medaliści

 

Nagrody specjalne

 

Najlepszy zawodnik turnieju Full-Contac Seniorzy:
Tomasz Borowiec (SKKB Politechnika Lubelska)
Najlepszy zawodnik turnieju K1 Seniorzy:
Makc Spadaranka (Bellarus Mińsk)
Najlepszy zawodnik turnieju Full-Contac Seniorki:
Iwona Nieroda (KS Diament Pstrągowa)
Najlepszy zawodnik turnieju Low-Kick Juniorzy:
Karistapas Bulmeistars (Latvia)
Najlepszy zawodnik turnieju Low-Kick Juniorki:
Katarzyna Bedra (Zamek Kurzętnik)


Najlepsze kluby formuł ringowych:

  1. Litwa (Lithuania)
  2. TOM CENTER Piotrków Trybunalski
  3. Palestra Warszawa


Klasyfikacja medalowa

1. Lithuania 4 - 3 - 8
2. Tom Center 4 - 1 - 2
3. Palestra Warszawa 3 - 2 - 2
4. Jaspol Krynica 2 - 0 - 1
    Latvia 2 - 0 - 1
    Human Białystok 2 - 0 - 1
    KS Diament Pstrągowa 2 - 0 - 1
8. Ognisko TKKF Siedleckie 1 - 2 - 0
    MKS Kalina Lublin 1 - 2 - 0
10. Zamek Kurzętnik 1 - 1 - 1
    SKKB Politechnika Lubelska 1 - 1 - 1
12. ZKS Gwardia Zielona Góra 1 - 1 - 0
    UKS Wilk Grajewo 1 - 1 - 0
    KS Gwiazda Bydgoszcz 1 - 1 - 0
    MKS Wicher Kobyłka 1 - 1 - 0
    Fight Club Elbląg 1 - 1 - 0
17. Gdański Klub Kick-boxingu DUET 1 - 0 - 2
18. Legia Warszawa 1 - 0 - 1
    KS Piaseczno 1 - 0 - 1
    SKKB Kielce 1 - 0 - 1
21. KOBE-GYM Gdynia 1 - 0 - 0
    Junior Boks Poznań 1 - 0 - 0
    Bellarus Mińsk 1 - 0 - 0
    Radomski Klub Kickboxingu 1 - 0 - 0
    Polonia Pasłęk 1 - 0 - 0
26. Russia 0 - 2 - 0
    Maximus Ełk 0 - 2 - 0
    KS Orient Częstochowa 0 - 2 - 0
29. SKS Gladiator 0 - 1 - 4
30. Legion Głogów 0 - 1 - 3
31. TKKF Olimp Legnica 0 - 1 - 2
32. Klub Gimnazjon-Apin Wyszków 0 - 1 - 1
    Alien Łódź 0 - 1 - 1
    EKK Elbląg 0 - 1 - 1
35. Wielkopolanin Poznań 0 - 1 - 0
    Wiktoria Szydłowiec 0 - 1 - 0
    UKS Gimnazjum 2 Mława 0 - 1 - 0
    KS Nadstal 0 - 1 - 0
    LZS Scorpion Krępice 0 - 1 - 0
    KTT Łódź 0 - 1 - 0
    Punisher Gym Mińsk Mazowiecki 0 - 1 - 0
    MUKS Olimpia 0 - 1 - 0
43. KSW MIX-TEAM 0 - 0 - 3
44. Start Działdowo 0 - 0 - 2
45. Klub Power Siedlce 0 - 0 - 1
    LKSW Tajfun Legionowo 0 - 0 - 1

Klasyfikacja indywidualna

Seniorzy K1

-57kg

  1. Arnoldas Karpavicius (Lithuania)
  2. Kamil Ekert (Palestra Warszawa)

-67kg

  1. Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)
  2. Grzegorz Mardyła (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  3. Paweł Sieczkiewicz (SKS Gladiator)
    Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)

-71kg

  1. Makc Spadaranka (Bellarus Mińsk)
  2. Ivan Babachenko (Russia)
  3. Grigorij Kopistinskij (Lithuania)
    Arvydas Kryzevicius (Lithuania)

-75kg

  1. Jerzy Wroński (Palestra Warszawa)
  2. Piotr Tryc (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)
  3. Marius Auglys (Lithuania)
    Einoras Kulevicius (Lithuania)

-81kg

  1. Dariusz Jawornik (Tom Center)
  2. Adam Jankowski (UKS Wilk Grajewo)
  3. Paweł Okniński (SKS Gladiator)
    Mariusz Lipiński (SKS Gladiator)

-86kg

  1. Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
  2. Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska)
  3. Radosław Rydzewski (SKKB Kielce)
    Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)

-91kg

  1. Tomasz Tarnacki (Human Białystok)
  2. Michał Nowicki (Wielkopolanin Poznań)
  3. Bartosz Gruba (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
    Jarosław Filipek (Palestra Warszawa)

+91kg

  1. Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
  2. Julius Mocka (Lithuania)
  3. Mirek Stępniak (SKS Gladiator)
    Michał Pukin (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)

Seniorki FC

-48kg

  1. Ewa Bulanda (Jaspol Krynica)
  2. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)

-52kg

  1. Żaneta Cieśla (Polonia Pasłęk)
  2. Aneta Dudek (Alien Łódź)

-56kg

  1. Iwona Nieroda (KS Diament Pstrągowa)
  2. Marta Stanisławczyk (KTT Łódź)
  3. Sylwia Dwórznik (Start Działdowo)
    Patrycja Jużwicka (Alien Łódź)

-60kg

  1. Sandra Kruk (Fight Club Elbląg)
  2. Agnieszka Brombik (KS Orient Częstochowa)

-65kg

  1. Barbara Sewerynik (KS Piaseczno)
  2. Paulina Frankowska (KS Nadstal)

-70kg

  1. Monika Truszkowska (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
  2. Weronika Burdzyńska (KS Orient Częstochowa)

Seniorzy FC

-54kg

  1. Wojciech Peryt (Radomski Klub Kickboxingu)
  2. Piotr Duda (Wiktoria Szydłowiec)

-57kg

  1. Rafał Banaszewski (Legia Warszawa)
  2. Karol Marciniszyn (TKKF Olimp Legnica)

-60kg

  1. Artur Cieciura (Tom Center)
  2. Michał Szulwic (Zamek Kurzętnik)
  3. Jarosław Ksiązek (Legia Warszawa)

-63.5kg

  1. Jakub Jasion (Tom Center)
  2. Mariusz Paruzel (EKK Elbląg)

-67kg

  1. Piotr Odważny (Junior Boks Poznań)
  2. Michał Bemben (Tom Center)
  3. Arkadiusz Burzyński (KS Piaseczno)
    Krzysztof Możdzeń (KS Diament Pstrągowa)

-71kg

  1. Kamil Dajwłowski (Tom Center)
  2. Marcin Cybulski (Fight Club Elbląg)
  3. Dmitrij Zobnin (Lithuania)

-75kg

  1. Tomasz Borowiec (SKKB Politechnika Lubelska)
  2. Sebastian Prokop (MUKS Olimpia)
  3. Mikolas Serdiukas (Lithuania)
    Marek Szczepanek (Tom Center)

-81kg

  1. Robertas Grazinskas (Lithuania)
  2. Marcin Krawczyk (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Filip Karbownik (Tom Center)
    Dominik Kociuba (TKKF Olimp Legnica)

-86kg

  1. Reinis Porozovs (Latvia)
  2. Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
  3. Konrad Matuszczyk (KSW MIX-TEAM)
    Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)

-91kg

  1. Tomasz Tarnacki (Human Białystok)
  2. Bartłomiej Bocian (Punisher Gym Mińsk Mazowiecki)
  3. Adam Pietroniuk (SKKB Politechnika Lubelska)

+91kg

  1. Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin)
  2. Sebastian Górski (Maximus Ełk)

Juniorzy LK

-51kg

  1. Kamil Grodzki (KS Diament Pstrągowa)
  2. Rafał Krasuski (SKS Gladiator)

-54kg

  1. Jakub Sikorski (Palestra Warszawa)
  2. Robert Ułasiuk (Ognisko TKKF Siedleckie)
  3. Radosław Jeleniewicz (Legion Głogów)

-60kg

  1. Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  2. Nikita Popov (Russia)
  3. Jan Lodzik (LKSW Tajfun Legionowo)
    Adrian Śnitko (Human Białystok)

-63.5kg

  1. Martynas Shikshnius (Lithuania)
  2. Jan Naus (Lithuania)
  3. Piotr Hyra (KSW MIX-TEAM)
    Paweł Pietrzak (Start Działdowo)

-67kg

  1. Maciej Garbaczewski (Ognisko TKKF Siedleckie)
  2. Marcin Marciszewski (Ognisko TKKF Siedleckie)
  3. Piotr Pokładek (Legion Głogów)
    Igor Osinin (Lithuania)

-71kg

  1. Karistapas Bulmeistars (Latvia)
  2. Mantvydas Repshus (Lithuania)
  3. Henrikas Viksraitis (Lithuania)
    Piotr Purcki (EKK Elbląg)

-75kg

  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Krystian Bielski (UKS Gimnazjum 2 Mława)
  3. Jarosław Grabarczyk (KSW MIX-TEAM)
    Ruslans Tarasjonoks (Latvia)

-81kg

  1. Maciej Szcześniak (SKKB Kielce)
  2. Mateusz Piskorz (Palestra Warszawa)
  3. Daniel Bralewski (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)
    Piotr Furmaniak (Klub Power Siedlce)

Seniorki K1

-48kg

  1. Ewa Bulanda (Jaspol Krynica)
  2. Marzena Szacoń (MKS Kalina Lublin)

-56kg

  1. Silvija Morkunaite (Lithuania)
  2. Małgorzata Dymus (LZS Scorpion Krępice)

Juniorki LK

-56kg

  1. Katarzyna Bedra (Zamek Kurzętnik)
  2. Katarzyna Palicka (Legion Głogów)
  3. Klaudia Cichoń (Jaspol Krynica)
    Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)

-60kg

  1. Aleksandra Sosnowska (UKS Wilk Grajewo)
  2. Angelika Suchocka (Maximus Ełk)