PLANSZA B

START O 9:00 - SOBOTA

Walka 1, 1/16 Seniorzy -79kg
Sieniawski Mateusz (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)Marcin Kaleński (Street Fighter Warszawa)
1 - 2
Walka 2, 1/16 Seniorzy -79kg
Paweł Biernat (LKSW Tajfun Legionowo)Damian Domagała (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
RSC2 -
Walka 3, 1/16 Seniorzy -79kg
Mateusz Jereczek (Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA)Artur Iwaniuk (Ognisko TKKF Siedleckie)
AB2 -
Walka 4, 1/16 Seniorzy -79kg
Kamil Łukaszewicz (PALESTRA)Robert Wierus (Akademia im. Jana Długosza)
2 - 1
Walka 5, 1/16 Seniorzy -79kg
Leszek Doleżal (MKS Kalina Lublin)Bartosz Ożarek (Ognisko TKKF Siedleckie)
0 - 3
Walka 6, 1/16 Seniorzy -79kg
Sebastian Prokop (MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie)Przemysław Chudzik (TKKb Smok Toruń)
3 - 0
Walka 7, 1/16 Seniorzy -79kg
Jakub Kowalski (Legion Głogów)Rafał Kryński (Ognisko TKKF Siedleckie)
3 - 0
Walka 8, 1/16 Seniorzy -79kg
Jerzy Wroński (PALESTRA)Szymon Tarkowski (Klub Sportowy Dragon)
3 - 0
Walka 9, 1/16 Seniorzy -79kg
Sebastian Skibiński (MKS Kalina Lublin)Sebastian Chaber (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
0 - 3
Walka 10, 1/16 Seniorzy -69kg
Sylwester Kaźmierski (MKS Kalina Lublin)Karol Sadłocha (SK Kick Boxing Kielce)
1 - 2
Walka 11, 1/16 Seniorzy -69kg
Wojciech Niedzielski (DUET GDAŃSK)Bartłomiej Sobieraj (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)
1 - 2
Walka 12, 1/16 Seniorzy -69kg
Daniel Kmak (KSW SEKRET Gorzów)Konrad Szumielewicz (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)
0 - 3
Walka 13, 1/16 Seniorzy -69kg
Michał Gawęda (ASW FIGHTER Mogilany)Adam Rajczak (X Fight)
0 - 3
Walka 14, 1/16 Seniorzy -69kg
Artur Dzierwa (SSISW Czarny Smok Czyżowice)Kamil Stefański (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)
- WO
Walka 15, 1/16 Seniorzy -69kg
Dariusz Grochowski (PALESTRA)Seweryn Wodziński (LKSW Tajfun Legionowo)
DQ -
Walka 16, 1/8 Seniorki -50kg
Joanna Bartosz (UKS Barbakan Kraków)Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)
- DQ
Walka 17, 1/8 Juniorzy -79kg
Oskar Stroński (MKS Mechanik Włodawa)Kordian Zygmuntowicz (KSW Włocławek)
1 - 2
Walka 18, 1/8 Juniorzy -79kg
Igor Bzówka (GKS CHAMPION GDAŃSK)Dawid Hosa (SKF Boksing Zielona Góra)
3 - 0
Walka 19, 1/8 Juniorzy -79kg
Dawid Gryszpanowicz (DUET GDAŃSK)Rafał Piątek (Dąbrowski Klub Bokserski SUPER KICK)
2 - 1
Walka 20, 1/8 Juniorzy -79kg
Marcin Jóźbik (A-W TEAM OBROWO)Dawid Wiergowski (ZAMEK-KURZĘTNIK)
3 - 0
Walka 21, 1/8 Juniorzy -79kg
Krzysztof Bielicki (DUET GDAŃSK)Mikołaj Krause (Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA)
2 - 1
Walka 22, 1/8 Juniorzy -79kg
Piotr Jesiotr (PALESTRA)Adam Lechniak (SKF Boksing Zielona Góra)
3 - 0
Walka 23, 1/8 Juniorzy -79kg
Patryk Wiśniewski (DUET GDAŃSK)Kamil Klecha (ZKS Gwardia)
0 - 3
Walka 24, 1/8 Seniorzy -79kg
Marcin Kaleński (Street Fighter Warszawa)Paweł Biernat (LKSW Tajfun Legionowo)
0 - 3

OBIAD. START OD 13:45

Walka 25, 1/8 Seniorzy -79kg
Mateusz Jereczek (Kartuski Klub Kickboxingu REBELIA)Mariusz Lipiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
1 - 2
Walka 26, 1/8 Seniorzy -79kg
Kamil Łukaszewicz (PALESTRA)Paweł Wabno (ZKS Gwardia)
1 - 2
Walka 27, 1/8 Seniorzy -79kg
Bartosz Ożarek (Ognisko TKKF Siedleckie)Bartłomiej Wydra (Alien-Kick)
3 - 0
Walka 28, 1/8 Seniorzy -79kg
Sebastian Prokop (MUKS OLIMPIA Nowe Miasto Lubawskie)Patryk Zdrojewski (X Fight)
1 - 2
Walka 29, 1/8 Seniorzy -79kg
Jakub Kowalski (Legion Głogów)Piotr Sokół (MSSIR RING KRAKÓW)
0 - 3
Walka 30, 1/8 Seniorzy -79kg
Jerzy Wroński (PALESTRA)Mikołaj Mallad (K.S. Prosna Kalisz)
3 - 0
Walka 31, 1/8 Seniorzy -79kg
Sebastian Chaber (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)Mateusz Sikora (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna)
3 - 0
Walka 32, 1/8 Seniorzy -69kg
Karol Sadłocha (SK Kick Boxing Kielce)Maciej Kordulewski (KT LEGIA Warszawa)
2 - 1
Walka 33, 1/8 Seniorzy -69kg
Bartłomiej Sobieraj (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)Grzegorz Mardyła (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
1 - 2
Walka 34, 1/8 Seniorzy -69kg
Konrad Szumielewicz (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)Kamil Gawiński (UKS SANDA PŁOCK)
3 - 0
Walka 35, 1/8 Seniorzy -69kg
Jarosław Lewandowski (Alien-Kick)Mateusz Płóciennik (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
2 - 1
Walka 36, 1/8 Seniorzy -69kg
Adam Rajczak (X Fight)Artur Książek (KT LEGIA Warszawa)
1 - 2
Walka 37, 1/8 Seniorzy -69kg
Kamil Stefański (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)Adrian Ćwiertniak (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
3 - 0
Walka 38, 1/8 Seniorzy -69kg
Dariusz Grochowski (PALESTRA)Artur Samson (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
3 - 0
Walka 39, 1/8 Seniorzy -69kg
Isaac Sultanyan (GKS CHAMPION GDAŃSK)Bartosz Sułek (Klub Sportowy Dragon)
3 - 0
Walka 40, 1/4 Juniorki -50kg
Paulina Szulc (ZKS Gwardia)Małgorzata Choma (MKS Mechanik Włodawa)
0 - 3
Walka 41, 1/4 Juniorki -50kg
Ewelina Kania (Beskid-Dragon )Kamila Stelmach (KSW Włocławek)
3 - 0
Walka 42, 1/4 Juniorki -50kg
Adrianna Żarnowiecka (Street Fighter Warszawa)Paulina Ziębora (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
AB1 -
Walka 43, 1/4 Juniorki -50kg
Patrycja Kuternoga (UKS Barbakan Kraków)Karolina Patela (Alien-Kick)
3 - 0
Walka 44, 1/4 Seniorki -60kg
Izabela Boroń (Dąbrowski Klub Bokserski SUPER KICK)Klara Kleczkowska (KT LEGIA Warszawa)
3 - 0
Walka 45, 1/4 Seniorki -60kg
Katarzyna Zaręba (Ognisko TKKF Siedleckie)Paulina Frankowska (KS Nadstal)
0 - 3
Walka 46, 1/4 Seniorki -60kg
Aneta Dudek (Alien-Kick)Ilona Ozimek (KT LEGIA Warszawa)
- AB1
Walka 47, 1/4 Seniorki -55kg
Dominika Rzepińska (A-W TEAM OBROWO)Izabela Borzęcka (SKKB Politechnika Lublin)
0 - 3
Walka 48, 1/4 Seniorki -55kg
Agnieszka Chmielewska (X Fight)Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
0 - 3
Walka 49, 1/4 Juniorki -60kg
Natalia Jańczak (MKS Mechanik Włodawa)Kornelia Kieloch (Beskid-Dragon )
0 - 3
Walka 50, 1/4 Seniorki -50kg
Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)Dominika Ziemnicka (KT LEGIA Warszawa)
2 - 1
Walka 51, 1/4 Seniorki -50kg
Żaneta Cieśla (KS Polonia Pasłęk)Anna Knobel (KS BENIAMINEK STAROGARD GD.)
3 - 0
Walka 52, 1/4 Seniorki -50kg
Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)Joanna Radzięda (KT LEGIA Warszawa)
3 - 0
Walka 53, 1/4 Seniorki -50kg
Joanna Walkiewicz (Klub Sportowy Dragon)Klaudia Pawicka (PALESTRA)
3 - 0
Walka 54, 1/4 Juniorzy -79kg
Kordian Zygmuntowicz (KSW Włocławek)Igor Bzówka (GKS CHAMPION GDAŃSK)
0 - 3
Walka 55, 1/4 Juniorzy -79kg
Dawid Gryszpanowicz (DUET GDAŃSK)Marcin Jóźbik (A-W TEAM OBROWO)
0 - 3
Walka 56, 1/4 Juniorzy -79kg
Krzysztof Bielicki (DUET GDAŃSK)Piotr Jesiotr (PALESTRA)
1 - 2
Walka 57, 1/4 Juniorzy -79kg
Kamil Klecha (ZKS Gwardia)Alan Kapeliński (KSW Włocławek)
3 - 0
Walka 58, 1/4 Seniorzy -79kg
Paweł Biernat (LKSW Tajfun Legionowo)Mariusz Lipiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
2 - 1
Walka 59, 1/4 Seniorzy -79kg
Paweł Wabno (ZKS Gwardia)Bartosz Ożarek (Ognisko TKKF Siedleckie)
- WO
Walka 60, 1/4 Seniorzy -79kg
Patryk Zdrojewski (X Fight)Piotr Sokół (MSSIR RING KRAKÓW)
1 - 2
Walka 61, 1/4 Seniorzy -79kg
Jerzy Wroński (PALESTRA)Sebastian Chaber (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
3 - 0
Walka 62, 1/4 Seniorzy -69kg
Karol Sadłocha (SK Kick Boxing Kielce)Grzegorz Mardyła (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
0 - 3
Walka 63, 1/4 Seniorzy -69kg
Konrad Szumielewicz (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)Jarosław Lewandowski (Alien-Kick)
3 - 0
Walka 64, 1/4 Seniorzy -69kg
Artur Książek (KT LEGIA Warszawa)Kamil Stefański (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)
0 - 3
Walka 65, 1/4 Seniorzy -69kg
Dariusz Grochowski (PALESTRA)Isaac Sultanyan (GKS CHAMPION GDAŃSK)
2 - 1

START O 9:00 - NIEDZIELA

Walka 66, 1/2 Juniorki -65kg
Sylwia Szymala (Beskid-Dragon )Sylwia Mika (KSW MIX-TEAM Wręczyca Wielka)
3 - 0
Walka 67, 1/2 Juniorki -65kg
Eliza Śliwka (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)Dominika Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
- AB1
Walka 68, 1/2 Juniorki -55kg
Klaudia Cichoń (LUKS Jas-Pol Krynica)Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 69, 1/2 Juniorki -55kg
Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)Nikoletta Klucznik (K.S. Prosna Kalisz)
3 - 0
Walka 70, 1/2 Seniorki -65kg
Natalia Pawłowska (GKS CHAMPION GDAŃSK)Barbara Sewerynik (X Fight)
0 - 3
Walka 71, 1/2 Seniorki -70kg
Anna Koralewska (SKF Boksing Zielona Góra)Agnieszka Wiśniewska (X Fight)
3 - 0
Walka 72, 1/2 Juniorki -70kg
Adrianna Kubaszek (Beskid-Dragon )Kinga Kycia (ZIĘTEK Team Brzeziny)
- RSC1
Walka 73, 1/2 Juniorki -50kg
Małgorzata Choma (MKS Mechanik Włodawa)Ewelina Kania (Beskid-Dragon )
0 - 3
Walka 74, 1/2 Juniorki -50kg
Adrianna Żarnowiecka (Street Fighter Warszawa)Patrycja Kuternoga (UKS Barbakan Kraków)
0 - 3
Walka 75, 1/2 Seniorki -60kg
Izabela Boroń (Dąbrowski Klub Bokserski SUPER KICK)Paulina Frankowska (KS Nadstal)
- WO
Walka 76, 1/2 Seniorki -60kg
Ilona Ozimek (KT LEGIA Warszawa)Monika Kędzierska (CSE SPARTA Chrzanów)
0 - 3
Walka 77, 1/2 Seniorki -55kg
Izabela Borzęcka (SKKB Politechnika Lublin)Dorota Godzina (X Fight)
0 - 3
Walka 78, 1/2 Seniorki -55kg
Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)
3 - 0
Walka 79, 1/2 Juniorki -60kg
Kornelia Kieloch (Beskid-Dragon )Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
0 - 3
Walka 80, 1/2 Juniorki -60kg
Elżbieta Gerc (MKS Wicher Kobyłka)Wiktoria Tomaszewska (Fight Club Zielona Góra)
3 - 0
Walka 81, 1/2 Seniorki -50kg
Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)Żaneta Cieśla (KS Polonia Pasłęk)
0 - 3
Walka 82, 1/2 Seniorki -50kg
Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)Joanna Walkiewicz (Klub Sportowy Dragon)
1 - 2

PRZERWA OBIADOWA - WALKI OD 13:45

Walka 83, 1/2 Juniorzy -79kg
Igor Bzówka (GKS CHAMPION GDAŃSK)Marcin Jóźbik (A-W TEAM OBROWO)
RSC3 -
Walka 84, 1/2 Juniorzy -79kg
Piotr Jesiotr (PALESTRA)Kamil Klecha (ZKS Gwardia)
2 - 1
Walka 85, 1/2 Seniorzy -79kg
Paweł Biernat (LKSW Tajfun Legionowo)Bartosz Ożarek (Ognisko TKKF Siedleckie)
0 - 3
Walka 86, 1/2 Seniorzy -79kg
Piotr Sokół (MSSIR RING KRAKÓW)Jerzy Wroński (PALESTRA)
0 - 3
Walka 87, 1/2 Seniorzy -69kg
Grzegorz Mardyła (GWIAZDA BYDGOSZCZ)Konrad Szumielewicz (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)
3 - 0
Walka 88, 1/2 Seniorzy -69kg
Kamil Stefański (SKSKB VIKTORIA SZYDŁOWIEC)Dariusz Grochowski (PALESTRA)
1 - 2
Walka 89, FINAL Seniorki +70kg
Magdalena Jablońska (Beskid-Dragon )Emilia Wojsa (SK Kick Boxing Kielce)
0 - 3
Walka 90, FINAL Juniorki +70kg
Weronika Szara (Klub Sportowy Dragon)Joanna Pawłowska (DUET GDAŃSK)
0 - 3
Walka 91, FINAL Juniorki -65kg
Sylwia Szymala (Beskid-Dragon )Dominika Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
3 - 0
Walka 92, FINAL Juniorki -55kg
Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
1 - 2
Walka 93, FINAL Seniorki -65kg
Barbara Sewerynik (X Fight)Gabriela Pezda (Beskid-Dragon )
3 - 0
Walka 94, FINAL Seniorki -70kg
Anna Koralewska (SKF Boksing Zielona Góra)Marta Waliczek (Beskid-Dragon )
0 - 3
Walka 95, FINAL Juniorki -70kg
Kinga Kycia (ZIĘTEK Team Brzeziny)Monika Błaszczyk (LUKS Jas-Pol Krynica)
RSC1 -
Walka 96, FINAL Juniorki -50kg
Ewelina Kania (Beskid-Dragon )Patrycja Kuternoga (UKS Barbakan Kraków)
WO -
Walka 97, FINAL Seniorki -60kg
Paulina Frankowska (KS Nadstal)Monika Kędzierska (CSE SPARTA Chrzanów)
3 - 0
Walka 98, FINAL Seniorki -55kg
Dorota Godzina (X Fight)Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
3 - 0
Walka 99, FINAL Juniorki -60kg
Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)Elżbieta Gerc (MKS Wicher Kobyłka)
3 - 0
Walka 100, FINAL Seniorki -50kg
Żaneta Cieśla (KS Polonia Pasłęk)Joanna Walkiewicz (Klub Sportowy Dragon)
WO -
Walka 101, FINAL Juniorzy -79kg
Igor Bzówka (GKS CHAMPION GDAŃSK)Piotr Jesiotr (PALESTRA)
AB1 -
Walka 102, FINAL Seniorzy -79kg
Bartosz Ożarek (Ognisko TKKF Siedleckie)Jerzy Wroński (PALESTRA)
0 - 3
Walka 103, FINAL Seniorzy -69kg
Grzegorz Mardyła (GWIAZDA BYDGOSZCZ)Dariusz Grochowski (PALESTRA)
WO -

KONIEC TURNIEJU