
Michał Zawitkowski (Street Fighter Warszawa)Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)
0 - 3
Walka 20, 1/8 Seniorzy -74kg
Dominik Pazdan (Diament Pstrągowa)Konrad Czopowicz (KT LEGIA Warszawa)
3 - 0
Walka 21, 1/8 Seniorzy -74kg
Arkadiusz Lasek (DUET GDAŃSK)Damian Chiliński (ZAMEK-KURZĘTNIK)
3 - 0
Walka 22, 1/8 Seniorzy -74kg
Konrad Pruśniewski (PALESTRA)Ruta Kamil (MKS Wicher Kobyłka)
- RSC2
Walka 23, 1/8 Seniorzy -74kg
Marcin Mazurkiewicz (Halny Nowy Sącz)Piotr Smoczyński (SKKB Politechnika Lublin)
0 - 3
Walka 24, 1/8 Seniorzy -74kg
Kamil Cnotkowski (UKS SANDA PŁOCK)Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)
0 - 3
Walka 25, 1/8 Seniorzy -74kg
Przemysław Pilip (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)Maciej Kiziński (MKS Kalina Lublin)
3 - 0
Walka 26, 1/8 Seniorzy -74kg
Artur Osuchowski (Akademia im. Jana Długosza)Andrzej Modzelewski (MKS Wicher Kobyłka)
0 - 3
Walka 27, 1/8 Seniorzy -74kg
Ernest Lis (Klub Sportowy Dragon)Jacek Kołodziej (MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie)
2 - 1
Walka 28, 1/8 Seniorzy -63kg
Dawid Kukła (Legion Głogów)Michał Baranowski (Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA)
3 - 0
Walka 29, 1/8 Seniorzy -63kg
Michał Polak (GWIAZDA BYDGOSZCZ)Mateusz Rogosz (Diament Pstrągowa)
3 - 0
Walka 30, 1/8 Seniorzy -63kg
Maciej Krassowski (GKS CHAMPION GDAŃSK)Michał Szulwic (ZAMEK-KURZĘTNIK)
0 - 3
Walka 31, 1/8 Seniorzy -63kg
Zbigniew Marciszewski (Ognisko TKKF Siedleckie)Damian Kowalczyk (KSW Szczecinek)
0 - 3
Walka 32, 1/8 Seniorzy -63kg
Krzysztof Chabiera (X Fight)Tomasz Adamus (Klub Sportowy Dragon)
1 - 2
Walka 33, 1/8 Seniorzy -63kg
Tomasz Ocicki (KT LEGIA Warszawa)Krzysztof Zygalski (KSW SEKRET Gorzów)
2 - 1
Walka 34, 1/8 Seniorzy -63kg
Artur Kasprzyk (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)Przemysław Kacieja (ZKS Gwardia)
- DQ
Walka 35, 1/8 Seniorzy -63kg
Bolek Nowak (MKS Wicher Kobyłka)Maciej Domińczak (Legion Głogów)
0 - 3

OBIAD. START OD 13:45

Walka 36, 1/8 Seniorzy -84kg
Wojtek Wiśniewski (ZAMEK-KURZĘTNIK)Paweł Witkowski (Legion Głogów)
3 - 0
Walka 37, 1/8 Seniorzy -84kg
Leszek Suchożebrski (Ognisko TKKF Siedleckie)Michał Grzegorczyk (SKKB Politechnika Lublin)
3 - 0
Walka 38, 1/8 Seniorzy -84kg
Dawid Drost (TKKb Smok Toruń)Andrzej Strojewski (X Fight)
3 - 0
Walka 39, 1/8 Seniorzy -84kg
Szymon Koszałka (Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA)Piotr Stuszewski (PALESTRA)
0 - 3
Walka 40, 1/8 Seniorzy -84kg
Łukasz Usarek (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)Michał Mączka (DUET GDAŃSK)
0 - 3
Walka 41, 1/8 Seniorzy -84kg
Paweł Zięba (Kick Sport Radom)Mateusz Grzelak (PALESTRA)
2 - 1
Walka 42, 1/8 Seniorzy -84kg
Maciej Mak (ASW FIGHTER Mogilany)Kamil Rut (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna)
2 - 1
Walka 43, 1/8 Seniorzy -84kg
Bartosz Muszyński (Legion Głogów)Jacek Bierdziński (Scorpion Krępice)
RSC2 -
Walka 44, 1/4 Seniorzy -57kg
Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK STAROGARD GD.)Łukasz Ligenza (Dąbrowski Klub Bokserski SUPER KICK)
3 - 0
Walka 45, 1/4 Seniorzy -57kg
Kamil Grodzki (Diament Pstrągowa)Kacper Narloch (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
0 - 3
Walka 46, 1/4 Seniorzy -57kg
Kamil Ekert (PALESTRA)Artiom Pogrebnoj (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
3 - 0
Walka 47, 1/4 Seniorzy -89kg
Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon)Piotr Nawłoka (FIGHT CLUB RZESZÓW)
3 - 0
Walka 48, 1/4 Seniorzy -89kg
Paweł Leniartek (UKS Barbakan Kraków)Cyprian Grzęda (Ognisko TKKF Siedleckie)
3 - 0
Walka 49, 1/4 Seniorzy -89kg
Łukasz Bieńkowski (LKSW Tajfun Legionowo)Kamil Ołdakowski (MKS Wicher Kobyłka)
- WO
Walka 50, 1/4 Seniorzy -89kg
Paweł Sochacki (TKKF Olimp Legnica)Michał Jabłoński (X Fight)
0 - 3
Walka 51, 1/4 Seniorzy +94kg
Michał Pukin (DUET GDAŃSK)Ernest Łuczak (TKKF Olimp Legnica)
3 - 0
Walka 52, 1/4 Seniorzy +94kg
Artur Bizewski (Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA)Michał Wszelak (TKKb Smok Toruń)
- WO
Walka 53, 1/4 Seniorzy +94kg
Jakub Kozera (ZKS Gwardia)Radosław Pupin (Scorpion Krępice)
2 - 1
Walka 54, 1/4 Seniorzy +94kg
Paweł Wiśniewski (Elbląski Klub Karate)Maciej Bobrowski (MSSIR RING KRAKÓW)
RSC1 -
Walka 55, 1/2 Weterani -74kg
Bogdan Bliźniak (GKS CHAMPION GDAŃSK)Piotr Malinowski (X Fight)
3 - 0
Walka 56, 1/2 Weterani -74kg
Piotr Siegoczyński (X Fight)Marek Jasiński (Klub Sportowy Dragon)
3 - 0
Walka 57, 1/2 Weterani +94kg
Zbigniew Oleksiak (Dąbrowski Klub Bokserski SUPER KICK)Marek Marszał (TKKb Smok Toruń)
0 - 3
Walka 58, 1/4 Seniorzy -94kg
Artur Zieliński (Elbląski Klub Karate)Leszek Jobs (ZAMEK-KURZĘTNIK)
0 - 3
Walka 59, 1/4 Seniorzy -94kg
Łukasz Rembelski (MKS Wicher Kobyłka)Piotr Felińczak (Scorpion Krępice)
3 - 0
Walka 60, 1/4 Seniorzy -94kg
Arkadiusz Czapliński (Klub Sportowy Dragon)Patryk Zaborowski (DUET GDAŃSK)
1 - 2
Walka 61, 1/4 Seniorzy -94kg
Mateusz Hiki (Legion Głogów)Konrad Matuszczyk (KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
WO -
Walka 62, 1/4 Seniorzy -74kg
Dominik Pazdan (Diament Pstrągowa)Arkadiusz Lasek (DUET GDAŃSK)
3 - 0
Walka 63, 1/4 Seniorzy -74kg
Ruta Kamil (MKS Wicher Kobyłka)Piotr Smoczyński (SKKB Politechnika Lublin)
3 - 0
Walka 64, 1/4 Seniorzy -74kg
Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)Przemysław Pilip (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
DQ -
Walka 65, 1/4 Seniorzy -74kg
Andrzej Modzelewski (MKS Wicher Kobyłka)Ernest Lis (Klub Sportowy Dragon)
3 - 0
Walka 66, 1/4 Seniorzy -63kg
Dawid Kukła (Legion Głogów)Michał Polak (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
0 - 3
Walka 67, 1/4 Seniorzy -63kg
Michał Szulwic (ZAMEK-KURZĘTNIK)Damian Kowalczyk (KSW Szczecinek)
3 - 0
Walka 68, 1/4 Seniorzy -63kg
Tomasz Adamus (Klub Sportowy Dragon)Tomasz Ocicki (KT LEGIA Warszawa)
WO -
Walka 69, 1/4 Seniorzy -63kg
Przemysław Kacieja (ZKS Gwardia)Maciej Domińczak (Legion Głogów)
- AB2
Walka 70, 1/4 Seniorzy -84kg
Wojtek Wiśniewski (ZAMEK-KURZĘTNIK)Leszek Suchożebrski (Ognisko TKKF Siedleckie)
3 - 0
Walka 71, 1/4 Seniorzy -84kg
Dawid Drost (TKKb Smok Toruń)Piotr Stuszewski (PALESTRA)
3 - 0
Walka 72, 1/4 Seniorzy -84kg
Michał Mączka (DUET GDAŃSK)Paweł Zięba (Kick Sport Radom)
WO -
Walka 73, 1/4 Seniorzy -84kg
Maciej Mak (ASW FIGHTER Mogilany)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 74, FINAL Weterani -74kg
Bogdan Bliźniak (GKS CHAMPION GDAŃSK)Piotr Siegoczyński (X Fight)
0 - 3
Walka 75, FINAL Weterani +94kg
Marek Marszał (TKKb Smok Toruń)Wojciech Adamski (MSSIR RING KRAKÓW)
3 - 0

SEMINARIUM Z MARIUSZEM CIEŚLIŃSKIM OD 9:00

START O 10:30 - NIEDZIELA

Walka 76, 1/2 Seniorzy -57kg
Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK STAROGARD GD.)Kacper Narloch (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
0 - 3
Walka 77, 1/2 Seniorzy -57kg
Kamil Ekert (PALESTRA)Rafał Banaszewski (KT LEGIA Warszawa)
0 - 3
Walka 78, 1/2 Seniorzy -89kg
Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon)Paweł Leniartek (UKS Barbakan Kraków)
AB2 -
Walka 79, 1/2 Seniorzy -89kg
Kamil Ołdakowski (MKS Wicher Kobyłka)Michał Jabłoński (X Fight)
0 - 3
Walka 80, 1/2 Seniorzy +94kg
Michał Pukin (DUET GDAŃSK)Michał Wszelak (TKKb Smok Toruń)
0 - 3
Walka 81, 1/2 Seniorzy +94kg
Jakub Kozera (ZKS Gwardia)Paweł Wiśniewski (Elbląski Klub Karate)
AB2 -
Walka 82, 1/2 Seniorzy -94kg
Leszek Jobs (ZAMEK-KURZĘTNIK)Łukasz Rembelski (MKS Wicher Kobyłka)
2 - 1
Walka 83, 1/2 Seniorzy -94kg
Patryk Zaborowski (DUET GDAŃSK)Mateusz Hiki (Legion Głogów)
3 - 0
Walka 84, 1/2 Seniorzy -74kg
Dominik Pazdan (Diament Pstrągowa)Ruta Kamil (MKS Wicher Kobyłka)
0 - 3
Walka 85, 1/2 Seniorzy -74kg
Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)Andrzej Modzelewski (MKS Wicher Kobyłka)
1 - 2

PRZERWA OBIADOWA - WALKI OD 13:45

Walka 86, 1/2 Seniorzy -63kg
Michał Polak (GWIAZDA BYDGOSZCZ)Michał Szulwic (ZAMEK-KURZĘTNIK)
2 - 1
Walka 87, 1/2 Seniorzy -63kg
Tomasz Adamus (Klub Sportowy Dragon)Maciej Domińczak (Legion Głogów)
- WO
Walka 88, 1/2 Seniorzy -84kg
Wojtek Wiśniewski (ZAMEK-KURZĘTNIK)Dawid Drost (TKKb Smok Toruń)
WO -
Walka 89, 1/2 Seniorzy -84kg
Michał Mączka (DUET GDAŃSK)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
3 - 0
Walka 90, FINAL Seniorzy -57kg
Kacper Narloch (Klub Sportowy Cholew Sport Police)Rafał Banaszewski (KT LEGIA Warszawa)
3 - 0
Walka 91, FINAL Seniorzy -89kg
Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon)Michał Jabłoński (X Fight)
3 - 0
Walka 92, FINAL Seniorzy +94kg
Michał Wszelak (TKKb Smok Toruń)Jakub Kozera (ZKS Gwardia)
2 - 1
Walka 93, FINAL Seniorzy -94kg
Leszek Jobs (ZAMEK-KURZĘTNIK)Patryk Zaborowski (DUET GDAŃSK)
2 - 1
Walka 94, FINAL Seniorzy -74kg
Ruta Kamil (MKS Wicher Kobyłka)Andrzej Modzelewski (MKS Wicher Kobyłka)
WO -
Walka 95, FINAL Seniorzy -63kg
Michał Polak (GWIAZDA BYDGOSZCZ)Maciej Domińczak (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 96, FINAL Seniorzy -84kg
Wojtek Wiśniewski (ZAMEK-KURZĘTNIK)Michał Mączka (DUET GDAŃSK)
- WO

KONIEC TURNIEJU