Rozpiska i wyniki

Walka 1, 1/8 Seniorzy -81kg
Kamil Felczak (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Daniel Prokurat (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 2, 1/8 Seniorzy -81kg
Wojciech Wilczkowiak (KOBE-GYM Gdynia) - Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)
1 - 2
Walka 3, 1/8 Seniorzy -81kg
Dominik Ploch (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa)
- KO1
Walka 4, 1/8 Seniorzy -81kg
Mariusz Owczarek (Palestra Warszawa) - Paweł Okniński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- KO2
Walka 5, 1/8 Seniorzy -81kg
Paweł Górski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Daniel Skwarski (Palestra Warszawa)
2 - 1
Walka 6, 1/8 Seniorzy -81kg
Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa) - Wojciech Niemiec (Puncher Wrocław)
AB2 -
Walka 7, 1/8 Seniorzy -81kg
Tomasz Serafin (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Bartosz Szymański (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 8, 1/8 Seniorzy -81kg
Karol Pęczek (Palestra Warszawa) - Mateusz Pietraszkiewicz (Skf Nak Muay Szczecin)
RSC1 -
Walka 9, 1/8 Seniorzy -71kg
Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz) - Sebastian Lewandowski (Klub Oyama Karate Lublin)
3 - 0
Walka 10, 1/8 Seniorzy -71kg
Łukasz Zmysłowski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra)
0 - 3
Walka 11, 1/8 Juniorzy -63.5kg
Bartłomiej Bilski (Action Gym Warszawa) - Paweł Sieczkiewicz (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
0 - 3
Walka 12, 1/8 Juniorzy -63.5kg
Adam Piastowski (Fux Zabrze) - Marcin Konopka (UKS Wilk Grajewo)
3 - 0
Walka 13, 1/8 Seniorzy -67kg
Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz) - Tomasz Dąbrowski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
3 - 0
Walka 14, 1/4 Seniorzy -67kg
Sebastian Borowski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Rafał Antończak (KSSW Kraków)
2 - 1
Walka 15, 1/4 Seniorzy -67kg
Jędrzej Rajca (HALNY Nowy Sącz) - Wojciech Tomaszewski (Palestra Warszawa)
2 - 1
Walka 16, 1/4 Seniorzy -67kg
Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk) - Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)
2 - 1
Walka 17, 1/4 Seniorzy -86kg
Krzysztof Ochal (Skf Nak Muay Szczecin) - Marcin Mieteń (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 18, 1/4 Seniorzy -86kg
Łukasz Matusiak (KSW Włocławek) - Adam Kuś (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
3 - 0
Walka 19, 1/4 Seniorzy -86kg
Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz) - Paweł Łech (Skf Nak Muay Szczecin)
3 - 0
Walka 20, 1/4 Seniorzy -86kg
Piotr Nowak (PACO TEAM KATOWICE) - Marek Piechnik (Skf Nak Muay Szczecin)
3 - 0
Walka 21, 1/4 Juniorzy -75kg
Igor Bzówka (GKS CHAMPION Gdańsk) - Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 22, 1/4 Juniorzy -75kg
Kamil Ruta (KBK Gladiator Kobyłka) - Karol Kosiński (UKS Wilk Grajewo)
KO1 -
Walka 23, 1/4 Juniorzy -75kg
Marcin Stankiewicz (Hunter Gym Bydgoszcz) - Konrad Smyczek (UKS SHII-KON Łódź)
RSC3 -
Walka 24, 1/4 Seniorzy -75kg
Kamil Kamiński (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Andrzej Prostko (Skf Nak Muay Szczecin)
- DQ
Walka 25, 1/4 Seniorzy -75kg
Cezary Wójcik (Klub Oyama Karate Lublin) - Damian Kachniarz (Triada Piekary Śląskie)
- KO2
Walka 26, 1/4 Seniorzy -91kg
Piotr Klekociński (PACO TEAM KATOWICE) - Konrad Roszkowski (Palestra Warszawa)
WO -
Walka 27, 1/4 Seniorzy -67kg
Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz) - Tomasz Michalak (Skf Nak Muay Szczecin)
3 - 0
Walka 28, 1/4 Seniorzy -91kg
Michał Nowicki (KS WIELKOPOLANIN Poznań) - Artur Wyszpolski (Skf Nak Muay Szczecin)
RSC2 -
Walka 29, 1/4 Juniorzy -67kg
Krzysztof Łakomski (Hunter Gym Bydgoszcz) - Jakub Sadowski (Triada Piekary Śląskie)
- RSC1
Walka 30, 1/4 Juniorzy -67kg
Patryk Musiał (KSSW Kraków) - Marek Chiliński (UKS Wilk Grajewo)
- KO3
Walka 31, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz) - Łukasz Dajek (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 32, 1/4 Seniorzy +91kg
Michał Wlazło (GKSK CORPUS Gdańsk) - Mirosław Stępniak (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
3 - 0
Walka 33, 1/4 Seniorzy -60kg
Przemysław Domel (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Bolesław Nowak (KBK Gladiator Kobyłka)
1 - 2
Walka 34, 1/4 Juniorzy -71kg
Michał Kamiński (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Kacper Kulig (Skf Nak Muay Szczecin)
1 - 2
Walka 35, 1/4 Seniorzy -81kg
Daniel Prokurat (Palestra Warszawa) - Emil Awrycewicz (Puncher Wrocław)
2 - 1
Walka 36, 1/4 Seniorzy -81kg
Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa) - Paweł Okniński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
2 - 1
Walka 37, 1/4 Seniorzy -81kg
Paweł Górski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
- WO
Walka 38, 1/4 Seniorzy -81kg
Bartosz Szymański (Palestra Warszawa) - Karol Pęczek (Palestra Warszawa)
2 - 1
Walka 39, 1/4 Seniorzy -71kg
Mariusz Piwowarczyk (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator) - Marcin Parcheta (Skf Nak Muay Szczecin)
- AB3
Walka 40, 1/4 Seniorzy -71kg
Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz) - Jakub Krasuski (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 41, 1/4 Seniorzy -71kg
Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra) - Marcin Giczewski (KOBE-GYM Gdynia)
3 - 0
Walka 42, 1/4 Seniorzy -71kg
Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym Bydgoszcz) - Michał Węcławek (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 43, 1/4 Juniorzy -63.5kg
Paweł Sieczkiewicz (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator) - Hasan Khalilov (L/P)
0 - 3
Walka 44, 1/4 Juniorzy -63.5kg
Damian Ostojski (KS WIELKOPOLANIN Poznań) - Daniel Miedziński (Puncher Wrocław)
0 - 3
Walka 45, 1/4 Juniorzy -63.5kg
Adam Piastowski (Fux Zabrze) - Adam Molędys (Palestra Warszawa)
2 - 1
Walka 46, 1/4 Juniorzy -63.5kg
Artur Ivanov (L/P) - Krzysztof Czyż (Radomski Klub Taekwon-do)
2 - 1
Walka 47, 1/2 Seniorzy -57kg
Łukasz Kubiak (Klub Sportowy ABSORTIO GYM Rybnik) - Kamil Ekert (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 48, 1/2 Seniorzy -57kg
Arnoldas Karpavicius (L/P) - Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)
0 - 3
Walka 49, 1/2 Juniorzy -81kg
Dariusz Tomala (HALNY Nowy Sącz) - Damian Szynkowski (Skf Nak Muay Szczecin)
3 - 0
Walka 50, 1/2 Juniorzy -81kg
Mariusz Lipiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator) - Bartosz Rembeza (Toruński Klub Kickboxingu SMOK)
3 - 0
Walka 51, 1/2 Seniorki -67kg
Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko Biała) - Agnieszka Drejer (GKS CHAMPION Gdańsk)
3 - 0
Walka 52, 1/2 Seniorki -54kg
Marta Chojnoska (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Magdalena Dwornicka (Puncher Wrocław)
3 - 0
Walka 53, 1/2 Juniorzy +81kg
Damian Wójcik (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa)
- RSC2
Walka 54, 1/2 Juniorzy -54kg
Rytis Rutkauskas (L/P) - Michał Piszczek (Radomski Klub Taekwon-do)
0 - 3
Walka 55, 1/2 Juniorzy -57kg
Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon Bielsko Biała) - Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa)
- AB2
Walka 56, 1/2 Juniorki -57kg
Monika Witkowska (PACO TEAM KATOWICE) - Anna Śmieja (Fux Zabrze)
3 - 0
Walka 57, 1/2 Seniorzy -86kg
Marcin Mieteń (Palestra Warszawa) - Łukasz Matusiak (KSW Włocławek)
AB2 -
Walka 58, 1/2 Seniorzy -86kg
Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz) - Piotr Nowak (PACO TEAM KATOWICE)
2 - 1
Walka 59, 1/2 Juniorzy -75kg
Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa) - Kamil Ruta (KBK Gladiator Kobyłka)
3 - 0
Walka 60, 1/2 Juniorzy -75kg
Marcin Stankiewicz (Hunter Gym Bydgoszcz) - Wojciech Bychawski (Klub Oyama Karate Lublin)
0 - 3
Walka 61, 1/2 Seniorzy -75kg
Andrzej Prostko (Skf Nak Muay Szczecin) - Piotr Marcinkowski (KT Legia Warszawa)
- WO
Walka 62, 1/2 Seniorzy -75kg
Damian Kachniarz (Triada Piekary Śląskie) - Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
- RSC2
Walka 63, 1/2 Seniorzy -91kg
Piotr Klekociński (PACO TEAM KATOWICE) - Kamil Chojnicki (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK)
AB3 -
Walka 64, 1/2 Seniorzy -91kg
Michał Nowicki (KS WIELKOPOLANIN Poznań) - Jarosław Filipek (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 65, 1/2 Juniorzy -67kg
Jakub Sadowski (Triada Piekary Śląskie) - Grigorij Kapustinskij (L/P)
0 - 3
Walka 66, 1/2 Juniorzy -67kg
Marek Chiliński (UKS Wilk Grajewo) - Krzysztof Bielawiec (Skf Nak Muay Szczecin)
0 - 3
Walka 67, 1/2 Seniorzy -63.5kg
Tomasz Walkowiak (Hunter Gym Bydgoszcz) - Jakub Jasion (TOM-CENTER Piotrków Trybunalski)
0 - 3
Walka 68, 1/2 Seniorzy -63.5kg
Andrius Dalinkevicius (L/P) - Mateusz Klich (Radomski Klub Taekwon-do)
0 - 3
Walka 69, 1/2 Seniorzy +91kg
Michał Wlazło (GKSK CORPUS Gdańsk) - Stanisław Ślusakowicz (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 70, 1/2 Seniorzy +91kg
Zbigniew Jakubowski (KSW Włocławek) - Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwon-do)
- RSC2
Walka 71, 1/2 Seniorzy -60kg
Bolesław Nowak (KBK Gladiator Kobyłka) - Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 72, 1/2 Seniorzy -60kg
Tomasz Ryniak (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Michał Królik (PACO TEAM KATOWICE)
- RSC1
Walka 73, 1/2 Juniorzy -71kg
Kacper Kulig (Skf Nak Muay Szczecin) - Marius Auglys (L/P)
0 - 3
Walka 74, 1/2 Juniorzy -71kg
Kamil Łagunionek (GKSK CORPUS Gdańsk) - Damian Skoczewski (Palestra Warszawa)
2 - 1
Walka 75, 1/2 Seniorzy -81kg
Daniel Prokurat (Palestra Warszawa) - Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa)
- KO2
Walka 76, 1/2 Seniorzy -81kg
Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa) - Bartosz Szymański (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 77, 1/2 Seniorzy -71kg
Marcin Parcheta (Skf Nak Muay Szczecin) - Marcin Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
RSC1 -
Walka 78, 1/2 Seniorzy -71kg
Damian Tyszkiewicz (SKF Boksing Zielona Góra) - Michał Węcławek (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 79, 1/2 Juniorzy -63.5kg
Hasan Khalilov (L/P) - Daniel Miedziński (Puncher Wrocław)
RSC2 -
Walka 80, 1/2 Juniorzy -63.5kg
Adam Piastowski (Fux Zabrze) - Artur Ivanov (L/P)
3 - 0
Walka 81, 1/2 Seniorzy -67kg
Sebastian Borowski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Jędrzej Rajca (HALNY Nowy Sącz)
3 - 0
Walka 82, 1/2 Seniorzy -67kg
Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk) - Karol Jankowski (Hunter Gym Bydgoszcz)
3 - 0
Walka 83, FINAL Seniorki -51kg
Paulina Suska (Radomski Klub Taekwon-do) - Paulina Łukomska (SKF Boksing Zielona Góra)
3 - 0
Walka 84, FINAL Seniorki -57kg
Anna Majczak (Klub Oyama Karate Lublin) - Dorota Drużko (Puncher Wrocław)
- WO
Walka 85, FINAL Juniorzy -51kg
Piotr Kęcik (Hunter Gym Bydgoszcz) - Jakub Sikorski (Palestra Warszawa)
- RSC1
Walka 86, FINAL Juniorzy -60kg
Michał Polak (Klub Sportowy Gwiazda Bydgoszcz) - Mateusz Białas (Puncher Wrocław)
2 - 1
Walka 87, FINAL Juniorki -60kg
Kinga Owsik (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Karolina Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)
3 - 0
Walka 88, FINAL Seniorzy -57kg
Łukasz Kubiak (Klub Sportowy ABSORTIO GYM Rybnik) - Leszek Kulik (Radomski Klub Taekwon-do)
0 - 3
Walka 89, FINAL Juniorzy -81kg
Dariusz Tomala (HALNY Nowy Sącz) - Mariusz Lipiński (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
- RSC2
Walka 90, FINAL Seniorki -67kg
Marta Waliczek (Beskid Dragon Bielsko Biała) - Kamila Bałanda (GKS CHAMPION Gdańsk)
1 - 2
Walka 91, FINAL Seniorki -54kg
Marta Chojnoska (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Małgorzata Kiner (Puncher Wrocław)
1 - 2
Walka 92, FINAL Juniorzy +81kg
Michał Bławdziewicz (Palestra Warszawa) - Damian Bonarowski (GKS CHAMPION Gdańsk)
AB2 -
Walka 93, FINAL Juniorzy -54kg
Michał Piszczek (Radomski Klub Taekwon-do) - Mateusz Stępień (Palestra Warszawa)
2 - 1
Walka 94, FINAL Juniorzy -57kg
Paweł Stępniewski (Palestra Warszawa) - Paweł Woźny (KSSW Kraków)
3 - 0
Walka 95, FINAL Juniorki -57kg
Monika Witkowska (PACO TEAM KATOWICE) - Sylwia Juśkiewicz (UKS SHII-KON Łódź)
0 - 3
Walka 96, FINAL Seniorzy -86kg
Marcin Mieteń (Palestra Warszawa) - Zbigniew Stawicki (Hunter Gym Bydgoszcz)
RSC1 -
Walka 97, FINAL Juniorzy -75kg
Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa) - Wojciech Bychawski (Klub Oyama Karate Lublin)
AB1 -
Walka 98, FINAL Seniorzy -75kg
Piotr Marcinkowski (KT Legia Warszawa) - Wojciech Kosowski (Palestra Warszawa)
- RSC2
Walka 99, FINAL Seniorzy -91kg
Piotr Klekociński (PACO TEAM KATOWICE) - Michał Nowicki (KS WIELKOPOLANIN Poznań)
- RSC2
Walka 100, FINAL Juniorzy -67kg
Grigorij Kapustinskij (L/P) - Krzysztof Bielawiec (Skf Nak Muay Szczecin)
1 - 2
Walka 101, FINAL Seniorzy -63.5kg
Jakub Jasion (TOM-CENTER Piotrków Trybunalski) - Mateusz Klich (Radomski Klub Taekwon-do)
0 - 3
Walka 102, FINAL Seniorzy +91kg
Michał Wlazło (GKSK CORPUS Gdańsk) - Marcin Elsner (Radomski Klub Taekwon-do)
KO2 -
Walka 103, FINAL Seniorzy -60kg
Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa) - Michał Królik (PACO TEAM KATOWICE)
1 - 2
Walka 104, FINAL Juniorzy -71kg
Marius Auglys (L/P) - Kamil Łagunionek (GKSK CORPUS Gdańsk)
3 - 0
Walka 105, FINAL Seniorzy -81kg
Piotr Stuszewski (Palestra Warszawa) - Paweł Gierzyński (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 106, FINAL Seniorzy -71kg
Marcin Parcheta (Skf Nak Muay Szczecin) - Michał Węcławek (Palestra Warszawa)
WO -
Walka 107, FINAL Juniorzy -63.5kg
Hasan Khalilov (L/P) - Adam Piastowski (Fux Zabrze)
RSC3 -
Walka 108, FINAL Seniorzy -67kg
Sebastian Borowski (CENTRUM SPORTÓW WALKI PŁOCK) - Jarosław Daschke (GKS CHAMPION Gdańsk)
2 - 1