SEMI-CONTACT schedule - SUNDAY

SEMI-CONTACT - NIEDZIELA - TATAMI B / SEMI-CONTACT - SUNDAY - TATAMI B

NIEDZIELA - START O 9:00

Walka 1, 1/4 Kadet Semi-Contact -42kg
Adrian Bajtel (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)Mariusz Stawarz (UKS Gladiator Binczarowa)
8 - 13
Walka 2, 1/4 Kadet Semi-Contact -42kg
Maksymilian Zdrojewski (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)Jakub Mikulski (HALNY Nowy Sącz)
11 - 10
Walka 3, 1/2 Kadetka Semi-Contact -47kg
Weronika Nowak (UKS Gladiator Binczarowa)Aleksandra Tokarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
1 - 8
Walka 4, 1/2 Kadet Starszy Semi-Contact -57kg
Kacper Szorc (KS Orient Częstochowa)Krzysztof Kucharzyk (DIAMENT PSTRĄGOWA)
4 - 6
Walka 5, 1/2 Kadet Semi-Contact -42kg
Mariusz Stawarz (UKS Gladiator Binczarowa)Dariusz Giera (mks wicher kobyłka)
1 - 11
Walka 6, 1/2 Kadet Semi-Contact -42kg
Maksymilian Zdrojewski (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)Sebastian Wyszynski (mks wicher kobyłka)
12 - 10
Walka 7, FINAL Kadetka Starsza Semi-Contact -42kg
Martina Cingelova (Edymax Kicxbox Team Bardejov)Silvia Levická (Panter Prešov Slovakia)
11 - 3
Walka 8, FINAL Kadetka Semi-Contact +47kg
Jolanta Cichoń (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)Gabriela Pazgan (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
7 - 13
Walka 9, FINAL Kadet Starszy Semi-Contact -42kg
Mariusz Siedlarz (UKS Gladiator Binczarowa)Kristian Kozak (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
1 - 8

Walka 9A: Wachna Michał - Dominik Wojciech

Walka 9B: Wilczyński Aleks vs. Hejlman Krzysztof

Walka 10, FINAL Kadet Starszy Semi-Contact -47kg
Klaudio Babjak (KS Leon Revuca)Martin Dorusinec (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
- WO
Walka 11, FINAL Kadet Starszy Semi-Contact -69kg
Patryk Orzechowski (SKT TIGER Dzierżoniów)Kamil Garncarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
11 - 3
Walka 12, FINAL Kadet Starszy Semi-Contact -52kg
Mateusz Tatar (KS Orient Częstochowa)Konrad Nowak (UKS Gladiator Binczarowa)
10 - 0
Walka 13, FINAL Kadet Starszy Semi-Contact -63kg
Konrad Garncarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)Kamil Pazgan (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
3 - 8
Walka 14, FINAL Kadet Semi-Contact -37kg
Cingiel Tomas (Edymax Kicxbox Team Bardejov)Mariusz Homa (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
12 - 6
Walka 15, FINAL Kadet Semi-Contact -47kg
Jakub Jarosz (UKS Gladiator Binczarowa)Krzysztof Giera (mks wicher kobyłka)
0 - 10

Walka 15A: Hejlman Wiktor - winner 9B

Walka 16, FINAL Kadet Semi-Contact -32kg
Jakub Cech (Edymax Kicxbox Team Bardejov)Dominik Zeliszewski (UKS Gladiator Binczarowa)
12 - 2
Walka 17, FINAL Kadet Semi-Contact +47kg
Szymon Golonka (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)Szymon Przybyło (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
0 - 10
Walka 18, FINAL Juniorka Semi-Contact -60kg
Elżbieta Gerc (mks wicher kobyłka)Klaudia Cichoń (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
9 - 10
Walka 19, FINAL Junior Semi-Contact -69kg
Jozef Karnis (Edymax Kicxbox Team Bardejov)Jakub Filipek (DIAMENT PSTRĄGOWA)
7 - 17
Walka 20, FINAL Junior Semi-Contact -57kg
Dawid Durma (mks wicher kobyłka)Kacper Józefiak (SKT TIGER Dzierżoniów)
0 - 10
Walka 21, FINAL Kadetka Semi-Contact -47kg
Aleksandra Tokarczyk (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)Viktória Urdziková (Panter Prešov Slovakia)
9 - 2
Walka 22, FINAL Kadet Starszy Semi-Contact -57kg
Krzysztof Kucharzyk (DIAMENT PSTRĄGOWA)Bartłomiej Bożek (DIAMENT PSTRĄGOWA)
9 - 5
Walka 23, FINAL Kadet Semi-Contact -42kg
Dariusz Giera (mks wicher kobyłka)Maksymilian Zdrojewski (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
11 - 1