RING A - SENIORZY

UWAGA! Część walk seniorów na RINGU B, wkrótce ogarniemy te niedogodności...

 

START 19:00

Walka 1, 1/16 Seniorzy -81kg
Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
2 - 1
Walka 2, 1/16 Seniorzy -81kg
Adam Jankowski (UKS WILK GRAJEWO)Dominik Wiewióra (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
TKO2 -
Walka 3, 1/16 Seniorzy -81kg
Paweł Tomczak (Fight Club Zielona Góra)Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)
- KO1
Walka 4, 1/16 Seniorzy -81kg
Piotr Marcinkowski (KT Legia Warszawa)Paweł Gerek (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 5, 1/16 Seniorzy -81kg
Amadeusz Toboła (Paco Team Katowice)Kamil Mazurczak (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)
AB3 -
Walka 6, 1/16 Seniorzy -81kg
Przemysław Zabawa (UKS Barbakan Kraków)Karol Cieślak (Palestra Warszawa)
- TKO3
Walka 7, 1/16 Seniorzy -81kg
Ariel Graczyk (Czerwony Smok Poznań)Daniel Lechowicz (SCORPION Krępice)
- TKO2
Walka 8, 1/16 Seniorzy -81kg
Sebastian Adamski (Paco Team Katowice)Mariusz Lipiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
0 - 3
Walka 9, 1/16 Seniorzy -81kg
Łukasz Rambalski (TKKb Smok Toruń)Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 10, 1/16 Seniorzy -81kg
Dawid Świerczyński (ASTRA Krynica-Zdrój)Jarosław Soja (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)
1 - 2

NA RINGU B od 19:00

Walka 26, 1/8 Seniorzy -63.5kg
Maciej Grzegorzewski (HUMAN Białystok)Adrian Mazurek (Extreme Fighters Wrocław)
KO2 -
Walka 27, 1/8 Seniorzy -63.5kg
Rafał Budzyński (SKKB Politechnika Lublin)Sebastian Rajewski (PKSW Rajewski Team)
0 - 3
Walka 28, 1/8 Seniorzy -63.5kg
Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)Marcin Garleja (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
KO2 -
Walka 29, 1/8 Seniorzy -63.5kg
Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica)Michał Polak (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
2 - 1
Walka 30, 1/8 Seniorzy -63.5kg
Tomasz Mordarski (HALNY Nowy Sącz)Piotr Kóska (OKK Oświęcim)
3 - 0
Walka 31, 1/8 Seniorzy +91kg
Kamil Sokołowski (Paco Team Katowice)Michał Liberacki (Hunter Gym Bydgoszcz)
3 - 0
Walka 32, 1/8 Seniorzy +91kg
Maciej Bobrowski (MSSiR RING Kraków)Tomasz Strzemiński (KSW "SPARTAKUS" Świdwin)
3 - 0
Walka 33, 1/8 Seniorzy +91kg
Jarosław Grunt (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)Tomasz Klimiuk (HUMAN Białystok)
0 - 3
Walka 34, 1/8 Seniorzy +91kg
Marcin Szreder (Palestra Warszawa)Maciej Wnukowski (AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA)
WO -
Walka 35, 1/8 Seniorzy +91kg
Piotr Jankowski (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)Wojciech Stawicki (KSW "SPARTAKUS" Świdwin)
3 - 0
Walka 36, 1/8 Seniorzy -91kg
Julian Karewicz (KT Legia Warszawa)Bartosz Sochacki (KSW Sokół Jarosław)
1 - 2
Walka 37, 1/8 Seniorzy -91kg
Grzegorz Guzek (UKS Shi- Kon Łódź)Patryk Zaborowski (DUET GDAŃSK)
0 - 3
Walka 38, 1/8 Seniorzy -81kg
Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)Adam Jankowski (UKS WILK GRAJEWO)
2 - 1
Walka 39, 1/8 Seniorzy -81kg
Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)Szymon Koszałka (Kartuski Klub Kickboxingu Rebelia)
TKO1 -
Walka 40, 1/8 Seniorzy -81kg
Piotr Marcinkowski (KT Legia Warszawa)Przemysław Jahnz (Czerwony Smok Poznań)
TKO2 -
Walka 41, 1/8 Seniorzy -81kg
Amadeusz Toboła (Paco Team Katowice)Piotr Rogosz (SCORPION Krępice)
3 - 0
Walka 42, 1/8 Seniorzy -81kg
Karol Cieślak (Palestra Warszawa)Daniel Lechowicz (SCORPION Krępice)
0 - 3
Walka 43, 1/8 Seniorzy -81kg
Mariusz Lipiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)Michał Mączka (DUET GDAŃSK)
0 - 3
Walka 44, 1/8 Seniorzy -81kg
Łukasz Rambalski (TKKb Smok Toruń)Mateusz Jereczek (Kartuski Klub Kickboxingu Rebelia)
- WO
Walka 45, 1/8 Seniorzy -81kg
Jarosław Soja (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 46, 1/8 Seniorzy -71kg
Łukasz Rajewski (PKSW Rajewski Team)Kamil Dajwłowski (PSSW TOM CENTER)
1 - 2
Walka 47, 1/8 Seniorzy -71kg
Konrad Czopowicz (KT Legia Warszawa)Dominik Pazdan (Diament Pstrągowa)
2 - 1
Walka 48, 1/8 Seniorzy -71kg
Bartosz Tomiak (GWIAZDA BYDGOSZCZ)Marcin Mazurkiewicz (HALNY Nowy Sącz)
2 - 1

START 14:30 - PO OBIEDZIE

Walka 49, 1/8 Seniorzy -71kg
Mikołaj Szymański (Czerwony Smok Poznań)Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
0 - 3
Walka 50, 1/8 Seniorzy -71kg
Grzegorz Mardyła (GWIAZDA BYDGOSZCZ)Janusz Pawlikowski (PSSW TOM CENTER)
1 - 2
Walka 51, 1/8 Seniorzy -71kg
Łukasz Trela (Fight Club Zielona Góra)Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
0 - 3
Walka 52, 1/8 Seniorzy -71kg
Adrian Kołciuk (AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA)Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz)
0 - 3
Walka 53, 1/8 Seniorzy -71kg
Jakub Szczepka (AKS NIWKA SOSNOWIEC)Piotr Kulinski (Stella Gniezno)
3 - 0
Walka 54, 1/8 Seniorzy -67kg
Kamil Urbański (Hunter Gym Bydgoszcz)Maciej Klich (Czerwony Smok Poznań)
3 - 0
Walka 55, 1/8 Seniorzy -67kg
Marcin Kret (Puncher Wrocław)Patryk Puszkarski (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 56, 1/8 Seniorzy -67kg
Jędrzej Rajca (HALNY Nowy Sącz)Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 57, 1/8 Seniorzy -67kg
Maciej Stefański (Centrum Sportów Walki Płock)Łukasz Gawlik (PSSW TOM CENTER)
0 - 3
Walka 58, 1/8 Seniorzy -67kg
Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)Krzysztof Marciniak (CFC Olsztyn)
3 - 0
Walka 59, 1/8 Seniorzy -67kg
Mateusz Wiśniewski (Puncher Wrocław)Michał Benben (PSSW TOM CENTER)
0 - 3
Walka 60, 1/8 Seniorzy -67kg
Aleksander Kowaliński (Puncher Wrocław)Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)
- KO1
Walka 61, 1/8 Seniorzy -67kg
Paweł Klich (Czerwony Smok Poznań)Jarosław Daschke (GKS CHAMPION)
0 - 3
Walka 62, 1/8 Seniorzy -75kg
Piotr Sokół (MSSiR RING Kraków)Paweł Odżimkowski (PSSW TOM CENTER)
KO3 -
Walka 63, 1/8 Seniorzy -75kg
Adam Chlebiński (Extreme Fighters Wrocław)Przemysław Górny (KSW "SPARTAKUS" Świdwin)
TKO3 -
Walka 64, 1/8 Seniorzy -75kg
Piotr Smoczyński (SKKB Politechnika Lublin)Kamil Kamiński (Centrum Sportów Walki Płock)
3 - 0
Walka 65, 1/8 Seniorzy -75kg
Bartosz Ożarek (TKKF Ognisko "Siedleckie")Wiesław Złoty (DUET GDAŃSK)
3 - 0
Walka 66, 1/8 Seniorzy -75kg
Daniel Ziętkiewicz (KSW Sokół Jarosław)Marcin Taracha (Czerwony Smok Poznań)
KO3 -
Walka 67, 1/8 Seniorzy -75kg
Michał Romkiewicz (Extreme Fighters Wrocław)Paweł Biszczak (TKKF Olimp Legnica)
0 - 3
Walka 68, 1/8 Seniorzy -75kg
Rafał Dudek (HALNY Nowy Sącz)Tomasz Gromadzki (Paco Team Katowice)
0 - 3
Walka 69, 1/8 Seniorzy -75kg
Robert Krason (PSSW TOM CENTER)Jakub Prejbusz (UKS Twierdza Zamość)
3 - 0
Walka 70, 1/4 Seniorzy -60kg
Mariusz Siewruk (Puncher Wrocław)Wiesław Szymański (Legion Głogów)
1 - 2
Walka 71, 1/4 Seniorzy -60kg
Marcin Jaworski (KSW Sokół Jarosław)Kacper Narloch (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
0 - 3
Walka 72, 1/4 Seniorzy -60kg
Arkadiusz Drohomirecki (Beskid-Dragon)Piotr Nowaczyk (WUKS MAXIMUS Poznań)
3 - 0
Walka 73, 1/4 Seniorki -48kg
Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)Magdalena Pieczyńska (KT Legia Warszawa)
AB3 -
Walka 74, 1/4 Seniorki -48kg
Agnieszka Słomska (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)Dominika Ziemnicka (KT Legia Warszawa)
TKO2 -
Walka 75, 1/4 Seniorki -48kg
Joanna Walkiewicz (SK Kick Boxing Kielce)Joanna Radzięda (KT Legia Warszawa)
3 - 0
Walka 76, 1/4 Seniorzy -57kg
Rafał Cyrankowski (TKKF Olimp Legnica)Mariusz Koperwas (SKF Boksing Zielona Góra)
1 - 2
Walka 77, 1/4 Seniorzy -57kg
Kamil Ekert (Palestra Warszawa)Sebastian Słoń (SK Kick Boxing Kielce)
1 - 2
Walka 78, 1/4 Seniorki -60kg
Iza Majwska (CFC Olsztyn)Agata Warzybok (FIGHTER Wrocław)
0 - 3
Walka 79, 1/4 Seniorki -60kg
Monika Kędzierska (CSE "SPARTA" Chrzanów)Joanna Długajczyk (Paco Team Katowice)
3 - 0
Walka 80, 1/4 Seniorki -65kg
Emilia Czerwińska (ZKS Gwardia Zielona Góra)Róża Gumienna (FIGHTER Wrocław)
0 - 3
Walka 81, 1/4 Seniorki -65kg
Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)Natalia Pawłowska (GKS CHAMPION)
3 - 0
Walka 82, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)Marcin Jabłoński (CFC Olsztyn)
3 - 0
Walka 83, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Robert Rajewski (PKSW Rajewski Team)Maciej Grzegorzewski (HUMAN Białystok)
0 - 3
Walka 84, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Sebastian Rajewski (PKSW Rajewski Team)Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
TKO3 -
Walka 85, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica)Tomasz Mordarski (HALNY Nowy Sącz)
2 - 1
Walka 86, 1/4 Seniorzy -86kg
Paweł Witkowski (Legion Głogów)Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)
0 - 3
Walka 87, 1/4 Seniorzy -86kg
Łukasz Usarek (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)Dawid Kasperski (K.S.Dragon Starachowice)
- KO2
Walka 88, 1/4 Seniorzy -86kg
Radosław Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)Bartłomiej Wycech (FIGHTER Wrocław)
3 - 0
Walka 89, 1/4 Seniorzy -86kg
Grzegorz Kanawka (Corpus Gym Gdańsk)Łukasz Bieńkowski (LKSW TAJFUN)
2 - 1

START 8:00

Walka 114, 1/2 Seniorki -56kg
Małgorzata Dymus (SCORPION Krępice)Marta Chojnoska (Centrum Sportów Walki Płock)
0 - 3
Walka 115, 1/2 Seniorki -70kg
Emilia Wojsa (SK Kick Boxing Kielce)Anna Koralewska (SKF Boksing Zielona Góra)
3 - 0
Walka 116, 1/2 Seniorzy -60kg
Wiesław Szymański (Legion Głogów)Kacper Narloch (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
0 - 3
Walka 117, 1/2 Seniorzy -60kg
Arkadiusz Drohomirecki (Beskid-Dragon)Artur Cieciura (PSSW TOM CENTER)
0 - 3
Walka 118, 1/2 Seniorki -48kg
Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)Agnieszka Słomska (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)
2 - 1
Walka 119, 1/2 Seniorki -48kg
Joanna Walkiewicz (SK Kick Boxing Kielce)Ewa Bulanda (LUKS JAS-POL Krynica)
3 - 0
Walka 120, 1/2 Seniorzy -57kg
Mariusz Koperwas (SKF Boksing Zielona Góra)Michał Królik (Paco Team Katowice)
0 - 3
Walka 121, 1/2 Seniorzy -57kg
Sebastian Słoń (SK Kick Boxing Kielce)Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM RYBNIK)
0 - 3
Walka 122, 1/2 Seniorki -60kg
Agata Warzybok (FIGHTER Wrocław)Kinga Siwa (TKKb Smok Toruń)
0 - 3
Walka 123, 1/2 Seniorki -60kg
Monika Kędzierska (CSE "SPARTA" Chrzanów)Patrycja Mostowik (OKK Oświęcim)
2 - 1
Walka 124, 1/2 Seniorki -65kg
Róża Gumienna (FIGHTER Wrocław)Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
3 - 0
Walka 125, 1/2 Seniorki -65kg
Marta Waliczek (Beskid-Dragon)Aleksandra Piasecka (Hunter Gym Bydgoszcz)
3 - 0
Walka 126, 1/2 Seniorzy -63.5kg
Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)Maciej Grzegorzewski (HUMAN Białystok)
2 - 1
Walka 127, 1/2 Seniorzy -63.5kg
Sebastian Rajewski (PKSW Rajewski Team)Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica)
1 - 2
Walka 128, 1/2 Seniorzy -86kg
Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lublin)Dawid Kasperski (K.S.Dragon Starachowice)
0 - 3
Walka 129, 1/2 Seniorzy -86kg
Radosław Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)Grzegorz Kanawka (Corpus Gym Gdańsk)
3 - 0
Walka 130, 1/2 Seniorzy +91kg
Kamil Sokołowski (Paco Team Katowice)Tomasz Klimiuk (HUMAN Białystok)
3 - 0
Walka 131, 1/2 Seniorzy +91kg
Marcin Szreder (Palestra Warszawa)Jakub Kozera (ZKS Gwardia Zielona Góra)
3 - 0
Walka 132, 1/2 Seniorzy -91kg
Bartosz Sochacki (KSW Sokół Jarosław)Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)
- WO
Walka 133, 1/2 Seniorzy -91kg
Marek Mielczarczyk (Stella Gniezno)Mateusz Hiki (Legion Głogów)
- WO
Walka 134, 1/2 Seniorzy -81kg
Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)Amadeusz Toboła (Paco Team Katowice)
3 - 0
Walka 135, 1/2 Seniorzy -81kg
Michał Mączka (DUET GDAŃSK)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
0 - 3
Walka 136, 1/2 Seniorzy -71kg
Konrad Czopowicz (KT Legia Warszawa)Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)
- AB3
Walka 137, 1/2 Seniorzy -71kg
Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz)
1 - 2
Walka 138, 1/2 Seniorzy -67kg
Marcin Kret (Puncher Wrocław)Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 139, 1/2 Seniorzy -67kg
Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz)Jarosław Daschke (GKS CHAMPION)
0 - 3
Walka 140, 1/2 Seniorzy -75kg
Piotr Sokół (MSSiR RING Kraków)Bartosz Ożarek (TKKF Ognisko "Siedleckie")
0 - 3
Walka 141, 1/2 Seniorzy -75kg
Paweł Biszczak (TKKF Olimp Legnica)Tomasz Gromadzki (Paco Team Katowice)
3 - 0

OTWARCIE TURNIEJU OD 14:15

Walka 142, FINAL Seniorzy -54kg
Kamil Grodzki (Diament Pstrągowa)Daniel Żaboklicki (KT Legia Warszawa)
1 - 2
Walka 143, FINAL Seniorki -52kg
Angelika Kosut (UKS RELAKS Skarżysko-Kamienna)Paulina Łukomska (SKF Boksing Zielona Góra)
0 - 3
Walka 144, FINAL Seniorzy -57kg
Michał Królik (Paco Team Katowice)Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM RYBNIK)
KO1 -
Walka 145, FINAL Seniorki -56kg
Marta Chojnoska (Centrum Sportów Walki Płock)Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
0 - 3
Walka 146, FINAL Seniorzy -63.5kg
Jakub Jasion (PSSW TOM CENTER)Eliasz Jankowski (TKKF Olimp Legnica)
0 - 3
Walka 147, FINAL Seniorki -70kg
Emilia Wojsa (SK Kick Boxing Kielce)Kamila Bałanda (GKS CHAMPION)
0 - 3
Walka 148, FINAL Seniorzy -60kg
Kacper Narloch (Klub Sportowy Cholew Sport Police)Artur Cieciura (PSSW TOM CENTER)
0 - 3
Walka 73, FINAL Juniorzy -60kg
Robert Szymański (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)Mateusz Rajewski (PKSW Rajewski Team)
0 - 3
Walka 74, FINAL Juniorzy -67kg
Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko "Siedleckie")Adam Molędys (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 149, FINAL Seniorki -48kg
Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)Joanna Walkiewicz (SK Kick Boxing Kielce)
1 - 2
Walka 150, FINAL Seniorki -60kg
Kinga Siwa (TKKb Smok Toruń)Monika Kędzierska (CSE "SPARTA" Chrzanów)
3 - 0
Walka 75, FINAL Juniorzy -71kg
Marcin Marciszewski (TKKF Ognisko "Siedleckie")Antoni Maliszewski (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 76, FINAL Juniorzy -81kg
Arkadiusz Karzuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)Michał Tochman (RICKARD Fight Klub)
3 - 0
Walka 151, FINAL Seniorki -65kg
Róża Gumienna (FIGHTER Wrocław)Marta Waliczek (Beskid-Dragon)
0 - 3
Walka 152, FINAL Seniorzy -86kg
Dawid Kasperski (K.S.Dragon Starachowice)Radosław Rydzewski (SK Kick Boxing Kielce)
2 - 1
Walka 77, FINAL Juniorzy -63.5kg
Tomasz Kozłowski (Samuraj Sanok)Krzysztof Posełek (SK Kick Boxing Kielce)
2 - 1
Walka 78, FINAL Juniorzy -86kg
Kamil Szlęzak (Stowarzyszenie Akademia Holistyczna)Adrian Pacak (Klub Sportowy OYAMA RZESZÓW)
- TKO1
Walka 79, FINAL Juniorzy -75kg
Krystian Petela (Fight Club Zielona Góra)Igor Bzówka (GKS CHAMPION)
2 - 1
Walka 153, FINAL Seniorki +70kg
Magda Jabłońska (Beskid-Dragon)Paulina Bieć (FIGHTER Wrocław)
0 - 3
Walka 154, FINAL Seniorzy +91kg
Kamil Sokołowski (Paco Team Katowice)Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
WO -
Walka 155, FINAL Seniorzy -91kg
Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)Mateusz Hiki (Legion Głogów)
- WO
Walka 156, FINAL Seniorzy -81kg
Tomasz Kowalski (Palestra Warszawa)Bartosz Muszyński (Legion Głogów)
2 - 1
Walka 157, FINAL Seniorzy -71kg
Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz)Łukasz Pławecki (HALNY Nowy Sącz)
0 - 3
Walka 158, FINAL Seniorzy -67kg
Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)Jarosław Daschke (GKS CHAMPION)
- WO
Walka 159, FINAL Seniorzy -75kg
Bartosz Ożarek (TKKF Ognisko "Siedleckie")Paweł Biszczak (TKKF Olimp Legnica)
1 - 2