rozpiska i wyniki

START 9:00

Walka 1, 1/4 Junior Starszy -67kg
Paweł Pietrzak (Start Działdowo)Krzysztof Koper (Alien-Kick)
RSC2 -
Walka 2, 1/4 Junior Starszy -67kg
Adrian Kurdyk (K.S. Prosna Kalisz)Rafał Lipicki (ZIĘTEK Team Brzeziny)
0 - 3
Walka 3, 1/4 Junior Młodszy -66kg
Kamil Garncarczyk (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)Mateusz Parat (K.S. Prosna Kalisz)
- KO3
Walka 4, 1/4 Junior Młodszy -66kg
Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)Dawid Górski (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
RSC2 -
Walka 5, 1/4 Junior Młodszy -63kg
Karol Wewiór (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)Marcin Skrzek (Kick-Sport-Radom)
0 - 3
Walka 6, 1/4 Junior Młodszy -63kg
Sebastian Milewski (Beniaminek 03 Starogard Gdański)Mateusz Białecki (TKKb SMOK Toruń)
0 - 3
Walka 7, 1/4 Junior Starszy -81kg
Adrian Kuliński (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)Eryk Białowąs (KSW Sokół Jarosław)
- RSC3
Walka 8, 1/4 Junior Starszy -60kg
Jan Lodzik (LKSW TAJFUN)Robert Szymański (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
2 - 1
Walka 9, 1/4 Junior Młodszy -60kg
Alan Przepiórzyński (Dąbrowski Klub Bokserski SuperKick)Tomasz Raczyła (ELBLĄSKI KLUB KARATE)
0 - 3
Walka 10, 1/2 Junior Starszy -75kg
Michał Ludwiczak (KS "Poloonia 1912" Astromal Leszno)Rafał Piątek (Dąbrowski Klub Bokserski SuperKick)
RSC1 -
Walka 11, 1/2 Junior Starszy -75kg
Krystian Petela (Fight Club Zielona Góra)Mateusz Markiefka (Beskid-Dragon )
3 - 0
Walka 12, 1/2 Junior Starszy -63.5kg
Michał Muszyński (ZIĘTEK Team Brzeziny)Adrian Graczyk (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
RSC3 -
Walka 13, 1/2 Junior Starszy -63.5kg
Mateusz Kowalski (GKS Champion)Oskar Pluta (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
2 - 1
Walka 14, 1/2 Junior Młodszy -79kg
Oskar Stroński (MKS "Mechanik" Włodawa)Adrian Pamięta (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
- RSC3
Walka 15, 1/2 Junior Młodszy -79kg
Rałał Gąszczak (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)Piotr Kołakowski (ZAMEK KURZĘTNIK)
- RSC2
Walka 16, 1/2 Junior Młodszy -69kg
Wojtek Iwanicki (ELBLĄSKI KLUB KARATE)Igor Ciastko (ZKS Gwardia)
0 - 3
Walka 17, 1/2 Junior Młodszy -69kg
Mateusz Radzikowski (UKS POWER Siedlce)Dominik Gawron (LZS Poprawa Siedlików)
2 - 1
Walka 18, 1/2 Junior Młodszy -54kg
Mariusz Lach (Legion Głogów)Krzysztof Kucharzyk (Diament Pstrągowa)
3 - 0
Walka 19, 1/2 Junior Młodszy -54kg
Sebastian Boniuk (Alien-Kick)Dominik Gryzło (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
3 - 0

PRZERWA OBIADOWA START WALK O 14:00

Walka 20, 1/2 Juniorka Młodsza +60kg
Dominika Gleisner (SKF Boksing Zielona Góra)Sylwia Szymala (Beskid-Dragon )
0 - 3
Walka 21, 1/2 Juniorka Młodsza -56kg
Sandra Utkowska (Kick-Sport-Radom)Klaudia Cichoń (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)
0 - 3
Walka 22, 1/2 Junior Starszy -51kg
Łukasz Michałowski (ELBLĄSKI KLUB KARATE)Damian Spytek (Radomski Klub Sportow Walki PUNCHER)
RSC2 -
Walka 23, 1/2 Junior Starszy -71kg
Dominik Błoch (Łaski Klub Sztuk Walki)Marcin Dziadek (ZIĘTEK Team Brzeziny)
0 - 3
Walka 24, 1/2 Junior Młodszy -48kg
Krzysztof Benier (KS "Poloonia 1912" Astromal Leszno)Maciek Gądek (Dąbrowski Klub Bokserski SuperKick)
AB3 -
Walka 25, 1/2 Junior Starszy -67kg
Paweł Pietrzak (Start Działdowo)Grzegorz Maruszczak (SKF Boksing Zielona Góra)
3 - 0
Walka 26, 1/2 Junior Starszy -67kg
Rafał Lipicki (ZIĘTEK Team Brzeziny)Rafał Czupryński (ZKS Gwardia)
KO2 -
Walka 27, 1/2 Junior Młodszy -66kg
Mateusz Parat (K.S. Prosna Kalisz)Jakub Filipek (Diament Pstrągowa)
2 - 1
Walka 28, 1/2 Junior Młodszy -66kg
Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)Tomasz Kaczor (K.S. Prosna Kalisz)
DQ -
Walka 29, 1/2 Junior Młodszy -63kg
Marcin Skrzek (Kick-Sport-Radom)Rafal Nguyen (Beniaminek 03 Starogard Gdański)
3 - 0
Walka 30, 1/2 Junior Młodszy -63kg
Mateusz Białecki (TKKb SMOK Toruń)Adam Studniarek (Alien-Kick)
3 - 0

NIEDZIELA START O 9:00

Walka 31, 1/2 Junior Starszy -81kg
Eryk Białowąs (KSW Sokół Jarosław)Marcin Frąszczak (LZS Poprawa Siedlików)
3 - 0
Walka 32, 1/2 Junior Starszy -81kg
Mateusz Piskór (Kick-Sport-Radom)Hubert Kamienik (ZIĘTEK Team Brzeziny)
3 - 0
Walka 33, 1/2 Junior Starszy -60kg
Jan Lodzik (LKSW TAJFUN)Adrian Jabłoński (ZKS Gwardia)
RSC3 -
Walka 34, 1/2 Junior Starszy -60kg
Bartłomiej Kubisiak (K.S. Prosna Kalisz)Szymon Korbal (GWIAZDA BYDGOSZCZ)
3 - 0
Walka 35, 1/2 Junior Młodszy -60kg
Tomasz Raczyła (ELBLĄSKI KLUB KARATE)Dominik Walkowiak (KS "Poloonia 1912" Astromal Leszno)
0 - 3
Walka 36, 1/2 Junior Młodszy -60kg
Mikołaj Basta (Kick-Sport-Radom)Aleksander Śmieszniak (K.S. Prosna Kalisz)
0 - 3

Walka towarzyska Wojcieszek vs Więcław

PÓŁGODZINNE ROZPOCZĘCIE START WALK O 12:30

Walka 37, FINAL Juniorka Młodsza -52kg
Karolina Patela (Alien-Kick)Sandra Paszek (Beskid-Dragon )
0 - 3
Walka 38, FINAL Junior Starszy -86kg
Szymon Dwornikowski (LZS Poprawa Siedlików)Maciek Kowalczyk (ZIĘTEK Team Brzeziny)
0 - 3
Walka 39, FINAL Junior Starszy -91kg
Tomasz Koniarski (ŁKS ŁÓDŹ BOKS)Tomasz Leissa (ZKS Gwardia)
RSC2 -
Walka 40, FINAL Junior Starszy +91kg
Patryk Zambrzycki (Legion Głogów)Miłosz Marjanowski (Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Inowrocław)
AB3 -
Walka 41, FINAL Junior Młodszy -57kg
Michał Czerwiński (Alien-Kick)Jakub Maląg (LZS Poprawa Siedlików)
RSC3 -
Walka 42, FINAL Junior Młodszy -74kg
Dawid Wiergowski (ZAMEK KURZĘTNIK)Brajan Głuchowski (Siedlecki Klub Sportowy Gladiator)
0 - 3
Walka 43, FINAL Junior Młodszy -51kg
Marcin Sigłowy (SKKB POLITECHNIKA LUBELSKA)Damian Skoczylas (Kick-Sport-Radom)
- AB3
Walka 44, FINAL Junior Starszy -75kg
Michał Ludwiczak (KS "Poloonia 1912" Astromal Leszno)Krystian Petela (Fight Club Zielona Góra)
KO3 -
Walka 45, FINAL Junior Starszy -63.5kg
Michał Muszyński (ZIĘTEK Team Brzeziny)Mateusz Kowalski (GKS Champion)
3 - 0
Walka 46, FINAL Juniorka Starsza +70kg
Karolina Dziedzic (Diament Pstrągowa)Marta Kowalczyk (ZIĘTEK Team Brzeziny)
RSC1 -
Walka 47, FINAL Junior Młodszy -79kg
Adrian Pamięta (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)Piotr Kołakowski (ZAMEK KURZĘTNIK)
2 - 1
Walka 48, FINAL Junior Młodszy -69kg
Igor Ciastko (ZKS Gwardia)Mateusz Radzikowski (UKS POWER Siedlce)
2 - 1
Walka 49, FINAL Junior Młodszy -54kg
Mariusz Lach (Legion Głogów)Sebastian Boniuk (Alien-Kick)
- RSC3
Walka 50, FINAL Juniorka Młodsza +60kg
Sylwia Szymala (Beskid-Dragon )Adrianna Kubaszek (Beskid-Dragon )
AB2 -
Walka 51, FINAL Juniorka Młodsza -56kg
Klaudia Cichoń (LUKS Jas-Pol Krynica-Zdrój)Kinga Szlachcic (SKF Boksing Zielona Góra)
1 - 2
Walka 52, FINAL Junior Starszy -51kg
Łukasz Michałowski (ELBLĄSKI KLUB KARATE)Robert Niedzwiedzki (ZIĘTEK Team Brzeziny)
0 - 3
Walka 53, FINAL Junior Starszy -71kg
Marcin Dziadek (ZIĘTEK Team Brzeziny)Konrad Konieczny (K.S. Prosna Kalisz)
3 - 0
Walka 54, FINAL Junior Młodszy -48kg
Krzysztof Benier (KS "Poloonia 1912" Astromal Leszno)Maciej Szyszka (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
DQ -
Walka 55, FINAL Junior Starszy -67kg
Paweł Pietrzak (Start Działdowo)Rafał Lipicki (ZIĘTEK Team Brzeziny)
RSC2 -
Walka 56, FINAL Junior Młodszy -66kg
Mateusz Parat (K.S. Prosna Kalisz)Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki Knockout Zielona Góra)
0 - 3
Walka 57, FINAL Junior Młodszy -63kg
Marcin Skrzek (Kick-Sport-Radom)Mateusz Białecki (TKKb SMOK Toruń)
3 - 0
Walka 58, FINAL Junior Starszy -81kg
Eryk Białowąs (KSW Sokół Jarosław)Mateusz Piskór (Kick-Sport-Radom)
- RSC1
Walka 59, FINAL Junior Starszy -60kg
Jan Lodzik (LKSW TAJFUN)Bartłomiej Kubisiak (K.S. Prosna Kalisz)
RSC2 -
Walka 60, FINAL Junior Młodszy -60kg
Dominik Walkowiak (KS "Poloonia 1912" Astromal Leszno)Aleksander Śmieszniak (K.S. Prosna Kalisz)
- RSC2