medaliści

Klasyfikacja medalowa

1. KS X Fight Piaseczno 13 - 1 - 7
2. LKSW Dan Świdnik 12 - 14 - 15
3. K.S Semiramida Pułtusk 3 - 5 - 1
4. KS Centrum Tang Soo Do Pionki 3 - 3 - 5
5. XF Chylice 3 - 0 - 1
6. X Fight Józefosław 2 - 5 - 9
7. UKS TOM BEE TEAM 2 - 0 - 3
8. PTS Łuków 1 - 4 - 1
9. KS NADSTAL 1 - 4 - 0
10. Teakwondo Tradycyjne Łódź 1 - 1 - 1
11. Ożarowska Szkoła Kickboxingu 0 - 2 - 1
12. Tangsoodo Góra Kalwaria 0 - 1 - 4
13. K.S.Sidekick Warszawa 0 - 1 - 0

Drużyny

Dzieci starsze(pałki piankowe)

  1. M.Kosmaczewska M.Aniszewska W.Wojtyniak XF Piaseczno 1 (KS X Fight Piaseczno)
  2. W.Rutkowska S.Miller J.Płachta TSD Pionki 1 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. J.Maśluszczak E.Stańczyk Z.Stańczyk Kick Ninja Academy III (KS X Fight Piaseczno)

Dzieci młodsze (pałki piankowe)

  1. M.Mika O.Wiśniewski J.Mierzejewski X Fight - Wojownicy z Chylic (XF Chylice)
  2. Ł.Gałązka A.Ślażyński M.Jagła Sidekick (K.S.Sidekick Warszawa)
  3. M.Bachman J.Bocheński A.Sancali Józefosław 1 (X Fight Józefosław)

Zwycięzcy Pucharu walk drużynowych dzieci (pałki piankowe)

  1. M.Kosmaczewska M.Aniszewska W.Wojtyniak XF Piaseczno 1 (KS X Fight Piaseczno)
  2. M.Mika O.Wiśniewski J.Mierzejewski X Fight - Wojownicy z Chylic (XF Chylice)
  3. W.Rutkowska S.Miller J.Płachta TSD Pionki 1 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)

Kadeci Młodsi PF

  1. K.Krysik K.Zalewski K.Świstulski XF Piaseczno (KS X Fight Piaseczno)
  2. M.Sośnicki G.Młynarczyk A.Chymkowski Semiramida 2 (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. W.Miller P.Banaszek J.Grzywacz TSD Pionki (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
    A.Podstawka M.Żołędź J.Wieczerzak Dan - Herbatka Team (LKSW Dan Świdnik)

Kadeci Starsi PF

  1. A.Skowrytko Z.Wesołowska K.Żuk Dan - Sfinks Team (LKSW Dan Świdnik)
  2. S.Mydlak Ł.Murat D.Poliszuk Dan - Sokemony (LKSW Dan Świdnik)
  3. A.Grzywacz M.Pinkowski M.Borkowski TSD Pionki (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
    M.Buda M.Ciesielska P.Zdun Dan - Szybcy się wściekli (LKSW Dan Świdnik)

Klasyfikacja indywidualna

Kadetki Starsze Pointfighting

-50kg

  1. Justyna Tadros (KS X Fight Piaseczno)
  2. Zuzanna Wesołowska (LKSW Dan Świdnik)
  3. Aleksandra Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)

-55kg

  1. Julia Bonder (KS NADSTAL)
  2. Justyna Rosłon (KS NADSTAL)
  3. Joanna Niedźwiecka (KS X Fight Piaseczno)
    Małgorzata Ciesielska (LKSW Dan Świdnik)

-65kg

  1. Weronika Palus (X Fight Józefosław)
  2. Małgorzata Ciesielska (LKSW Dan Świdnik)
  3. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)

+65kg

  1. Patrycja Jaworska (KS X Fight Piaseczno)
  2. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)

Kadetki Młodsze Pointfighting

-32kg

  1. Marta Pawlikowska (PTS Łuków)
  2. Julia Bebelska (X Fight Józefosław)

-42kg

  1. Ola Siegoczyńska (KS X Fight Piaseczno)
  2. Eliza Głuchowska (PTS Łuków)
  3. Karolina Matejek (PTS Łuków)
    Wiktoria Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)

-47kg

  1. Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
  2. Martyna Czerepińska (PTS Łuków)

Kadeci Starsi Pointfighting

-42kg

  1. Oskar Kondraciuk (KS X Fight Piaseczno)
  2. Patryk Jaroń (KS NADSTAL)

-47kg

  1. Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)
  2. Jakub Dobrowolski (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Jakub Miktus (X Fight Józefosław)
    Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)

-52kg

  1. Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)
  2. Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
  3. Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)
    Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)

-57kg

  1. Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
  2. Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
  3. Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)
    Emil Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)

-63kg

  1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
  2. Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
  3. Gabriel Moszczyński (X Fight Józefosław)
    Mateusz Niewiarowski (X Fight Józefosław)

-69kg

  1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
  2. Daniel Poliszuk (LKSW Dan Świdnik)

+69kg

  1. Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
  2. Michał Adamek (KS NADSTAL)
  3. Daniel Życki (Tangsoodo Góra Kalwaria)
    Tomasz Niezgoda (KS X Fight Piaseczno)

Kadeci Młodsi Pointfighting

-32kg

  1. Mateusz Sośnicki (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)
  3. Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)
    Kacper Woronowicz (KS X Fight Piaseczno)

-37kg

  1. Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
  2. Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)
  3. Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)

-42kg

  1. Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Mateusz Śliwiński (X Fight Józefosław)
  3. Kacper Lekan (LKSW Dan Świdnik)
    Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)

-47kg

  1. Wojciech Miktus (X Fight Józefosław)
  2. Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik)
  3. Kacper Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
    Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)

+47kg

  1. Klaudiusz Świstulski (XF Chylice)
  2. Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik)
  3. Kacper Guz (LKSW Dan Świdnik)
    Józef Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)

Dzieci (pałki piankowe)

-125cm

  1. Daria Niciporuk (KS X Fight Piaseczno)
  2. Hubert Wiluk (X Fight Józefosław)
  3. Ignacy Sut (X Fight Józefosław)
    Arda Sancali (X Fight Józefosław)

-135cm

  1. Dawid Zygmuntowicz (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Dawid Wasiak (X Fight Józefosław)
  3. Jan Bocheński (X Fight Józefosław)
    Aleksander Wilk (X Fight Józefosław)

-145cm

  1. Eryk Kalinowski (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Szymon Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Michał Bachman (X Fight Józefosław)
    Andrzej Pawlak (UKS TOM BEE TEAM)

+145cm

  1. Wiktoria Wojtyniak (KS X Fight Piaseczno)
  2. Bartek Kostruski (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Marcin Turek (K.S Semiramida Pułtusk)
    Feliks Moes (KS X Fight Piaseczno)

Kadeci Starsi Light Contact

-47kg

  1. Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)
  2. Patryk Jaroń (KS NADSTAL)

-52kg

  1. Mikołaj Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
  2. Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)

-57kg

  1. Bartosz Krysik (KS X Fight Piaseczno)
  2. Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
  3. Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Emil Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)

-63kg

  1. Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
  2. Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Rafał Osełka (XF Chylice)
    Krzyś Woś (Tangsoodo Góra Kalwaria)

-69kg

  1. Mikołaj Pyrek (KS X Fight Piaseczno)
  2. Rafał Sobczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)

+69kg

  1. Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
  2. Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Michał Borkowski (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
    Tomasz Niezgoda (KS X Fight Piaseczno)

Kadeci Młodsi Light Contact

-32kg

  1. Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)
  2. Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)
  3. Kacper Woronowicz (KS X Fight Piaseczno)

-37kg

  1. Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
  2. Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)
    Mikołaj Dąbrowski (KS X Fight Piaseczno)

-42kg

  1. Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Gabriel Młynarczyk (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Kacper Woźniak (LKSW Dan Świdnik)

-47kg

  1. Kacper Guz (LKSW Dan Świdnik)
  2. Wojciech Miktus (X Fight Józefosław)

+47kg

  1. Klaudiusz Świstulski (XF Chylice)
  2. Karol Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  3. Józef Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)

Kadetki Starsze Light Contact

-50kg

  1. Aleksandra Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Justyna Tadros (KS X Fight Piaseczno)

-65kg

  1. Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)
  2. Aleksandra Goławska (PTS Łuków)

Kadetki Młodsze Light Contact

-47kg

  1. Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
  2. Martyna Czerepińska (PTS Łuków)