oferta

Oferta na KiBo-Relację i KiBo-Wideo: dodaj swojej imprezie rozgłosu!

Moja firma Pracownia Projektowa NUMER 9 jest odpowiedzialna za obsługę informatyczną portalu jak i za oferowane usługi.

Realizowaliśmy relacje z największych imprez kickboxerskich w Polsce, np. Mistrzostw i Pucharów Polski K-1 Rules, Muay Thai,  Low-Kick, Poinfighting i Light-Contact czy MP Kadetów PF, LC i KL. Na żywo śledzą nas już nie setki a tysiące osób, wyniki publikuje coraz chętniej prasa lokalna i ogólnopolska.

 

Oprogramowanie do prowadzenia zawodów

Posiadamy własne autorskie oprogramowanie do prowadzenia zawodów w kickboxingu i boksie. Za pomocą naszego systemu "Fights Made Simple" (FMS) kolejność walk i wyniki poszły pierwszy raz z naszego komputera w świat już w 2009 roku!

Polepszenie organizacji, lepsza informacja wśród zawodników, trenerów i mediów, jest możliwa dzięki takim funkcjom systemu jak np. generowanie rozpiski, drabinek, statystyk. Dodatkowo FMS wszystko publikuje na żywo w internecie: stronę zawodów może śledzić każdy zainteresowany na całym świecie! Turnieje przestają być ciężarem, zaczynają być dźwignią promocji dla miasta, klubu i związku (organizatorów).

 

Konkrety

Oferujemy naprawdę nowoczesną i medialną usługę: oprócz KiBo-Relacji można wykupić także usługę KiBo-Wideo! A dla Organizatorów z mniejszym budżetem oferujemy pomoc przy zapisach - KiBo-Zapisy, z formularzem on-line i listą zgłoszonych na stronie zawodów. Proponujemy też tanie i profesjonalne rozwiązania graficzne: projekt plakatu, koszulki i dyplomu nie musi być amatorski i odstraszający...

 

Orientacyjne ceny usług:
UsługaOpisCena
KiBo-Relacja Stworzenie oficjalnej strony zawodów, zapisy online, licznik na stronie głównej KiBo.pl, waga online, wygenerowanie rozpiski walk, drabinki online, rozpiska walk i wyniki online. 500 PLN zapisy + 750 PLN netto / dzień walk + dojazd (1zł/km od W-wy)
+ noclegi i wyżywienie dla 2-3 osób
KiBo-Wideo Nagrywanie walk + transmisja na żywo w internecie, 2 plansze/ringi jednocześnie plus dekoracje. Jakość HD w zależności od łącza internetowego na hali. jako dodatek do KiBo-Relacji: + 1.000 PLN netto / dzień walk
+ noclegi i wyżywienie dla 2 osób
KiBo-Zapisy Stworzenie strony do zapisów online, licznik na stronie głównej KiBo.pl, przesłanie Organizatorowi kart zgłoszeniowych klubów w PDF.
500 PLN netto
KiBo-Grafika Kreacja graficzna imprezy: projekt plakatu, plandeki na salę, banerów internetowych, dyplomów, koszulek; z przygotowaniem do druku.
600 PLN netto

 

 

Kontakt

Wszystkich Organizatorów zainteresowanych naszymi usługami proszę o przesyłanie zapytań ofertowych bezpośrednio na mój adres: k.brzeska@numer9.pl.

W treści proszę podać miejscowość, gdzie będą organizowane zawody i rodzaj imprezy lub szacowaną ilość zawodników / dni imprezy (dla usługi Relacja lub Wideo). Po przesłaniu tych informacji sprawdzę czy możemy zrealizować wybrane usługi w tym terminie i prześlę  konkretną wycenę wraz z umową.
Warto zaklepać nasz termin i dogadać szczegóły już na co najmniej 2 miesiące przed Twoim turniejem - odezwij się już teraz!

ze sportowym pozdrowieniem, 

Katarzyna Brzeska

Pracownia Projektowa NUMER 9
e-mail: k.brzeska@numer9.pl
kom: +48 696 113 818
www.numer9.pl


Oferta na KiBo-Relację Oferta na KiBo-Wideo