medaliści

Najlepsza seniorka: Joanna Walkiewicz (SK Kick Boxing Kielce)
Najlepszy senior: Dawid Kasperski (K.S.Dragon Starachowice)
Najlepsza drużyna męska seniorska: PACO Katowice
Najlepszy drużyna żeńska seniorska: SKF Boksing Zielona Góra

Najlepsza juniorka: Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
Najlepszy junior starszy: Krystian Petela (Fight Club Zielona Góra)
Najlepszy drużyna męska juniorska: TKKF Ognisko "Siedleckie"

Medalowa klasyfikacja indywidualna

Juniorki

-48kg

  1. Małgorzata Choma (MKS Mechanik Włodawa)
  2. Paulina Sobańska (OKK Oświęcim)

-52kg

  1. Nikoletta Klucznik (K.S. Prosna Kalisz)
  2. Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
  3. Marlena Żal (SPARTAN KNURÓW)

-56kg

  1. Natalia Matląg (ASTRA Krynica-Zdrój)
  2. Sylwia Juśkiewicz (UKS Shi- Kon Łódź)

-60kg

  1. Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Sosnowska Aleksandra (UKS WILK GRAJEWO)
  3. Natalia Jańczak (MKS Mechanik Włodawa)

-70kg

  1. Magdalena Fudali (KSW "SPARTAKUS" Świdwin)

+70kg

  1. Karolina Dziedzic (Diament Pstrągowa)
  2. Joanna Pawłowska (DUET GDAŃSK)

Juniorzy

-51kg

  1. Bartosz Łyżwa (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
  2. Rafał Krasuski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)

-54kg

  1. Sebastian Kobyliński (TKKF Ognisko "Siedleckie")
  2. Robert Ułasiuk (TKKF Ognisko "Siedleckie")
  3. Tomasz Szczecina (HALNY Nowy Sącz)

-57kg

  1. Patryk Sagan (Legion Głogów)
  2. Jacek Bochanysz (Legion Głogów)
  3. Michał Półtorak (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
    Sebastian Stobiecki (PKSW Rajewski Team)

-60kg

  1. Mateusz Rajewski (PKSW Rajewski Team)
  2. Robert Szymański (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  3. Jan Lodzik (LKSW TAJFUN)
    Patryk Grzegorczyk (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)

-63.5kg

  1. Tomasz Kozłowski (Samuraj Sanok)
  2. Krzysztof Posełek (SK Kick Boxing Kielce)
  3. Patryk Tórz (Legion Głogów)
    Tomasz Matras (Legion Głogów)

-67kg

  1. Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko "Siedleckie")
  2. Adam Molędys (Palestra Warszawa)
  3. Filip Adamiok (Puncher Wrocław)
    Franciszek Guziński (DUET GDAŃSK)

-71kg

  1. Marcin Marciszewski (TKKF Ognisko "Siedleckie")
  2. Antoni Maliszewski (Palestra Warszawa)
  3. Tomasz Cwynar (OKK Oświęcim)
    Paweł Wojtasiewicz (SKKB Politechnika Lublin)

-75kg

  1. Krystian Petela (Fight Club Zielona Góra)
  2. Igor Bzówka (GKS CHAMPION)
  3. Marcin Stankiewicz (Hunter Gym Bydgoszcz)
    Mateusz Markiefka (Beskid-Dragon)

-81kg

  1. Arkadiusz Karzuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  2. Michał Tochman (RICKARD Fight Klub)
  3. Filip Miszczak (Corpus Gym Gdańsk)
    Kacper Tomczak (Legion Głogów)

-86kg

  1. Adrian Pacak (Klub Sportowy OYAMA RZESZÓW)
  2. Kamil Szlęzak (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
  3. Maciej Lis (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
    Dawid Skawiańczyk (UKS Barbakan Kraków)

-91kg

  1. Oktawian Kozikowski (UKS WILK GRAJEWO)
  2. Bruno Błaszak (Legion Głogów)
  3. Norbert Olek (LZS Poprawa Siedlików)

+91kg

  1. Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
  2. Marcin Sarga (UKS Barbakan Kraków)

Seniorki

-48kg

  1. Joanna Walkiewicz (SK Kick Boxing Kielce)
  2. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Agnieszka Słomska (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
    Ewa Bulanda (LUKS JAS-POL Krynica)

-52kg

  1. Paulina Łukomska (SKF Boksing Zielona Góra)
  2. Angelika Kosut (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)

-56kg

  1. Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
  2. Marta Chojnoska (Centrum Sportów Walki Płock)
  3. Małgorzata Dymus (SCORPION Krępice)

-60kg

  1. Kinga Siwa (TKKb Smok Toruń)
  2. Monika Kędzierska (CSE "SPARTA" Chrzanów)
  3. Agata Warzybok (FIGHTER Wrocław)
    Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)

-65kg

  1. Marta Waliczek (Beskid-Dragon)
  2. Róża Gumienna (FIGHTER Wrocław)
  3. Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
    Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)

-70kg

  1. Kamila Bałanda (GKS CHAMPION)
  2. Emilia Wojsa (SK Kick Boxing Kielce)
  3. Anna Koralewska (SKF Boksing Zielona Góra)

+70kg

  1. Paulina Bieć (FIGHTER Wrocław)
  2. Magda Jabłońska (Beskid-Dragon)

Seniorzy

-54kg

  1. Daniel Żaboklicki (KT Legia Warszawa)
  2. Kamil Grodzki (Diament Pstrągowa)

-57kg

  1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  2. Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM RYBNIK)
  3. Mariusz Koperwas (SKF Boksing Zielona Góra)
    Sebastian Słoń (SK Kick Boxing Kielce)

-60kg

  1. Artur Cieciura (PSSW TOM CENTER)
  2. Kacper Narloch (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  3. Wiesław Szymański (Legion Głogów)
    Arkadiusz Drohomirecki (Beskid-Dragon)

-63.5kg

  1. Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica)
  2. Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)
  3. Maciej Grzegorzewski (HUMAN Białystok)
    Sebastian Rajewski (PKSW Rajewski Team)

-67kg

  1. Jarosław Daschke (GKS CHAMPION)
  2. Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)
  3. Marcin Kret (Puncher Wrocław)
    Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)

-71kg

  1. Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz)
  2. Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
  3. Konrad Czopowicz (KT Legia Warszawa)
    Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)

-75kg

  1. Paweł Biszczak (TKKF Olimp Legnica)
  2. Bartosz Ożarek (TKKF Ognisko "Siedleckie")
  3. Piotr Sokół (MSSiR RING Kraków)
    Tomasz Gromadzki (Paco Team Katowice)

-81kg

  1. Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)
  2. Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
  3. Amadeusz Toboła (Paco Team Katowice)
    Michał Mączka (DUET GDAŃSK)

-86kg

  1. Dawid Kasperski (K.S.Dragon Starachowice)
  2. Radosław Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)
  3. Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)
    Grzegorz Kanawka (Corpus Gym Gdańsk)

-91kg

  1. Mateusz Hiki (Legion Głogów)
  2. Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)
  3. Bartosz Sochacki (KSW Sokół Jarosław)
    Marek Mielczarczyk (Stella Gniezno)

+91kg

  1. Kamil Sokołowski (Paco Team Katowice)
  2. Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
  3. Tomasz Klimiuk (HUMAN Białystok)
    Jakub Kozera (ZKS Gwardia Zielona Góra)