zgłoszenia

Statystyki zawodów

Ilość zawodników: 243
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Drużyny: 37
Dzieci (pałki piankowe): 70
Kadeci Młodsi Light Contact: 17
Kadeci Młodsi Pointfighting: 33
Kadeci Starsi Light Contact: 26
Kadeci Starsi Pointfighting: 34
Kadetki Młodsze Light Contact: 2
Kadetki Młodsze Pointfighting: 8
Kadetki Starsze Light Contact: 4
Kadetki Starsze Pointfighting: 12
Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:

Drużyny
+Dzieci (pałki piankowe) - 10, +Dzieci (pałki piankowe) II - 9, +Kadeci Młodsi PF - 8, +Kadeci Starsi PF - 10,
Dzieci (pałki piankowe)
-125cm - 16, -135cm - 22, -145cm - 23, +145cm - 9,
Kadeci Młodsi Light Contact
-32kg - 3, -37kg - 6, -42kg - 3, -47kg - 2, +47kg - 3,
Kadeci Młodsi Pointfighting
-32kg - 6, -37kg - 7, -42kg - 9, -47kg - 5, +47kg - 6,
Kadeci Starsi Light Contact
-47kg - 2, -52kg - 2, -57kg - 6, -63kg - 7, -69kg - 2, +69kg - 7,
Kadeci Starsi Pointfighting
-42kg - 2, -47kg - 4, -52kg - 5, -57kg - 5, -63kg - 10, -69kg - 2, +69kg - 6,
Kadetki Młodsze Light Contact
-47kg - 2,
Kadetki Młodsze Pointfighting
-32kg - 2, -42kg - 4, -47kg - 2,
Kadetki Starsze Light Contact
-50kg - 2, -65kg - 2,
Kadetki Starsze Pointfighting
-50kg - 3, -55kg - 4, -65kg - 3, +65kg - 2,

Ilość klubów: 13

Lista klubów:

 

  1. K.S Semiramida Pułtusk (24)
  2. K.S.Sidekick Warszawa (4)
  3. KS Centrum Tang Soo Do Pionki (21)
  4. KS NADSTAL (9)
  5. KS X Fight Piaseczno (53)
  6. LKSW Dan Świdnik (51)
  7. Ożarowska Szkoła Kickboxingu (6)
  8. PTS Łuków (7)
  9. Tangsoodo Góra Kalwaria (9)
  10. Teakwondo Tradycyjne Łódź (3)
  11. UKS TOM BEE TEAM (15)
  12. X Fight Józefosław (33)
  13. XF Chylice (8)


Drużyny

Dzieci (pałki piankowe)

  1. TSD Pionki 1 W.Rutkowska S.Miller J.Płachta (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. TSD Pionki 2 F.Jaroszek K.Woźniak O.Amanowicz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Kick Ninja Academy I F.Moes M.Wawrzonowska J.Kasprowicz (KS X Fight Piaseczno)
  4. Kick Ninja Academy II M.Świniarski R.Makowska L.Siesicka (KS X Fight Piaseczno)
  5. Kick Ninja Academy III J.Maśluszczak E.Stańczyk Z.Stańczyk (KS X Fight Piaseczno)
  6. XF Piaseczno 1 M.Kosmaczewska M.Aniszewska W.Wojtyniak (KS X Fight Piaseczno)
  7. XF Piaseczno 2 J.Arszewska A.Wrotek K.Januszewski (KS X Fight Piaseczno)
  8. XF Piaseczno 3 D.Niciporuk M.Czamara J.Zasada (KS X Fight Piaseczno)
  9. TOM BEE TEAM I (UKS TOM BEE TEAM)
  10. TOM BEE TEAM II (UKS TOM BEE TEAM)

Dzieci (pałki piankowe) II

  1. Semiramida 1 D.Zygmuntowicz K.Najduk P.Żbikowski (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Sidekick Ł.Gałązka A.Ślażyński M.Jagła (K.S.Sidekick Warszawa)
  3. XF Piaseczno 4 St.Tretter S.Tretter C.Kozłowski (KS X Fight Piaseczno)
  4. Józefosław 1 M.Bachman J.Bocheński A.Sancali (X Fight Józefosław)
  5. Józefosław 2 T.Bednarczyk A.Wilk H.Wilk (X Fight Józefosław)
  6. Józefosław 3 D.Dąbrowski I.Kłobuchowski I.St (X Fight Józefosław)
  7. Józefosław 4 A.Bachman P.Dąbrowski A.Krupa (X Fight Józefosław)
  8. Józefosław 5 D.Wasiak S.Zang H.Wiluk (X Fight Józefosław)
  9. X Fight - Wojownicy z Chylic M.Mika O.Wiśniewski J.Mierzejewski (XF Chylice)

Kadeci Młodsi PF

  1. Semiramida 2 M.Sośnicki G.Młynarczyk A.Chymkowski (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. TSD Pionki W.Miller P.Banaszek J.Grzywacz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. XF Piaseczno K.Krysik K.Zalewski K.Świstulski (KS X Fight Piaseczno)
  4. XF Piaseczno 2 Dąbrowski Woronowicz Dylewski (KS X Fight Piaseczno)
  5. Dan - Herbatka Team A.Podstawka M.Żołędź J.Wieczerzak (LKSW Dan Świdnik)
  6. Dan - Los Dawidos M.Wyrwisz K.Lekan K.Woźniak (LKSW Dan Świdnik)
  7. Dan - Szakale P.Dąbrowski E.Szalak K.Guz (LKSW Dan Świdnik)
  8. Józefosław 1 M. Śliwiński K.Olszewski W.Miktus (X Fight Józefosław)

Kadeci Starsi PF

  1. Semiramida 3 A.Chymkowski S.Jaszczak J.Dobrowolski (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. TSD Pionki A.Grzywacz M.Pinkowski M.Borkowski (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. KS NADSTAL (KS NADSTAL)
  4. XF Piaseczno M. Zalewski J.Niedźwiecka P.Jjaworska (KS X Fight Piaseczno)
  5. Dan - Sfinks Team A.Skowrytko Z.Wesołowska K.Żuk (LKSW Dan Świdnik)
  6. Dan - Sokemony S.Mydlak Ł.Murat D.Poliszuk (LKSW Dan Świdnik)
  7. Dan - Szybcy się wściekli M.Buda M.Ciesielska P.Zdun (LKSW Dan Świdnik)
  8. Tangsoodo Góra Kalwaria E.Zawistowski D.Życki K.Woś (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  9. Józefosław 2 G.Moszczyński M.Niewiarowski W.Palus (X Fight Józefosław)
  10. Józefosław 3 J.Miktus K.Olszewski R.Osełka (X Fight Józefosław)

Dzieci (pałki piankowe)

-125cm

  1. Rzepnicki Adrian (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Kasprowicz Jakub (KS X Fight Piaseczno)
  3. Kozłowski Cezary (KS X Fight Piaseczno)
  4. Niciporuk Daria (KS X Fight Piaseczno)
  5. Gmurowski Patryk (UKS TOM BEE TEAM)
  6. Janas Bernard (UKS TOM BEE TEAM)
  7. Maj Oliwia (UKS TOM BEE TEAM)
  8. Bachman Adam (X Fight Józefosław)
  9. Bednarczyk Tomasz (X Fight Józefosław)
  10. Dąbrowski Dawid (X Fight Józefosław)
  11. Dąbrowski Patryk (X Fight Józefosław)
  12. Kłobuchowski Igor (X Fight Józefosław)
  13. Sancali Arda (X Fight Józefosław)
  14. Sut Ignacy (X Fight Józefosław)
  15. Wiluk Hubert (X Fight Józefosław)
  16. Zang Szymon (X Fight Józefosław)

-135cm

  1. Najduk Kacper (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Olewnicki Igor (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Zygmuntowicz Dawid (K.S Semiramida Pułtusk)
  4. Żbikowski Michał (K.S Semiramida Pułtusk)
  5. Żbikowski Paweł (K.S Semiramida Pułtusk)
  6. Gałązka Łukasz (K.S.Sidekick Warszawa)
  7. Ślażyński Andrzej (K.S.Sidekick Warszawa)
  8. Jaroszek Filip (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  9. Rutkowska Wiktoria (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  10. Wiszniowska Alicja (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  11. Woźniak Karol (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  12. Siesicka Lila (KS X Fight Piaseczno)
  13. Stańczyk Ewa (KS X Fight Piaseczno)
  14. Tretter Stanisław (KS X Fight Piaseczno)
  15. Tretter Szymon (KS X Fight Piaseczno)
  16. Kowalczyk Dawid (UKS TOM BEE TEAM)
  17. Król Szymon (UKS TOM BEE TEAM)
  18. Makowski Mikołaj (UKS TOM BEE TEAM)
  19. Bocheński Jan (X Fight Józefosław)
  20. Krupa Adam (X Fight Józefosław)
  21. Wasiak Dawid (X Fight Józefosław)
  22. Wilk Aleksander (X Fight Józefosław)

-145cm

  1. Kalinowski Eryk (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Sieńkowski Bartek (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Jagła Mateusz (K.S.Sidekick Warszawa)
  4. Amanowicz Oskar (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  5. Miller Szymon (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  6. Płachta Jakub (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  7. Czamara Maksymilian (KS X Fight Piaseczno)
  8. Kosmaczewska Maja (KS X Fight Piaseczno)
  9. Makowska Rozalia (KS X Fight Piaseczno)
  10. Maśluszczak Julia (KS X Fight Piaseczno)
  11. Stańczyk Zosia (KS X Fight Piaseczno)
  12. Świniarski Michał (KS X Fight Piaseczno)
  13. Wawrzonowska Julia (KS X Fight Piaseczno)
  14. Wrotek Aleksander (KS X Fight Piaseczno)
  15. Zasada Jakub (KS X Fight Piaseczno)
  16. Matejek Kacper (PTS Łuków)
  17. Bąk Michał (UKS TOM BEE TEAM)
  18. Klimek Jakub (UKS TOM BEE TEAM)
  19. Pawlak Andrzej (UKS TOM BEE TEAM)
  20. Bachman Michał (X Fight Józefosław)
  21. Mierzejewski Jakub (XF Chylice)
  22. Mika Maciej (XF Chylice)
  23. Wiśniewski Oskar (XF Chylice)

+145cm

  1. Dźwigacz Jakub (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Kostruski Bartek (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Turek Marcin (K.S Semiramida Pułtusk)
  4. Żbikowski Paweł krzysiek (K.S Semiramida Pułtusk)
  5. Aniszewska Michalina (KS X Fight Piaseczno)
  6. Arszewska Joanna (KS X Fight Piaseczno)
  7. Januszewski Kacper (KS X Fight Piaseczno)
  8. Moes Feliks (KS X Fight Piaseczno)
  9. Wojtyniak Wiktoria (KS X Fight Piaseczno)

Kadeci Młodsi Light Contact

-32kg

  1. Woronowicz Kacper (KS X Fight Piaseczno)
  2. Dąbrowski Paweł (LKSW Dan Świdnik)
  3. Wyrwisz Mikołaj (LKSW Dan Świdnik)

-37kg

  1. Grzywacz Jakub (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Dąbrowski Mikołaj (KS X Fight Piaseczno)
  3. Krysik Kajetan (KS X Fight Piaseczno)
  4. Zalewski Kacper (KS X Fight Piaseczno)
  5. Lekan Kacper (LKSW Dan Świdnik)
  6. Podstawka Albert (LKSW Dan Świdnik)

-42kg

  1. Młynarczyk Gabriel (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Banaszek Patryk (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  3. Woźniak Kacper (LKSW Dan Świdnik)

-47kg

  1. Guz Kacper (LKSW Dan Świdnik)
  2. Miktus Wojciech (X Fight Józefosław)

+47kg

  1. Zawistowski Karol (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  2. Pruszczyk Józef (UKS TOM BEE TEAM)
  3. Świstulski Klaudiusz (XF Chylice)

Kadeci Młodsi Pointfighting

-32kg

  1. Sośnicki Mateusz (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Kondraciuk Sergiusz (KS X Fight Piaseczno)
  3. Woronowicz Kacper (KS X Fight Piaseczno)
  4. Dąbrowski Paweł (LKSW Dan Świdnik)
  5. Wyrwisz Mikołaj (LKSW Dan Świdnik)
  6. Wyrwisz Mikołaj (LKSW Dan Świdnik)

-37kg

  1. Grzywacz Jakub (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Dąbrowski Mikołaj (KS X Fight Piaseczno)
  3. Krysik Kajetan (KS X Fight Piaseczno)
  4. Zalewski Kacper (KS X Fight Piaseczno)
  5. Dąbrowski Paweł (LKSW Dan Świdnik)
  6. Lekan Kacper (LKSW Dan Świdnik)
  7. Podstawka Albert (LKSW Dan Świdnik)

-42kg

  1. Biraga Marcin (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Młynarczyk Gabriel (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Banaszek Patryk (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Lekan Kacper (LKSW Dan Świdnik)
  5. Podstawka Albert (LKSW Dan Świdnik)
  6. Wieczerzak Jakub (LKSW Dan Świdnik)
  7. Woźniak Kacper (LKSW Dan Świdnik)
  8. Olszewski Krzyś (X Fight Józefosław)
  9. Śliwiński Mateusz (X Fight Józefosław)

-47kg

  1. Guz Kacper (LKSW Dan Świdnik)
  2. Wieczerzak Jakub (LKSW Dan Świdnik)
  3. Woźniak Kacper (LKSW Dan Świdnik)
  4. Żołędź Michał (LKSW Dan Świdnik)
  5. Miktus Wojciech (X Fight Józefosław)

+47kg

  1. Dylewski Michał (KS X Fight Piaseczno)
  2. Guz Kacper (LKSW Dan Świdnik)
  3. Żołędź Michał (LKSW Dan Świdnik)
  4. Zawistowski Karol (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  5. Pruszczyk Józef (UKS TOM BEE TEAM)
  6. Świstulski Klaudiusz (XF Chylice)

Kadeci Starsi Light Contact

-47kg

  1. Jaroń Patryk (KS NADSTAL)
  2. Mydlak Szymon (LKSW Dan Świdnik)

-52kg

  1. Zalewski Mikołaj (KS X Fight Piaseczno)
  2. Zawiślak Oskar (Teakwondo Tradycyjne Łódź)

-57kg

  1. Jaszczak Szymon (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Krysik Bartosz (KS X Fight Piaseczno)
  3. Murat Łukasz (LKSW Dan Świdnik)
  4. Cegielski Bartek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Szyszka Jakub (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Zawistowski Emil (Tangsoodo Góra Kalwaria)

-63kg

  1. Chymkowski Aleksander (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Różycki Filip (KS NADSTAL)
  3. Zdun Paweł (LKSW Dan Świdnik)
  4. Ropiak Mateusz (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Woś Krzyś (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  6. Moszczyński Gabriel (X Fight Józefosław)
  7. Osełka Rafał (XF Chylice)

-69kg

  1. Pyrek Mikołaj (KS X Fight Piaseczno)
  2. Sobczak Rafał (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)

+69kg

  1. Borkowski Michał (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Adamek Michał (KS NADSTAL)
  3. Niezgoda Tomasz (KS X Fight Piaseczno)
  4. Karczmarek Karol (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Rzeźnicki Darek (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  6. Życki Daniel (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  7. Pruszczyk Jan (UKS TOM BEE TEAM)

Kadeci Starsi Pointfighting

-42kg

  1. Jaroń Patryk (KS NADSTAL)
  2. Kondraciuk Oskar (KS X Fight Piaseczno)

-47kg

  1. Dobrowolski Jakub (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Buda Mateusz (LKSW Dan Świdnik)
  3. Mydlak Szymon (LKSW Dan Świdnik)
  4. Miktus Jakub (X Fight Józefosław)

-52kg

  1. Zalewski Mikołaj (KS X Fight Piaseczno)
  2. Buda Mateusz (LKSW Dan Świdnik)
  3. Mydlak Szymon (LKSW Dan Świdnik)
  4. Żuk Krystian (LKSW Dan Świdnik)
  5. Zawiślak Oskar (Teakwondo Tradycyjne Łódź)

-57kg

  1. Murat Łukasz (LKSW Dan Świdnik)
  2. Żuk Krystian (LKSW Dan Świdnik)
  3. Zawistowski Emil (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  4. Zawiślak Oskar (Teakwondo Tradycyjne Łódź)
  5. Olszewski Karol (X Fight Józefosław)

-63kg

  1. Chymkowski Aleksander (K.S Semiramida Pułtusk)
  2. Jaszczak Szymon (K.S Semiramida Pułtusk)
  3. Pinkowski Mateusz (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  4. Różycki Filip (KS NADSTAL)
  5. Murat Łukasz (LKSW Dan Świdnik)
  6. Zdun Paweł (LKSW Dan Świdnik)
  7. Woś Krzyś (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  8. Moszczyński Gabriel (X Fight Józefosław)
  9. Niewiarowski Mateusz (X Fight Józefosław)
  10. Osełka Rafał (XF Chylice)

-69kg

  1. Poliszuk Daniel (LKSW Dan Świdnik)
  2. Zdun Paweł (LKSW Dan Świdnik)

+69kg

  1. Borkowski Michał (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Adamek Michał (KS NADSTAL)
  3. Niezgoda Tomasz (KS X Fight Piaseczno)
  4. Poliszuk Daniel (LKSW Dan Świdnik)
  5. Życki Daniel (Tangsoodo Góra Kalwaria)
  6. Pruszczyk Jan (UKS TOM BEE TEAM)

Kadetki Młodsze Light Contact

-47kg

  1. Szalak Emilia (LKSW Dan Świdnik)
  2. Czerepińska Martyna (PTS Łuków)

Kadetki Młodsze Pointfighting

-32kg

  1. Pawlikowska Marta (PTS Łuków)
  2. Bebelska Julia (X Fight Józefosław)

-42kg

  1. Miller Wiktoria (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Siegoczyńska Ola (KS X Fight Piaseczno)
  3. Głuchowska Eliza (PTS Łuków)
  4. Matejek Karolina (PTS Łuków)

-47kg

  1. Szalak Emilia (LKSW Dan Świdnik)
  2. Czerepińska Martyna (PTS Łuków)

Kadetki Starsze Light Contact

-50kg

  1. Grzywacz Aleksandra (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Tadros Justyna (KS X Fight Piaseczno)

-65kg

  1. Skowrytko Adrianna (LKSW Dan Świdnik)
  2. Goławska Aleksandra (PTS Łuków)

Kadetki Starsze Pointfighting

-50kg

  1. Grzywacz Aleksandra (KS Centrum Tang Soo Do Pionki)
  2. Tadros Justyna (KS X Fight Piaseczno)
  3. Wesołowska Zuzanna (LKSW Dan Świdnik)

-55kg

  1. Bonder Julia (KS NADSTAL)
  2. Rosłon Justyna (KS NADSTAL)
  3. Niedźwiecka Joanna (KS X Fight Piaseczno)
  4. Ciesielska Małgorzata (LKSW Dan Świdnik)

-65kg

  1. Ciesielska Małgorzata (LKSW Dan Świdnik)
  2. Skowrytko Adrianna (LKSW Dan Świdnik)
  3. Palus Weronika (X Fight Józefosław)

+65kg

  1. Jaworska Patrycja (KS X Fight Piaseczno)
  2. Skowrytko Adrianna (LKSW Dan Świdnik)