wyniki - walki na pałki

Walka 1, 1/8 Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
W.Rutkowska S.Miller J.Płachta TSD Pionki 1 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)J.Arszewska A.Wrotek K.Januszewski XF Piaseczno 2 (KS X Fight Piaseczno)
24 - 11
Walka 1, 1/8 Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
F.Jaroszek K.Woźniak O.Amanowicz TSD Pionki 2 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)D.Niciporuk M.Czamara J.Zasada XF Piaseczno 3 (KS X Fight Piaseczno)
31 - 10
Walka 2, 1/4 Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
W.Rutkowska S.Miller J.Płachta TSD Pionki 1 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)F.Moes M.Wawrzonowska J.Kasprowicz Kick Ninja Academy I (KS X Fight Piaseczno)
33 - 21
Walka 3, 1/4 Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
I TOM BEE TEAM (UKS TOM BEE TEAM)J.Maśluszczak E.Stańczyk Z.Stańczyk Kick Ninja Academy III (KS X Fight Piaseczno)
35 - 40
Walka 4, 1/4 Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
F.Jaroszek K.Woźniak O.Amanowicz TSD Pionki 2 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)M.Świniarski R.Makowska L.Siesicka Kick Ninja Academy II (KS X Fight Piaseczno)
26 - 27
Walka 5, 1/4 Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
II TOM BEE TEAM (UKS TOM BEE TEAM)M.Kosmaczewska M.Aniszewska W.Wojtyniak XF Piaseczno 1 (KS X Fight Piaseczno)
25 - 41
Walka 6, 1/2 Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
W.Rutkowska S.Miller J.Płachta TSD Pionki 1 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)J.Maśluszczak E.Stańczyk Z.Stańczyk Kick Ninja Academy III (KS X Fight Piaseczno)
29 - 19
Walka 7, 1/2 Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
M.Świniarski R.Makowska L.Siesicka Kick Ninja Academy II (KS X Fight Piaseczno)M.Kosmaczewska M.Aniszewska W.Wojtyniak XF Piaseczno 1 (KS X Fight Piaseczno)
9 - 28

Walka o 3 miejsce - Kick Ninja Academy 3 wygrywa

Walka 8, FINAL Drużyny Dzieci (pałki piankowe)
W.Rutkowska S.Miller J.Płachta TSD Pionki 1 (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)M.Kosmaczewska M.Aniszewska W.Wojtyniak XF Piaseczno 1 (KS X Fight Piaseczno)
24 - 27
Walka 9, 1/8 Drużyny Dzieci (pałki piankowe) II
St.Tretter S.Tretter C.Kozłowski XF Piaseczno 4 (KS X Fight Piaseczno)D.Zygmuntowicz K.Najduk P.Żbikowski Semiramida 1 (K.S Semiramida Pułtusk)
11 - 22
Walka 10, 1/4 Drużyny Dzieci (pałki piankowe) II
D.Zygmuntowicz K.Najduk P.Żbikowski Semiramida 1 (K.S Semiramida Pułtusk)A.Bachman P.Dąbrowski A.Krupa Józefosław 4 (X Fight Józefosław)
35 - 8
Walka 11, 1/4 Drużyny Dzieci (pałki piankowe) II
T.Bednarczyk A.Wilk H.Wilk Józefosław 2 (X Fight Józefosław)M.Mika O.Wiśniewski J.Mierzejewski X Fight - Wojownicy z Chylic (XF Chylice)
8 - 16
Walka 12, 1/4 Drużyny Dzieci (pałki piankowe) II
M.Bachman J.Bocheński A.Sancali Józefosław 1 (X Fight Józefosław)D.Wasiak S.Zang H.Wiluk Józefosław 5 (X Fight Józefosław)
14 - 11
Walka 13, 1/4 Drużyny Dzieci (pałki piankowe) II
D.Dąbrowski I.Kłobuchowski I.St Józefosław 3 (X Fight Józefosław)Ł.Gałązka A.Ślażyński M.Jagła Sidekick (K.S.Sidekick Warszawa)
3 - 21
Walka 14, 1/2 Drużyny Dzieci (pałki piankowe) II
D.Zygmuntowicz K.Najduk P.Żbikowski Semiramida 1 (K.S Semiramida Pułtusk)M.Mika O.Wiśniewski J.Mierzejewski X Fight - Wojownicy z Chylic (XF Chylice)
22 - 23
Walka 15, 1/2 Drużyny Dzieci (pałki piankowe) II
M.Bachman J.Bocheński A.Sancali Józefosław 1 (X Fight Józefosław)Ł.Gałązka A.Ślażyński M.Jagła Sidekick (K.S.Sidekick Warszawa)
4 - 14

Walka o 3 miejsce wygrywa Józefosław

Walka 16, FINAL Drużyny Dzieci (pałki piankowe) II
M.Mika O.Wiśniewski J.Mierzejewski X Fight - Wojownicy z Chylic (XF Chylice)Ł.Gałązka A.Ślażyński M.Jagła Sidekick (K.S.Sidekick Warszawa)
23 - 20

Walka o 3 miejsce turnieju - wygrywa TSD Pionki

Finał - Piaseczno wygrywa z Wojownikami z Chylic

DEKORACJE DRUŻYNY

Walka 17, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Michał Bachman (X Fight Józefosław)Oskar Amanowicz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
12 - 9
Walka 18, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Maksymilian Czamara (KS X Fight Piaseczno)Maciej Mika (XF Chylice)
10 - 19
Walka 19, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Jakub Klimek (UKS TOM BEE TEAM)Jakub Płachta (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
1 - 19
Walka 20, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Rozalia Makowska (KS X Fight Piaseczno)Mateusz Jagła (K.S.Sidekick Warszawa)
4 - 14
Walka 21, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Michał Bąk (UKS TOM BEE TEAM)Szymon Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
19 - 31
Walka 22, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Maja Kosmaczewska (KS X Fight Piaseczno)Oskar Wiśniewski (XF Chylice)
WO -
Walka 23, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Andrzej Pawlak (UKS TOM BEE TEAM)Jakub Mierzejewski (XF Chylice)
WO -
Walka 24, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Michał Bachman (X Fight Józefosław)Zosia Stańczyk (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 25, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Maciej Mika (XF Chylice)Jakub Zasada (KS X Fight Piaseczno)
20 - 24
Walka 26, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Jakub Płachta (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Julia Wawrzonowska (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 27, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Mateusz Jagła (K.S.Sidekick Warszawa)Eryk Kalinowski (K.S Semiramida Pułtusk)
8 - 13
Walka 28, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Szymon Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Michał Świniarski (KS X Fight Piaseczno)
24 - 10
Walka 29, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Maja Kosmaczewska (KS X Fight Piaseczno)Kacper Matejek (PTS Łuków)
18 - 10
Walka 30, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Andrzej Pawlak (UKS TOM BEE TEAM)Aleksander Wrotek (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 31, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Julia Maśluszczak (KS X Fight Piaseczno)Bartek Sieńkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
- WO
Walka 32, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Michał Bachman (X Fight Józefosław)Jakub Zasada (KS X Fight Piaseczno)
18 - 16
Walka 33, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Jakub Płachta (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Eryk Kalinowski (K.S Semiramida Pułtusk)
11 - 13
Walka 34, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Szymon Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Maja Kosmaczewska (KS X Fight Piaseczno)
15 - 4
Walka 35, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Andrzej Pawlak (UKS TOM BEE TEAM)Bartek Sieńkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
23 - 5
Walka 36, 1/2 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Michał Bachman (X Fight Józefosław)Eryk Kalinowski (K.S Semiramida Pułtusk)
13 - 25
Walka 37, 1/2 Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Szymon Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Andrzej Pawlak (UKS TOM BEE TEAM)
24 - 6
Walka 38, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Jan Bocheński (X Fight Józefosław)Lila Siesicka (KS X Fight Piaseczno)
24 - 6
Walka 39, FINAL Dzieci (pałki piankowe) -145cm
Eryk Kalinowski (K.S Semiramida Pułtusk)Szymon Miller (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
17 - 14
Walka 40, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Filip Jaroszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Łukasz Gałązka (K.S.Sidekick Warszawa)
12 - 8
Walka 41, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Dawid Wasiak (X Fight Józefosław)Szymon Tretter (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 42, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Adam Krupa (X Fight Józefosław)Ewa Stańczyk (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 43, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Wiktoria Rutkowska (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Andrzej Ślażyński (K.S.Sidekick Warszawa)
17 - 15
Walka 44, 1/16 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Aleksander Wilk (X Fight Józefosław)Stanisław Tretter (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 45, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Jan Bocheński (X Fight Józefosław)Dawid Kowalczyk (UKS TOM BEE TEAM)
20 - 16
Walka 46, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Filip Jaroszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Igor Olewnicki (K.S Semiramida Pułtusk)
16 - 11
Walka 47, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Dawid Wasiak (X Fight Józefosław)Mikołaj Makowski (UKS TOM BEE TEAM)
28 - 11
Walka 48, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Alicja Wiszniowska (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Paweł Żbikowski (K.S Semiramida Pułtusk)
26 - 18
Walka 49, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Adam Krupa (X Fight Józefosław)Szymon Król (UKS TOM BEE TEAM)
WO -
Walka 50, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Wiktoria Rutkowska (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Dawid Zygmuntowicz (K.S Semiramida Pułtusk)
2 - 5
Walka 51, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Aleksander Wilk (X Fight Józefosław)Kacper Najduk (K.S Semiramida Pułtusk)
31 - 12
Walka 52, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Karol Woźniak (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)Michał Żbikowski (K.S Semiramida Pułtusk)
15 - 18
Walka 53, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Jan Bocheński (X Fight Józefosław)Filip Jaroszek (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
15 - 12
Walka 54, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Dawid Wasiak (X Fight Józefosław)Alicja Wiszniowska (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
19 - 8
Walka 55, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Adam Krupa (X Fight Józefosław)Dawid Zygmuntowicz (K.S Semiramida Pułtusk)
30 - 31
Walka 56, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Aleksander Wilk (X Fight Józefosław)Michał Żbikowski (K.S Semiramida Pułtusk)
33 - 31
Walka 57, 1/2 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Jan Bocheński (X Fight Józefosław)Dawid Wasiak (X Fight Józefosław)
13 - 15
Walka 58, 1/2 Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Dawid Zygmuntowicz (K.S Semiramida Pułtusk)Aleksander Wilk (X Fight Józefosław)
26 - 9
Walka 59, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Adam Bachman (X Fight Józefosław)Szymon Zang (X Fight Józefosław)
3 - 26
Walka 60, FINAL Dzieci (pałki piankowe) -135cm
Dawid Wasiak (X Fight Józefosław)Dawid Zygmuntowicz (K.S Semiramida Pułtusk)
7 - 8
Walka 61, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Igor Kłobuchowski (X Fight Józefosław)Daria Niciporuk (KS X Fight Piaseczno)
14 - 18
Walka 62, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Patryk Dąbrowski (X Fight Józefosław)Jakub Kasprowicz (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 63, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Ignacy Sut (X Fight Józefosław)Bernard Janas (UKS TOM BEE TEAM)
20 - 8
Walka 64, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Tomasz Bednarczyk (X Fight Józefosław)Adrian Rzepnicki (K.S Semiramida Pułtusk)
20 - 9
Walka 65, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Arda Sancali (X Fight Józefosław)Patryk Gmurowski (UKS TOM BEE TEAM)
12 - 9
Walka 66, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Dawid Dąbrowski (X Fight Józefosław)Cezary Kozłowski (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 67, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Hubert Wiluk (X Fight Józefosław)Oliwia Maj (UKS TOM BEE TEAM)
10 - 9
Walka 68, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Szymon Zang (X Fight Józefosław)Daria Niciporuk (KS X Fight Piaseczno)
17 - 18
Walka 69, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Patryk Dąbrowski (X Fight Józefosław)Ignacy Sut (X Fight Józefosław)
17 - 24
Walka 70, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Tomasz Bednarczyk (X Fight Józefosław)Arda Sancali (X Fight Józefosław)
8 - 11
Walka 71, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Dawid Dąbrowski (X Fight Józefosław)Hubert Wiluk (X Fight Józefosław)
11 - 13
Walka 72, 1/2 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Daria Niciporuk (KS X Fight Piaseczno)Ignacy Sut (X Fight Józefosław)
23 - 22
Walka 73, 1/2 Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Arda Sancali (X Fight Józefosław)Hubert Wiluk (X Fight Józefosław)
7 - 10
Walka 74, 1/8 Dzieci (pałki piankowe) +145cm
Jakub Dźwigacz (K.S Semiramida Pułtusk)Wiktoria Wojtyniak (KS X Fight Piaseczno)
2 - 17
Walka 75, FINAL Dzieci (pałki piankowe) -125cm
Daria Niciporuk (KS X Fight Piaseczno)Hubert Wiluk (X Fight Józefosław)
15 - 12
Walka 76, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) +145cm
Wiktoria Wojtyniak (KS X Fight Piaseczno)Michalina Aniszewska (KS X Fight Piaseczno)
WO -
Walka 77, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) +145cm
Marcin Turek (K.S Semiramida Pułtusk)Kacper Januszewski (KS X Fight Piaseczno)
13 - 6
Walka 78, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) +145cm
Bartek Kostruski (K.S Semiramida Pułtusk)Joanna Arszewska (KS X Fight Piaseczno)
16 - 11
Walka 79, 1/4 Dzieci (pałki piankowe) +145cm
Paweł krzysiek Żbikowski (K.S Semiramida Pułtusk)Feliks Moes (KS X Fight Piaseczno)
6 - 18
Walka 80, 1/2 Dzieci (pałki piankowe) +145cm
Wiktoria Wojtyniak (KS X Fight Piaseczno)Marcin Turek (K.S Semiramida Pułtusk)
6 - 5
Walka 81, 1/2 Dzieci (pałki piankowe) +145cm
Bartek Kostruski (K.S Semiramida Pułtusk)Feliks Moes (KS X Fight Piaseczno)
22 - 18
Walka 82, FINAL Dzieci (pałki piankowe) +145cm
Wiktoria Wojtyniak (KS X Fight Piaseczno)Bartek Kostruski (K.S Semiramida Pułtusk)
19 - 18

KONIEC - DZIĘKUJEMY - KiBo.pl