wyniki - kadeci starsi

START 11:00

Walka 1, 1/8 Drużyny Kadeci Starsi PF
E.Zawistowski D.Życki K.Woś Tangsoodo Góra Kalwaria (Tangsoodo Góra Kalwaria)G.Moszczyński M.Niewiarowski W.Palus Józefosław 2 (X Fight Józefosław)
2 - 7
Walka 2, 1/8 Drużyny Kadeci Starsi PF
M. Zalewski J.Niedźwiecka P.Jjaworska XF Piaseczno (KS X Fight Piaseczno)J.Miktus K.Olszewski R.Osełka Józefosław 3 (X Fight Józefosław)
5 - 6
Walka 3, 1/4 Drużyny Kadeci Starsi PF
G.Moszczyński M.Niewiarowski W.Palus Józefosław 2 (X Fight Józefosław)A.Grzywacz M.Pinkowski M.Borkowski TSD Pionki (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
8 - 10
Walka 4, 1/4 Drużyny Kadeci Starsi PF
A.Chymkowski S.Jaszczak J.Dobrowolski Semiramida 3 (K.S Semiramida Pułtusk)S.Mydlak Ł.Murat D.Poliszuk Dan - Sokemony (LKSW Dan Świdnik)
3 - 9
Walka 5, 1/4 Drużyny Kadeci Starsi PF
J.Miktus K.Olszewski R.Osełka Józefosław 3 (X Fight Józefosław)A.Skowrytko Z.Wesołowska K.Żuk Dan - Sfinks Team (LKSW Dan Świdnik)
2 - 13
Walka 6, 1/4 Drużyny Kadeci Starsi PF
NADSTAL KS (KS NADSTAL)M.Buda M.Ciesielska P.Zdun Dan - Szybcy się wściekli (LKSW Dan Świdnik)
3 - 10
Walka 7, 1/2 Drużyny Kadeci Starsi PF
A.Grzywacz M.Pinkowski M.Borkowski TSD Pionki (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)S.Mydlak Ł.Murat D.Poliszuk Dan - Sokemony (LKSW Dan Świdnik)
4 - 10
Walka 8, 1/2 Drużyny Kadeci Starsi PF
A.Skowrytko Z.Wesołowska K.Żuk Dan - Sfinks Team (LKSW Dan Świdnik)M.Buda M.Ciesielska P.Zdun Dan - Szybcy się wściekli (LKSW Dan Świdnik)
7 - 1

Walka o 3 miejsce Dan Szybcy się wściekli

Walka 9, FINAL Drużyny Kadeci Starsi PF
S.Mydlak Ł.Murat D.Poliszuk Dan - Sokemony (LKSW Dan Świdnik)A.Skowrytko Z.Wesołowska K.Żuk Dan - Sfinks Team (LKSW Dan Świdnik)
5 - 13

DEKORACJE DRUŻYNY

Walka 10, 1/2 Kadetki Starsze Pointfighting -55kg
Joanna Niedźwiecka (KS X Fight Piaseczno)Julia Bonder (KS NADSTAL)
2 - 10
Walka 11, 1/2 Kadetki Starsze Pointfighting -55kg
Małgorzata Ciesielska (LKSW Dan Świdnik)Justyna Rosłon (KS NADSTAL)
3 - 7
Walka 12, 1/2 Kadetki Starsze Pointfighting -50kg
Aleksandra Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Zuzanna Wesołowska (LKSW Dan Świdnik)
1 - 11
Walka 13, FINAL Kadetki Starsze Pointfighting -55kg
Julia Bonder (KS NADSTAL)Justyna Rosłon (KS NADSTAL)
4 - 3
Walka 14, 1/2 Kadetki Starsze Pointfighting -65kg
Weronika Palus (X Fight Józefosław)Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)
6 - 5
Walka 15, FINAL Kadetki Starsze Pointfighting +65kg
Adrianna Skowrytko (LKSW Dan Świdnik)Patrycja Jaworska (KS X Fight Piaseczno)
2 - 5
Walka 16, FINAL Kadetki Starsze Pointfighting -50kg
Zuzanna Wesołowska (LKSW Dan Świdnik)Justyna Tadros (KS X Fight Piaseczno)
9 - 10
Walka 17, FINAL Kadetki Starsze Pointfighting -65kg
Weronika Palus (X Fight Józefosław)Małgorzata Ciesielska (LKSW Dan Świdnik)
9 - 7
Walka 18, 1/8 Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Rafał Osełka (XF Chylice)Gabriel Moszczyński (X Fight Józefosław)
3 - 4
Walka 19, 1/8 Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Mateusz Pinkowski (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Mateusz Niewiarowski (X Fight Józefosław)
1 - 4
Walka 20, 1/4 Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Gabriel Moszczyński (X Fight Józefosław)Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
3 - 2
Walka 21, 1/4 Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)Krzyś Woś (Tangsoodo Góra Kalwaria)
10 - 0
Walka 22, 1/4 Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Mateusz Niewiarowski (X Fight Józefosław)Szymon Jaszczak (K.S Semiramida Pułtusk)
4 - 3
Walka 23, 1/4 Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)Filip Różycki (KS NADSTAL)
8 - 0
Walka 24, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Gabriel Moszczyński (X Fight Józefosław)Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
2 - 6
Walka 25, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Mateusz Niewiarowski (X Fight Józefosław)Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
3 - 6
Walka 26, 1/4 Kadeci Starsi Pointfighting +69kg
Michał Adamek (KS NADSTAL)Daniel Poliszuk (LKSW Dan Świdnik)
5 - 4
Walka 27, 1/4 Kadeci Starsi Pointfighting +69kg
Michał Borkowski (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
4 - 5
Walka 28, FINAL Kadeci Starsi Pointfighting -63kg
Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
2 - 4
Walka 29, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting +69kg
Michał Adamek (KS NADSTAL)Daniel Życki (Tangsoodo Góra Kalwaria)
4 - 1
Walka 30, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting +69kg
Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)Tomasz Niezgoda (KS X Fight Piaseczno)
7 - 0
Walka 31, 1/4 Kadeci Starsi Pointfighting -57kg
Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)Karol Olszewski (X Fight Józefosław)
7 - 2
Walka 32, FINAL Kadeci Starsi Pointfighting +69kg
Michał Adamek (KS NADSTAL)Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
5 - 6
Walka 33, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting -57kg
Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
3 - 5
Walka 34, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting -57kg
Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)Emil Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)
5 - 4
Walka 35, 1/4 Kadeci Starsi Pointfighting -52kg
Mikołaj Zalewski (KS X Fight Piaseczno)Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)
1 - 7
Walka 36, FINAL Kadeci Starsi Pointfighting -57kg
Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
6 - 5
Walka 37, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting -52kg
Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)
7 - 1
Walka 38, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting -52kg
Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
1 - 7
Walka 39, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting -47kg
Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)Jakub Miktus (X Fight Józefosław)
6 - 2
Walka 40, 1/2 Kadeci Starsi Pointfighting -47kg
Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)Jakub Dobrowolski (K.S Semiramida Pułtusk)
1 - 2
Walka 41, FINAL Kadeci Starsi Pointfighting -52kg
Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)Krystian Żuk (LKSW Dan Świdnik)
WO -
Walka 42, FINAL Kadeci Starsi Pointfighting -69kg
Daniel Poliszuk (LKSW Dan Świdnik)Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)
4 - 5
Walka 43, FINAL Kadeci Starsi Pointfighting -47kg
Mateusz Buda (LKSW Dan Świdnik)Jakub Dobrowolski (K.S Semiramida Pułtusk)
10 - 3
Walka 44, FINAL Kadeci Starsi Pointfighting -42kg
Patryk Jaroń (KS NADSTAL)Oskar Kondraciuk (KS X Fight Piaseczno)
4 - 6

LIGHT-CONTACT

Walka 45, 1/4 Kadeci Starsi Light Contact -63kg
Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)Mateusz Ropiak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
3 - 0
Walka 46, 1/4 Kadeci Starsi Light Contact -63kg
Rafał Osełka (XF Chylice)Gabriel Moszczyński (X Fight Józefosław)
WO -
Walka 47, 1/4 Kadeci Starsi Light Contact -63kg
Filip Różycki (KS NADSTAL)Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
0 - 3
Walka 48, 1/2 Kadeci Starsi Light Contact -63kg
Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)Rafał Osełka (XF Chylice)
3 - 0
Walka 49, 1/2 Kadeci Starsi Light Contact -63kg
Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida Pułtusk)Krzyś Woś (Tangsoodo Góra Kalwaria)
3 - 0
Walka 50, 1/4 Kadeci Starsi Light Contact -57kg
Szymon Jaszczak (K.S Semiramida Pułtusk)Bartosz Krysik (KS X Fight Piaseczno)
- RSC1
Walka 51, FINAL Kadeci Starsi Light Contact -63kg
Paweł Zdun (LKSW Dan Świdnik)Aleksander Chymkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
3 - 0
Walka 52, 1/4 Kadeci Starsi Light Contact -57kg
Bartek Cegielski (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)Emil Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)
0 - 3
Walka 53, 1/2 Kadeci Starsi Light Contact -57kg
Bartosz Krysik (KS X Fight Piaseczno)Jakub Szyszka (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
3 - 0
Walka 54, 1/2 Kadeci Starsi Light Contact -57kg
Emil Zawistowski (Tangsoodo Góra Kalwaria)Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
0 - 3
Walka 55, 1/4 Kadeci Starsi Light Contact +69kg
Michał Adamek (KS NADSTAL)Michał Borkowski (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
0 - 3
Walka 56, FINAL Kadeci Starsi Light Contact -57kg
Bartosz Krysik (KS X Fight Piaseczno)Łukasz Murat (LKSW Dan Świdnik)
3 - 0
Walka 57, 1/4 Kadeci Starsi Light Contact +69kg
Daniel Życki (Tangsoodo Góra Kalwaria)Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
0 - 3
Walka 58, 1/4 Kadeci Starsi Light Contact +69kg
Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)Darek Rzeźnicki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
3 - 0
Walka 59, 1/2 Kadeci Starsi Light Contact +69kg
Michał Borkowski (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
0 - 3
Walka 60, 1/2 Kadeci Starsi Light Contact +69kg
Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)Tomasz Niezgoda (KS X Fight Piaseczno)
3 - 0
Walka 61, FINAL Kadeci Starsi Light Contact -69kg
Rafał Sobczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)Mikołaj Pyrek (KS X Fight Piaseczno)
0 - 3
Walka 62, FINAL Kadeci Starsi Light Contact +69kg
Karol Karczmarek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)Jan Pruszczyk (UKS TOM BEE TEAM)
0 - 3
Walka 63, FINAL Kadeci Starsi Light Contact -52kg
Mikołaj Zalewski (KS X Fight Piaseczno)Oskar Zawiślak (Teakwondo Tradycyjne Łódź)
WO -
Walka 64, FINAL Kadeci Starsi Light Contact -47kg
Szymon Mydlak (LKSW Dan Świdnik)Patryk Jaroń (KS NADSTAL)
3 - 0

KONIEC - DZIĘKUJEMY - KiBo.pl