zgłoszenia

Statystyki zawodów RINGOWYCH

Ilość zawodników ringowych: 156
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Juniorki LK: 9
Juniorzy LK: 54
Seniorki FC: 14
Seniorki K1: 4
Seniorzy FC: 37
Seniorzy K1: 38
Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:

Juniorki LK
-56kg - 7, -60kg - 2,
Juniorzy LK
-51kg - 2, -54kg - 3, -60kg - 7, -63.5kg - 5, -67kg - 9, -71kg - 12, -75kg - 8, -81kg - 8,
Seniorki FC
-48kg - 2, -52kg - 2, -56kg - 4, -60kg - 2, -65kg - 2, -70kg - 2,
Seniorki K1
-48kg - 2, -56kg - 2,
Seniorzy FC
-54kg - 2, -57kg - 2, -60kg - 3, -63.5kg - 2, -67kg - 4, -71kg - 3, -75kg - 6, -81kg - 6, -86kg - 4, -91kg - 3, +91kg - 2,
Seniorzy K1
-57kg - 2, -67kg - 4, -71kg - 7, -75kg - 4, -81kg - 7, -86kg - 5, -91kg - 4, +91kg - 5,

Zgłoszonych zostało też 110 zawodniczek i zawodników do rywalizacji w formułach Semi-Contact i Light-Kick.



Ilość klubów: 51

Lista klubów:

  1. Akrobata Tarczyn (2)
  2. Alien Łódź (2)
  3. Bellarus Mińsk (2)
  4. EKK Elbląg (3)
  5. Fight Club Elbląg (2)
  6. Gdański Klub Kick-boxingu DUET (5)
  7. Human Białystok (3)
  8. Jaspol Krynica (3)
  9. Junior Boks Poznań (1)
  10. Klub Gimnazjon-Apin Wyszków (4)
  11. Klub Power Siedlce (1)
  12. KOBE-GYM Gdynia (2)
  13. KS Diament Pstrągowa (3)
  14. KS Gwiazda Bydgoszcz (3)
  15. KS Nadstal (1)
  16. KS Orient Częstochowa (3)
  17. KS Piaseczno (2)
  18. KSW MIX-TEAM (3)
  19. KTT Łódź (2)
  20. Latvia (4)
  21. Legia Warszawa (3)
  22. Legion Głogów (7)
  23. Lithuania (16)
  24. LKSW Tajfun Legionowo (1)
  25. LZS Scorpion Krępice (2)
  26. Maximus Ełk (4)
  27. MKS Kalina Lublin (3)
  28. MKS Wicher Kobyłka (3)
  29. MUKS Olimpia (1)
  30. Niezrzeszeni (2)
  31. Ognisko TKKF Siedleckie (3)
  32. Palestra Warszawa (9)
  33. Polonia Pasłęk (1)
  34. PTS Siedlce (1)
  35. Punisher Gym Mińsk Mazowiecki (1)
  36. Radomski Klub Kickboxingu (1)
  37. Russia (2)
  38. SKKB Kielce (2)
  39. SKKB Politechnika Lubelska (3)
  40. SKS Gladiator (6)
  41. Start Działdowo (2)
  42. TKKF Olimp Legnica (3)
  43. Tom Center (8)
  44. UKS A&W Team Obrowo (1)
  45. UKS Dragon Gorzów Wielkopolski (2)
  46. UKS Gimnazjum 2 Mława (2)
  47. UKS Wilk Grajewo (9)
  48. Wielkopolanin Poznań (1)
  49. Wiktoria Szydłowiec (1)
  50. Zamek Kurzętnik (3)
  51. ZKS Gwardia Zielona Góra (2)


Juniorki LK

-56kg

  1. Cichoń Klaudia (Jaspol Krynica)
  2. Stanisławczyk Marta (KTT Łódź)
  3. Krawczyk Patrycja (Legion Głogów)
  4. Palicka Katarzyna (Legion Głogów)
  5. Górska Diana (UKS Wilk Grajewo)
  6. Sosnowska Aleksandra (UKS Wilk Grajewo)
  7. Bedra Katarzyna (Zamek Kurzętnik)

-60kg

  1. Suchocka Angelika (Maximus Ełk)
  2. Sosnowska Aleksandra (UKS Wilk Grajewo)

Juniorzy LK

-51kg

  1. Grodzki Kamil (KS Diament Pstrągowa)
  2. Krasuski Rafał (SKS Gladiator)

-54kg

  1. Jeleniewicz Radosław (Legion Głogów)
  2. Ułasiuk Robert (Ognisko TKKF Siedleckie)
  3. Sikorski Jakub (Palestra Warszawa)

-60kg

  1. Guziński Franciszek (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
  2. Śnitko Adrian (Human Białystok)
  3. Borecki Marcin (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)
  4. Polak Michał (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  5. Lodzik Jan (LKSW Tajfun Legionowo)
  6. Wojtyński Rafał (MKS Wicher Kobyłka)
  7. Popov Nikita (Russia)

-63.5kg

  1. Hyra Piotr (KSW MIX-TEAM)
  2. Naus Jan (Lithuania)
  3. Shikshnius Martynas (Lithuania)
  4. Pietrzak Paweł (Start Działdowo)
  5. Konopka Marcin (UKS Wilk Grajewo)

-67kg

  1. Pokładek Piotr (Legion Głogów)
  2. Mironcev Ilja (Lithuania)
  3. Osinin Igor (Lithuania)
  4. Gdula Adam (Maximus Ełk)
  5. Garbaczewski Maciej (Ognisko TKKF Siedleckie)
  6. Marciszewski Marcin (Ognisko TKKF Siedleckie)
  7. Kubera Jakub (Tom Center)
  8. Chiliński Marek (UKS Wilk Grajewo)
  9. Żabiński Maciej (UKS Wilk Grajewo)

-71kg

  1. Purcki Piotr (EKK Elbląg)
  2. Tomiak Bartosz (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  3. Bulmeistars Karistapas (Latvia)
  4. Błauciak Paweł (Legion Głogów)
  5. Witkowski Robert (Legion Głogów)
  6. Repshus Mantvydas (Lithuania)
  7. Viksraitis Henrikas (Lithuania)
  8. Zieliński Michał (Niezrzeszeni)
  9. Maliszewski Antoni (Palestra Warszawa)
  10. Jaszczuk Hubert (PTS Siedlce)
  11. Mirzyński Adam (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  12. Kaczyński Dawid (UKS Wilk Grajewo)

-75kg

  1. Bielonko Edmund (EKK Elbląg)
  2. Bielicki Krzysztof (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
  3. Grabarczyk Jarosław (KSW MIX-TEAM)
  4. Tarasjonoks Ruslans (Latvia)
  5. Mikołajewski Paweł (Legion Głogów)
  6. Ruta Kamil (MKS Wicher Kobyłka)
  7. Kowalski Bartosz (UKS A&W Team Obrowo)
  8. Bielski Krystian (UKS Gimnazjum 2 Mława)

-81kg

  1. Tkachenka Gena (Bellarus Mińsk)
  2. Bralewski Daniel (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)
  3. Furmaniak Piotr (Klub Power Siedlce)
  4. Kuszewski Piotr (Niezrzeszeni)
  5. Piskorz Mateusz (Palestra Warszawa)
  6. Visangiriev Imran (Palestra Warszawa)
  7. Szcześniak Maciej (SKKB Kielce)
  8. Krystkiewicz Sylwester (UKS Gimnazjum 2 Mława)

Seniorki FC

-48kg

  1. Bulanda Ewa (Jaspol Krynica)
  2. Szacoń Marzena (MKS Kalina Lublin)

-52kg

  1. Dudek Aneta (Alien Łódź)
  2. Cieśla Żaneta (Polonia Pasłęk)

-56kg

  1. Jużwicka Patrycja (Alien Łódź)
  2. Nieroda Iwona (KS Diament Pstrągowa)
  3. Stanisławczyk Marta (KTT Łódź)
  4. Dwórznik Sylwia (Start Działdowo)

-60kg

  1. Kruk Sandra (Fight Club Elbląg)
  2. Brombik Agnieszka (KS Orient Częstochowa)

-65kg

  1. Frankowska Paulina (KS Nadstal)
  2. Sewerynik Barbara (KS Piaseczno)

-70kg

  1. Truszkowska Monika (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
  2. Burdzyńska Weronika (KS Orient Częstochowa)

Seniorki K1

-48kg

  1. Bulanda Ewa (Jaspol Krynica)
  2. Szacoń Marzena (MKS Kalina Lublin)

-56kg

  1. Morkunaite Silvija (Lithuania)
  2. Dymus Małgorzata (LZS Scorpion Krępice)

Seniorzy FC

-54kg

  1. Peryt Wojciech (Radomski Klub Kickboxingu)
  2. Duda Piotr (Wiktoria Szydłowiec)

-57kg

  1. Banaszewski Rafał (Legia Warszawa)
  2. Marciniszyn Karol (TKKF Olimp Legnica)

-60kg

  1. Ksiązek Jarosław (Legia Warszawa)
  2. Cieciura Artur (Tom Center)
  3. Szulwic Michał (Zamek Kurzętnik)

-63.5kg

  1. Paruzel Mariusz (EKK Elbląg)
  2. Jasion Jakub (Tom Center)

-67kg

  1. Odważny Piotr (Junior Boks Poznań)
  2. Możdzeń Krzysztof (KS Diament Pstrągowa)
  3. Burzyński Arkadiusz (KS Piaseczno)
  4. Bemben Michał (Tom Center)

-71kg

  1. Cybulski Marcin (Fight Club Elbląg)
  2. Zobnin Dmitrij (Lithuania)
  3. Dajwłowski Kamil (Tom Center)

-75kg

  1. Latosik Dawid (KS Orient Częstochowa)
  2. Serdiukas Mikolas (Lithuania)
  3. Sokołowski Marcin (Maximus Ełk)
  4. Prokop Sebastian (MUKS Olimpia)
  5. Borowiec Tomasz (SKKB Politechnika Lubelska)
  6. Szczepanek Marek (Tom Center)

-81kg

  1. Grazinskas Robertas (Lithuania)
  2. Krawczyk Marcin (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Kociuba Dominik (TKKF Olimp Legnica)
  4. Karbownik Filip (Tom Center)
  5. Bujak Mirosław (UKS Dragon Gorzów Wielkopolski)
  6. Jankowski Adam (UKS Wilk Grajewo)

-86kg

  1. Matuszczyk Konrad (KSW MIX-TEAM)
  2. Porozovs Reinis (Latvia)
  3. Jobs Leszek (Zamek Kurzętnik)
  4. Proszek Patryk (ZKS Gwardia Zielona Góra)

-91kg

  1. Tarnacki Tomasz (Human Białystok)
  2. Bocian Bartłomiej (Punisher Gym Mińsk Mazowiecki)
  3. Pietroniuk Adam (SKKB Politechnika Lubelska)

+91kg

  1. Górski Sebastian (Maximus Ełk)
  2. Jastrzębski Wojciech (MKS Kalina Lublin)

Seniorzy K1

-57kg

  1. Karpavicius Arnoldas (Lithuania)
  2. Ekert Kamil (Palestra Warszawa)

-67kg

  1. Kobylański Piotr (KOBE-GYM Gdynia)
  2. Mardyła Grzegorz (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  3. Sieczkiewicz Paweł (SKS Gladiator)
  4. Dąbrowski Mateusz (TKKF Olimp Legnica)

-71kg

  1. Jakubowski Jakub (Akrobata Tarczyn)
  2. Spadaranka Makc (Bellarus Mińsk)
  3. Giczewski Marcin (KOBE-GYM Gdynia)
  4. Mścisławski Fryderyk (Legia Warszawa)
  5. Kopistinskij Grigorij (Lithuania)
  6. Kryzevicius Arvydas (Lithuania)
  7. Babachenko Ivan (Russia)

-75kg

  1. Tryc Piotr (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)
  2. Auglys Marius (Lithuania)
  3. Kulevicius Einoras (Lithuania)
  4. Wroński Jerzy (Palestra Warszawa)

-81kg

  1. Malinowski Damian (Klub Gimnazjon-Apin Wyszków)
  2. Rogosz Piotr (LZS Scorpion Krępice)
  3. Kowieski Dawid (SKS Gladiator)
  4. Lipiński Mariusz (SKS Gladiator)
  5. Okniński Paweł (SKS Gladiator)
  6. Jawornik Dariusz (Tom Center)
  7. Jankowski Adam (UKS Wilk Grajewo)

-86kg

  1. Zdrojewski Patryk (Akrobata Tarczyn)
  2. Stańczak Piotr (Palestra Warszawa)
  3. Rydzewski Radosław (SKKB Kielce)
  4. Aleksandrowicz Rafał (SKKB Politechnika Lubelska)
  5. Proszek Patryk (ZKS Gwardia Zielona Góra)

-91kg

  1. Gruba Bartosz (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
  2. Tarnacki Tomasz (Human Białystok)
  3. Filipek Jarosław (Palestra Warszawa)
  4. Nowicki Michał (Wielkopolanin Poznań)

+91kg

  1. Pukin Michał (Gdański Klub Kick-boxingu DUET)
  2. Pirsko Monvids (Latvia)
  3. Mocka Julius (Lithuania)
  4. Szreder Marcin (Palestra Warszawa)
  5. Stępniak Mirek (SKS Gladiator)