Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full-Contact Juniorów Starszych i Młodszych

Błaszki, 15-17 czerwca 2012

Honorowy patronat- Burmistrz Miasta i Gminy Błaszki

Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprosić wszystkich miłosników kickboxingu na Mistrzostwa Polski organizowane w dniach 15-17 czerwca 2012 r. w Błaszkach. Organizacja mistrzostw to dla nas ogromny zaszczyt, jak również doskonała forma promocji naszego miasta.

Wszystkim zawodnikom życzę zwycieskich walk, oraz tytułów mistrzowskich, a widzom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

Burmistrz Gminy i Miasta Błaszki

Piotr Świderski

Miejsce Zawodów

HALA SPORTOWA przy Szkole Podstawowej, ul. Szkolna 1 w BŁASZKACH.

Zawodnicy

JUNIOR STARSZY - zawodnicy, którzy w dniu zawodów ukończyli 17 rok życia, a nie ukończyli 19 roku życia: 95r., 94r., 93r.

JUNIOR MŁODSZY - zawodnicy, którzy w dniu zawodów ukończyli 15 rok życia, a nie ukończyli 17 roku życia.

Mistrzostwa Polski są organizowane pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu

Program Zawodów

15.06.2012 (piątek)
godz.  16:00 - 18:00 - Przyjazd ekip, ważenie zawodników i zakwaterowanie zawodników
godz.  19:00 - losowanie i konferencja techniczna.

Rezerwacja noclegów w terminie nie przekraczającym dnia 06.06.2012

(po przekroczonym terminie organizator nie zapewnia noclegów)

• Napoleon Hotel i Restauracja - Tel. 43 828 4114, 664776557 - cena 60zł
  • Motel Czarnuszka Opatówek - Tel. 62 761 8539, 506099994 - cena od 55zł do 65zł
  • Tornado Brzeziny - Tel. 698380046 - cena 35 zł
  • Gospodarstwo Agroturystyczne - Tel. 43 8293638
  • Pod Strusiem - Tel. 43 8293967
  • Gospodarstwo Agroturystyczne - Tel.660922487

Zawodników do turnieju należy zgłaszać do 6 czerwca br., wykorzystując formularz zgłoszeniowy na Oficjalnej Stronie Zawodów - Blaszki2012.KiBo.pl

Miejsce ważenia zawodników - HALA SPORTOWA przy szkole podstawowej, ul. Szkolna 1, Błaszki