wyniki - kadeci młodsi

Walka 1, 1/4 Drużyny Kadeci Młodsi PF
W.Miller P.Banaszek J.Grzywacz TSD Pionki (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)M.Wyrwisz K.Lekan K.Woźniak Dan - Los Dawidos (LKSW Dan Świdnik)
7 - 2
Walka 2, 1/4 Drużyny Kadeci Młodsi PF
M. Śliwiński K.Olszewski W.Miktus Józefosław 1 (X Fight Józefosław)M.Sośnicki G.Młynarczyk A.Chymkowski Semiramida 2 (K.S Semiramida Pułtusk)
3 - 9
Walka 3, 1/4 Drużyny Kadeci Młodsi PF
K.Krysik K.Zalewski K.Świstulski XF Piaseczno (KS X Fight Piaseczno)P.Dąbrowski E.Szalak K.Guz Dan - Szakale (LKSW Dan Świdnik)
8 - 2
Walka 4, 1/4 Drużyny Kadeci Młodsi PF
A.Podstawka M.Żołędź J.Wieczerzak Dan - Herbatka Team (LKSW Dan Świdnik)Dąbrowski Woronowicz Dylewski XF Piaseczno 2 (KS X Fight Piaseczno)
14 - 4
Walka 5, 1/2 Drużyny Kadeci Młodsi PF
W.Miller P.Banaszek J.Grzywacz TSD Pionki (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)M.Sośnicki G.Młynarczyk A.Chymkowski Semiramida 2 (K.S Semiramida Pułtusk)
1 - 6
Walka 6, 1/2 Drużyny Kadeci Młodsi PF
K.Krysik K.Zalewski K.Świstulski XF Piaseczno (KS X Fight Piaseczno)A.Podstawka M.Żołędź J.Wieczerzak Dan - Herbatka Team (LKSW Dan Świdnik)
12 - 8

Walka o 3 miejsce - TSD Pionki wygrywa

Walka 7, FINAL Drużyny Kadeci Młodsi PF
M.Sośnicki G.Młynarczyk A.Chymkowski Semiramida 2 (K.S Semiramida Pułtusk)K.Krysik K.Zalewski K.Świstulski XF Piaseczno (KS X Fight Piaseczno)
8 - 9

DEKORACJE DRUŻYNY

Walka 8, 1/2 Kadetki Młodsze Pointfighting -42kg
Ola Siegoczyńska (KS X Fight Piaseczno)Karolina Matejek (PTS Łuków)
11 - 0
Walka 9, 1/2 Kadetki Młodsze Pointfighting -42kg
Wiktoria Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Eliza Głuchowska (PTS Łuków)
4 - 6
Walka 10, FINAL Kadetki Młodsze Pointfighting -47kg
Martyna Czerepińska (PTS Łuków)Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
1 - 7
Walka 11, FINAL Kadetki Młodsze Pointfighting -32kg
Marta Pawlikowska (PTS Łuków)Julia Bebelska (X Fight Józefosław)
9 - 7
Walka 12, FINAL Kadetki Młodsze Pointfighting -42kg
Ola Siegoczyńska (KS X Fight Piaseczno)Eliza Głuchowska (PTS Łuków)
9 - 7
Walka 13, 1/8 Kadeci Młodsi Pointfighting -42kg
Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Gabriel Młynarczyk (K.S Semiramida Pułtusk)
4 - 3
Walka 14, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -42kg
Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)
8 - 2
Walka 15, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -42kg
Mateusz Śliwiński (X Fight Józefosław)Kacper Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
4 - 2
Walka 16, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -42kg
Krzyś Olszewski (X Fight Józefosław)Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)
7 - 9
Walka 17, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -42kg
Kacper Lekan (LKSW Dan Świdnik)Marcin Biraga (K.S Semiramida Pułtusk)
11 - 2
Walka 18, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting -42kg
Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Kacper Lekan (LKSW Dan Świdnik)
5 - 1
Walka 19, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting -42kg
Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)Mateusz Śliwiński (X Fight Józefosław)
5 - 7
Walka 20, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -37kg
Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Mikołaj Dąbrowski (KS X Fight Piaseczno)
4 - 0
Walka 21, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -37kg
Kacper Lekan (LKSW Dan Świdnik)Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
3 - 5
Walka 22, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -37kg
Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)Kajetan Krysik (KS X Fight Piaseczno)
7 - 2
Walka 23, FINAL Kadeci Młodsi Pointfighting -42kg
Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Mateusz Śliwiński (X Fight Józefosław)
5 - 4
Walka 24, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting -37kg
Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
0 - 5
Walka 25, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting -37kg
Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)
6 - 8
Walka 26, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting +47kg
Michał Dylewski (KS X Fight Piaseczno)Klaudiusz Świstulski (XF Chylice)
0 - 8
Walka 27, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting +47kg
Józef Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)Karol Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)
7 - 6
Walka 28, FINAL Kadeci Młodsi Pointfighting -37kg
Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)
6 - 3
Walka 29, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting +47kg
Klaudiusz Świstulski (XF Chylice)Kacper Guz (LKSW Dan Świdnik)
11 - 1
Walka 30, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting +47kg
Józef Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik)
5 - 6
Walka 31, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -32kg
Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)Sergiusz Kondraciuk (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 32, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -32kg
Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)Kacper Woronowicz (KS X Fight Piaseczno)
7 - 8
Walka 33, FINAL Kadeci Młodsi Pointfighting +47kg
Klaudiusz Świstulski (XF Chylice)Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik)
12 - 2
Walka 34, 1/4 Kadeci Młodsi Pointfighting -47kg
Kacper Guz (LKSW Dan Świdnik)Wojciech Miktus (X Fight Józefosław)
7 - 9
Walka 35, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting -32kg
Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)
WO -
Walka 36, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting -32kg
Kacper Woronowicz (KS X Fight Piaseczno)Mateusz Sośnicki (K.S Semiramida Pułtusk)
2 - 11
Walka 37, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting -47kg
Wojciech Miktus (X Fight Józefosław)Kacper Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
7 - 5
Walka 38, 1/2 Kadeci Młodsi Pointfighting -47kg
Jakub Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik)
5 - 8
Walka 39, FINAL Kadeci Młodsi Pointfighting -32kg
Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)Mateusz Sośnicki (K.S Semiramida Pułtusk)
2 - 13
Walka 40, FINAL Kadeci Młodsi Pointfighting -47kg
Wojciech Miktus (X Fight Józefosław)Michał Żołędź (LKSW Dan Świdnik)
14 - 7

LIGHT-CONTACT

Walka 41, 1/4 Kadeci Młodsi Light Contact -37kg
Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Kajetan Krysik (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 42, 1/4 Kadeci Młodsi Light Contact -37kg
Kacper Lekan (LKSW Dan Świdnik)Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
0 - 3
Walka 43, 1/2 Kadeci Młodsi Light Contact -37kg
Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Albert Podstawka (LKSW Dan Świdnik)
3 - 0
Walka 44, 1/2 Kadeci Młodsi Light Contact -37kg
Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)Mikołaj Dąbrowski (KS X Fight Piaseczno)
3 - 0
Walka 45, 1/2 Kadeci Młodsi Light Contact -32kg
Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)Kacper Woronowicz (KS X Fight Piaseczno)
2 - 1
Walka 46, FINAL Kadeci Młodsi Light Contact -37kg
Jakub Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Kacper Zalewski (KS X Fight Piaseczno)
0 - 3
Walka 47, FINAL Kadeci Młodsi Light Contact -32kg
Paweł Dąbrowski (LKSW Dan Świdnik)Mikołaj Wyrwisz (LKSW Dan Świdnik)
0 - 3
Walka 48, 1/2 Kadeci Młodsi Light Contact +47kg
Karol Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)Józef Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
3 - 0
Walka 49, 1/2 Kadeci Młodsi Light Contact -42kg
Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Kacper Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
3 - 0
Walka 50, FINAL Kadeci Młodsi Light Contact +47kg
Karol Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)Klaudiusz Świstulski (XF Chylice)
0 - 3
Walka 51, FINAL Kadeci Młodsi Light Contact -42kg
Patryk Banaszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Gabriel Młynarczyk (K.S Semiramida Pułtusk)
WO -
Walka 52, FINAL Kadetki Starsze Light Contact -65kg
Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)Aleksandra Goławska (PTS Łuków)
3 - 0
Walka 53, FINAL Kadetki Starsze Light Contact -50kg
Justyna Tadros (KS X Fight Piaseczno)Aleksandra Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
0 - 3
Walka 54, FINAL Kadetki Młodsze Light Contact -47kg
Martyna Czerepińska (PTS Łuków)Emilia Szalak (LKSW Dan Świdnik)
0 - 3
Walka 55, FINAL Kadeci Młodsi Light Contact -47kg
Kacper Guz (LKSW Dan Świdnik)Wojciech Miktus (X Fight Józefosław)
3 - 0

KONIEC - DZIĘKUJEMY - KiBo.pl