RING A - wyniki i rozpiska

Walka 1, 1/4 Seniorzy K1 -81kg
Damian Malinowski (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)Paweł Okniński (SKS Gladiator)
- RSC2
Walka 2, 1/4 Seniorzy K1 -81kg
Dawid Kowieski (SKS Gladiator)Adam Jankowski (UKS Wilk Grajewo)
- RSC1
Walka 3, 1/4 Seniorzy K1 -81kg
Dariusz Jawornik (Tom Center)Piotr Rogosz (LZS Scorpion Krępice)
3 - 0
Walka 4, 1/4 Seniorzy K1 -71kg
Ivan Babachenko (Russia)Fryderyk Mścisławski (Legia Warszawa)
RSC3 -
Walka 5, 1/4 Seniorzy K1 -71kg
Grigorij Kopistinskij (Lithuania)Marcin Giczewski (KOBE-GYM Gdynia)
KO2 -
Walka 6, 1/4 Seniorzy K1 -71kg
Jakub Jakubowski (Akrobata Tarczyn)Makc Spadaranka (Bellarus Mińsk)
0 - 3
Walka 7, 1/4 Seniorzy FC -75kg
Dawid Latosik (KS Orient Częstochowa)Tomasz Borowiec (SKKB Politechnika Lubelska)
- RSC3
Walka 8, 1/4 Seniorzy FC -75kg
Marek Szczepanek (Tom Center)Marcin Sokołowski (Maximus Ełk)
KO2 -
Walka 9, 1/4 Seniorzy FC -81kg
Adam Jankowski (UKS Wilk Grajewo)Marcin Krawczyk (MKS Wicher Kobyłka)
0 - 3
Walka 10, 1/4 Seniorzy FC -81kg
Mirosław Bujak (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)Robertas Grazinskas (Lithuania)
0 - 3
Walka 11, 1/4 Seniorzy K1 -86kg
Patryk Zdrojewski (Akrobata Tarczyn)Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska)
0 - 3
Walka 12, 1/4 Seniorzy K1 +91kg
Marcin Szreder (Palestra Warszawa)Monvids Pirsko (Latvia)
RSC3 -
Walka 13, 1/2 Seniorzy K1 -67kg
Grzegorz Mardyła (KS Gwiazda Bydgoszcz)Paweł Sieczkiewicz (SKS Gladiator)
3 - 0
Walka 14, 1/2 Seniorzy K1 -67kg
Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)Mateusz Dąbrowski (TKKF Olimp Legnica)
RSC1 -
Walka 15, 1/2 Seniorzy K1 -91kg
Bartosz Gruba (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)Tomasz Tarnacki (Human Białystok)
0 - 3
Walka 16, 1/2 Seniorzy K1 -91kg
Jarosław Filipek (Palestra Warszawa)Michał Nowicki (Wielkopolanin Poznań)
0 - 3
Walka 17, 1/2 Seniorzy K1 -75kg
Piotr Tryc (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)Marius Auglys (Lithuania)
RSC3 -
Walka 18, 1/2 Seniorzy K1 -75kg
Jerzy Wroński (Palestra Warszawa)Einoras Kulevicius (Lithuania)
KO1 -
Walka 19, 1/2 Seniorzy FC -67kg
Piotr Odważny (Junior Boks Poznań)Arkadiusz Burzyński (KS Piaseczno)
3 - 0
Walka 20, 1/2 Seniorzy FC -67kg
Michał Bemben (Tom Center)Krzysztof Możdzeń (KS Diament Pstrągowa)
2 - 1
Walka 21, 1/2 Seniorzy FC -86kg
Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)Konrad Matuszczyk (KSW MIX-TEAM)
WO -
Walka 22, 1/2 Seniorzy FC -86kg
Reinis Porozovs (Latvia)Leszek Jobs (Zamek Kurzętnik)
WO -
Walka 23, 1/2 Seniorzy FC -91kg
Adam Pietroniuk (SKKB Politechnika Lubelska)Tomasz Tarnacki (Human Białystok)
- RSC2
Walka 24, 1/2 Seniorzy FC -60kg
Michał Szulwic (Zamek Kurzętnik)Jarosław Ksiązek (Legia Warszawa)
3 - 0
Walka 25, 1/2 Seniorzy FC -71kg
Kamil Dajwłowski (Tom Center)Dmitrij Zobnin (Lithuania)
3 - 0

PRZERWA OBIADOWA DO 14:45

Walka 26, 1/2 Seniorzy K1 -81kg
Paweł Okniński (SKS Gladiator)Adam Jankowski (UKS Wilk Grajewo)
- RSC1
Walka 27, 1/2 Seniorzy K1 -81kg
Dariusz Jawornik (Tom Center)Mariusz Lipiński (SKS Gladiator)
RSC1 -
Walka 28, 1/2 Seniorzy K1 -71kg
Ivan Babachenko (Russia)Grigorij Kopistinskij (Lithuania)
WO -
Walka 29, 1/2 Seniorzy K1 -71kg
Makc Spadaranka (Bellarus Mińsk)Arvydas Kryzevicius (Lithuania)
3 - 0
Walka 30, 1/2 Seniorzy FC -75kg
Tomasz Borowiec (SKKB Politechnika Lubelska)Mikolas Serdiukas (Lithuania)
AB2 -
Walka 31, 1/2 Seniorzy FC -75kg
Marek Szczepanek (Tom Center)Sebastian Prokop (MUKS Olimpia)
1 - 2
Walka 32, 1/2 Seniorzy FC -81kg
Marcin Krawczyk (MKS Wicher Kobyłka)Filip Karbownik (Tom Center)
2 - 1
Walka 33, 1/2 Seniorzy FC -81kg
Robertas Grazinskas (Lithuania)Dominik Kociuba (TKKF Olimp Legnica)
3 - 0
Walka 34, 1/2 Seniorzy K1 -86kg
Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska)Radosław Rydzewski (SKKB Kielce)
DQ -
Walka 35, 1/2 Seniorzy K1 -86kg
Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
0 - 3
Walka 36, 1/2 Seniorzy K1 +91kg
Marcin Szreder (Palestra Warszawa)Mirek Stępniak (SKS Gladiator)
3 - 0
Walka 37, 1/2 Seniorzy K1 +91kg
Julius Mocka (Lithuania)Michał Pukin (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
KO2 -

GALA VICTORY AND GLORY OD 20:00

Walka 39, FINAL Seniorzy FC -54kg
Piotr Duda (Wiktoria Szydłowiec)Wojciech Peryt (Radomski Klub Kickboxingu)
1 - 2
Walka 40, FINAL Seniorzy K1 -57kg
Kamil Ekert (Palestra Warszawa)Arnoldas Karpavicius (Lithuania)
0 - 3
Walka 41, FINAL Seniorzy FC -86kg
Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)Reinis Porozovs (Latvia)
1 - 2
Walka 42, FINAL Seniorzy FC +91kg
Sebastian Górski (Maximus Ełk)Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin)
0 - 3

NIEDZIELA OD 9:00

Walka 44, FINAL Seniorzy FC -57kg
Karol Marciniszyn (TKKF Olimp Legnica)Rafał Banaszewski (Legia Warszawa)
- AB1
Walka 45, FINAL Seniorzy FC -63.5kg
Mariusz Paruzel (EKK Elbląg)Jakub Jasion (Tom Center)
0 - 3
Walka 46, FINAL Seniorzy K1 -67kg
Grzegorz Mardyła (KS Gwiazda Bydgoszcz)Piotr Kobylański (KOBE-GYM Gdynia)
- KO2
Walka 47, FINAL Seniorzy K1 -91kg
Tomasz Tarnacki (Human Białystok)Michał Nowicki (Wielkopolanin Poznań)
3 - 0
Walka 48, FINAL Seniorzy K1 -75kg
Piotr Tryc (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)Jerzy Wroński (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 49, FINAL Seniorzy FC -67kg
Piotr Odważny (Junior Boks Poznań)Michał Bemben (Tom Center)
2 - 1
Walka 50, FINAL Seniorzy FC -60kg
Michał Szulwic (Zamek Kurzętnik)Artur Cieciura (Tom Center)
- WO
Walka 51, FINAL Seniorzy FC -71kg
Kamil Dajwłowski (Tom Center)Marcin Cybulski (Fight Club Elbląg)
3 - 0
Walka 52, FINAL Seniorzy K1 -81kg
Adam Jankowski (UKS Wilk Grajewo)Dariusz Jawornik (Tom Center)
0 - 3
Walka 53, FINAL Seniorzy K1 -71kg
Ivan Babachenko (Russia)Makc Spadaranka (Bellarus Mińsk)
1 - 2
Walka 54, FINAL Seniorzy FC -91kg
Tomasz Tarnacki (Human Białystok)Bartłomiej Bocian (Punisher Gym Mińsk Mazowiecki)
RSC2 -
Walka 55, FINAL Seniorzy FC -75kg
Tomasz Borowiec (SKKB Politechnika Lubelska)Sebastian Prokop (MUKS Olimpia)
2 - 1
Walka 56, FINAL Seniorzy FC -81kg
Marcin Krawczyk (MKS Wicher Kobyłka)Robertas Grazinskas (Lithuania)
- WO
Walka 57, FINAL Seniorzy K1 -86kg
Rafał Aleksandrowicz (SKKB Politechnika Lubelska)Patryk Proszek (ZKS Gwardia Zielona Góra)
- WO
Walka 58, FINAL Seniorzy K1 +91kg
Marcin Szreder (Palestra Warszawa)Julius Mocka (Lithuania)
2 - 1

KONIEC!