zgłoszenia

Statystyki zawodów

Ilość zawodników: 208
Ilość zawodników w poszczególnych kat. wiekowych:
Junior Kick Light: 22
Junior Light-Contact: 16
Junior Semi-Contact: 7
Juniorka Kick Light: 9
Juniorka Light-Contact: 5
Juniorka Semi-Contact: 2
Kadet Semi-Contact: 14
Kadet Starszy Kick Light: 11
Kadet Starszy Light-Contact: 18
Kadet Starszy Semi-Contact: 14
Kadetka Semi-Contact: 6
Kadetka Starsza Kick Light: 1
Kadetka Starsza Light-Contact: 3
Kadetka Starsza Semi-Contact: 3
Senior Full-Contact: 24
Senior Kick Light: 20
Senior Light-Contact: 21
Senior Semi-Contact: 2
Seniorka Full-Contact: 5
Seniorka Kick Light: 2
Seniorka Light-Contact: 3
Zawodnicy w poszczególnych kat. wagowych:

Junior Kick Light
-57kg - 3, -63kg - 3, -69kg - 2, -74kg - 5, -79kg - 5, -84kg - 2, -89kg - 2,
Junior Light-Contact
-57kg - 2, -69kg - 3, -74kg - 3, -79kg - 4, -84kg - 2, -89kg - 2,
Junior Semi-Contact
-57kg - 2, -69kg - 2, -74kg - 1, -79kg - 1, -84kg - 1,
Juniorka Kick Light
-50kg - 1, -55kg - 3, -60kg - 2, -65kg - 3,
Juniorka Light-Contact
-50kg - 2, -55kg - 2, -60kg - 1,
Juniorka Semi-Contact
-60kg - 2,
Kadet Semi-Contact
-32kg - 2, -37kg - 2, -42kg - 6, -47kg - 2, +47kg - 2,
Kadet Starszy Kick Light
-42kg - 1, -52kg - 2, -57kg - 1, -63kg - 3, -69kg - 3, +69kg - 1,
Kadet Starszy Light-Contact
-42kg - 2, -47kg - 2, -52kg - 4, -57kg - 4, -63kg - 2, -69kg - 4,
Kadet Starszy Semi-Contact
-42kg - 2, -47kg - 2, -52kg - 2, -57kg - 3, -63kg - 2, -69kg - 2, +69kg - 1,
Kadetka Semi-Contact
-32kg - 1, -47kg - 3, +47kg - 2,
Kadetka Starsza Kick Light
-60kg - 1,
Kadetka Starsza Light-Contact
-42kg - 2, -60kg - 1,
Kadetka Starsza Semi-Contact
-42kg - 2, +65kg - 1,
Senior Full-Contact
-54kg - 1, -57kg - 1, -60kg - 3, -63.5kg - 1, -67kg - 1, -71kg - 2, -75kg - 4, -81kg - 3, -86kg - 3, -91kg - 2, +91kg - 3,
Senior Kick Light
-63kg - 2, -69kg - 3, -74kg - 6, -79kg - 2, -84kg - 2, -89kg - 3, -94kg - 1, +94kg - 1,
Senior Light-Contact
-63kg - 3, -69kg - 1, -74kg - 5, -79kg - 4, -84kg - 1, -89kg - 4, -94kg - 1, +94kg - 2,
Senior Semi-Contact
-63kg - 1, -89kg - 1,
Seniorka Full-Contact
-48kg - 2, -56kg - 1, -65kg - 2,
Seniorka Kick Light
-60kg - 1, -65kg - 1,
Seniorka Light-Contact
-50kg - 1, -55kg - 1, -65kg - 1,

Ilość klubów: 32

Lista klubów:

  1. Akademia im.J.Długosza Częstochowa (2)
  2. DIAMENT PSTRĄGOWA (9)
  3. Edymax Kicxbox Team Bardejov (14)
  4. Elbląski Kulb Karate (6)
  5. GSWW Najemnik Gliwice (2)
  6. HALNY Nowy Sącz (5)
  7. K.S.W. Włocławek (4)
  8. Kalina Lublin (1)
  9. Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec (8)
  10. KS Leon Revuca (2)
  11. KS Orient Częstochowa (9)
  12. Legia Warszawa (1)
  13. LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój (26)
  14. Łaski Klub Sztuk Walki (6)
  15. Maximus Gdynia (1)
  16. mks wicher kobyłka (26)
  17. MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE (5)
  18. Ostrowiecki Klub Sportów Walki (2)
  19. Panter Prešov Slovakia (11)
  20. Polonia Rzeszów (3)
  21. SKF Boksing Zielona Góra (7)
  22. SKT TIGER Dzierżoniów (13)
  23. SSISW Czarny Smok Czyżowice (1)
  24. TKKb Smok Toruń (1)
  25. TKKF Siedleckie (5)
  26. Tom Center Piotrków Trybunalski (2)
  27. UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE (5)
  28. UKS "Barbakan" Kraków (2)
  29. UKS Astra Krynica-Zdrój (2)
  30. UKS Gladiator Binczarowa (10)
  31. ZAMEK Kurzętnik (10)
  32. ZKS Gwardia (7)


Junior Kick Light

-57kg

  1. Durma Dawid (mks wicher kobyłka)
  2. Hosa Damian (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Józefiak Kacper (SKT TIGER Dzierżoniów)

-63kg

  1. Matus Sobek (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Zając Bartosz (HALNY Nowy Sącz)
  3. Kmeť Kristián (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)

-69kg

  1. Karnis Jozef (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Bubel Daniel (KS Orient Częstochowa)

-74kg

  1. Sedlak Matus (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Katona Richard (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)
  3. Błoch Dominik (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Opara Norbert (mks wicher kobyłka)
  5. Wiergowski Dawid (ZAMEK Kurzętnik)

-79kg

  1. Kapeliński Alan (K.S.W. Włocławek)
  2. Tomka Štefan (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)
  3. Jaworski Michał (KS Orient Częstochowa)
  4. Król Michał (UKS Astra Krynica-Zdrój)
  5. Kołakowski Piotr (ZAMEK Kurzętnik)

-84kg

  1. Votava Tomáš (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)
  2. Wójtowicz Mateusz (Polonia Rzeszów)

-89kg

  1. Piąstka Konrad (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Bobrowski Michał (SKT TIGER Dzierżoniów)

Junior Light-Contact

-57kg

  1. Durma Dawid (mks wicher kobyłka)
  2. Józefiak Kacper (SKT TIGER Dzierżoniów)

-69kg

  1. Filipek Jakub (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Karnis Jozef (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  3. Bubel Daniel (KS Orient Częstochowa)

-74kg

  1. Błoch Dominik (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Opara Norbert (mks wicher kobyłka)
  3. Wiergowski Dawid (ZAMEK Kurzętnik)

-79kg

  1. Żyła Mateusz (Elbląski Kulb Karate)
  2. Jaworski Michał (KS Orient Częstochowa)
  3. Szczepanik Bartosz (SKT TIGER Dzierżoniów)
  4. Kołakowski Piotr (ZAMEK Kurzętnik)

-84kg

  1. Wójtowicz Mateusz (Polonia Rzeszów)
  2. Chramęga Krystian (SKT TIGER Dzierżoniów)

-89kg

  1. Piąstka Konrad (Łaski Klub Sztuk Walki)
  2. Bobrowski Michał (SKT TIGER Dzierżoniów)

Junior Semi-Contact

-57kg

  1. Durma Dawid (mks wicher kobyłka)
  2. Józefiak Kacper (SKT TIGER Dzierżoniów)

-69kg

  1. Filipek Jakub (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Karnis Jozef (Edymax Kicxbox Team Bardejov)

-74kg

  1. Opara Norbert (mks wicher kobyłka)

-79kg

  1. Szczepanik Bartosz (SKT TIGER Dzierżoniów)

-84kg

  1. Chramęga Krystian (SKT TIGER Dzierżoniów)

Juniorka Kick Light

-50kg

  1. Stelmach Kamila (K.S.W. Włocławek)

-55kg

  1. Cichoń Klaudia (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Nižniková Alexandra (Panter Prešov Slovakia)
  3. Szlachcic Kinga (SKF Boksing Zielona Góra)

-60kg

  1. Gerc Elżbieta (mks wicher kobyłka)
  2. Gleisner Karolina (SKF Boksing Zielona Góra)

-65kg

  1. Slováková Sandra (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)
  2. Błaszczyk Monika (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  3. Gleisner Dominika (SKF Boksing Zielona Góra)

Juniorka Light-Contact

-50kg

  1. Stelmach Kamila (K.S.W. Włocławek)
  2. Tobiasz Renata (Polonia Rzeszów)

-55kg

  1. Cichoń Klaudia (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Nižniková Alexandra (Panter Prešov Slovakia)

-60kg

  1. Gerc Elżbieta (mks wicher kobyłka)

Juniorka Semi-Contact

-60kg

  1. Cichoń Klaudia (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Gerc Elżbieta (mks wicher kobyłka)

Kadet Semi-Contact

-32kg

  1. Cech Jakub (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Zeliszewski Dominik (UKS Gladiator Binczarowa)

-37kg

  1. Tomas Cingiel (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Homa Mariusz (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-42kg

  1. Mikulski Jakub (HALNY Nowy Sącz)
  2. Bajtel Adrian (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  3. Zdrojewski Maksymilian (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  4. Giera Dariusz (mks wicher kobyłka)
  5. Wyszynski Sebastian (mks wicher kobyłka)
  6. Stawarz Mariusz (UKS Gladiator Binczarowa)

-47kg

  1. Giera Krzysztof (mks wicher kobyłka)
  2. Jarosz Jakub (UKS Gladiator Binczarowa)

+47kg

  1. Golonka Szymon (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Przybyło Szymon (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Kadet Starszy Kick Light

-42kg

  1. Franek Ondrej (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)

-52kg

  1. Sitek Rafał (mks wicher kobyłka)
  2. Nižnik Erik (Panter Prešov Slovakia)

-57kg

  1. Kucharzyk Krzysztof (DIAMENT PSTRĄGOWA)

-63kg

  1. Telek Lukáš (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)
  2. Garncarczyk Konrad (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  3. Pazgan Kamil (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-69kg

  1. Garncarczyk Kamil (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Orzechowski Patryk (SKT TIGER Dzierżoniów)
  3. Radzikowski Mateusz (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)

+69kg

  1. Zdrojewski Karol (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Kadet Starszy Light-Contact

-42kg

  1. Kozak Kristian (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Siedlarz Mariusz (UKS Gladiator Binczarowa)

-47kg

  1. Dorusinec Martin (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Babjak Klaudio (KS Leon Revuca)

-52kg

  1. Tatar Mateusz (KS Orient Częstochowa)
  2. Sitek Rafał (mks wicher kobyłka)
  3. Nižnik Erik (Panter Prešov Slovakia)
  4. Nowak Konrad (UKS Gladiator Binczarowa)

-57kg

  1. Bożek Bartłomiej (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Szorc Kacper (KS Orient Częstochowa)
  3. Karlik Marek (Panter Prešov Slovakia)
  4. Motyka Sławomir (UKS Gladiator Binczarowa)

-63kg

  1. Garncarczyk Konrad (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Pazgan Kamil (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-69kg

  1. Garncarczyk Kamil (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Orzechowski Patryk (SKT TIGER Dzierżoniów)
  3. Radzikowski Mateusz (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)
  4. Karpl Andrzej (UKS Gladiator Binczarowa)

Kadet Starszy Semi-Contact

-42kg

  1. Kozak Kristian (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Siedlarz Mariusz (UKS Gladiator Binczarowa)

-47kg

  1. Dorusinec Martin (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Babjak Klaudio (KS Leon Revuca)

-52kg

  1. Tatar Mateusz (KS Orient Częstochowa)
  2. Nowak Konrad (UKS Gladiator Binczarowa)

-57kg

  1. Bożek Bartłomiej (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Kucharzyk Krzysztof (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  3. Szorc Kacper (KS Orient Częstochowa)

-63kg

  1. Garncarczyk Konrad (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Pazgan Kamil (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-69kg

  1. Garncarczyk Kamil (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Orzechowski Patryk (SKT TIGER Dzierżoniów)

+69kg

  1. Zdrojewski Karol (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Kadetka Semi-Contact

-32kg

  1. Levická Stela (Panter Prešov Slovakia)

-47kg

  1. Tokarczyk Aleksandra (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Urdziková Viktória (Panter Prešov Slovakia)
  3. Nowak Weronika (UKS Gladiator Binczarowa)

+47kg

  1. Cichoń Jolanta (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Pazgan Gabriela (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Kadetka Starsza Kick Light

-60kg

  1. Wawrzyniak Jarosława (Łaski Klub Sztuk Walki)

Kadetka Starsza Light-Contact

-42kg

  1. Cingelova Martina (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Levická Silvia (Panter Prešov Slovakia)

-60kg

  1. Wawrzyniak Jarosława (Łaski Klub Sztuk Walki)

Kadetka Starsza Semi-Contact

-42kg

  1. Cingelova Martina (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Levická Silvia (Panter Prešov Slovakia)

+65kg

  1. Maślanka Patrycja (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

Senior Full-Contact

-54kg

  1. Drost Sebastian (SKF Boksing Zielona Góra)

-57kg

  1. Koperwas Mariusz (SKF Boksing Zielona Góra)

-60kg

  1. Tażky Stefan (Edymax Kicxbox Team Bardejov)
  2. Ocicki Tomasz (Legia Warszawa)
  3. Cieciura Artur (Tom Center Piotrków Trybunalski)

-63.5kg

  1. Jasion Jakub (Tom Center Piotrków Trybunalski)

-67kg

  1. Dzierwa Artur (SSISW Czarny Smok Czyżowice)

-71kg

  1. Osuchowski Artur (Akademia im.J.Długosza Częstochowa)
  2. Modzelewski Andrzej (mks wicher kobyłka)

-75kg

  1. Pazdan Dominik (DIAMENT PSTRĄGOWA)
  2. Modzelewski Andrzej (mks wicher kobyłka)
  3. Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)
  4. Prokop Sebastian (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)

-81kg

  1. Matulaniec Sebastian (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)
  2. Gacek Stanisław (UKS "Barbakan" Kraków)
  3. Świerczyński Dawid (UKS Astra Krynica-Zdrój)

-86kg

  1. Wąs Szymon (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Kula Artur (KS Orient Częstochowa)
  3. Dembler Michał (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)

-91kg

  1. Grzęda Cyprian (TKKF Siedleckie)
  2. Karkula Krzysztof (UKS "Barbakan" Kraków)

+91kg

  1. Smoliński Remigiusz (GSWW Najemnik Gliwice)
  2. Jastrzębski Wojciech (Kalina Lublin)
  3. Kozera Jakub (ZKS Gwardia)

Senior Kick Light

-63kg

  1. Gorczowski Przemysław (HALNY Nowy Sącz)
  2. Nowak Bolesław (mks wicher kobyłka)

-69kg

  1. Durma Adrian (Elbląski Kulb Karate)
  2. Rajca Jędrzej (HALNY Nowy Sącz)
  3. Nowak Bolesław (mks wicher kobyłka)

-74kg

  1. Osuchowski Artur (Akademia im.J.Długosza Częstochowa)
  2. Modzelewski Andrzej (mks wicher kobyłka)
  3. Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)
  4. Debnar Lukas (Panter Prešov Slovakia)
  5. Ruciński Piotr (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)
  6. Chiliński Damian (ZAMEK Kurzętnik)

-79kg

  1. Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)
  2. Iwaniuk Artur (TKKF Siedleckie)

-84kg

  1. Suski Patryk (HALNY Nowy Sącz)
  2. Wiśniewski Wojtek (ZAMEK Kurzętnik)

-89kg

  1. Grzęda Cyprian (TKKF Siedleckie)
  2. Jobs Leszek (ZAMEK Kurzętnik)
  3. Kaczmar Bartosz (ZKS Gwardia)

-94kg

  1. Zieliński Artur (Elbląski Kulb Karate)

+94kg

  1. Kozera Jakub (ZKS Gwardia)

Senior Light-Contact

-63kg

  1. Laskowski Mateusz (Elbląski Kulb Karate)
  2. Nowak Bolesław (mks wicher kobyłka)
  3. Waga Krzysztof (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

-69kg

  1. Durma Adrian (Elbląski Kulb Karate)

-74kg

  1. Modzelewski Andrzej (mks wicher kobyłka)
  2. Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)
  3. Debnar Lukas (Panter Prešov Slovakia)
  4. Jagodnicki Damian (SKT TIGER Dzierżoniów)
  5. Chiliński Damian (ZAMEK Kurzętnik)

-79kg

  1. Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)
  2. Prokop Sebastian (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  3. Dudziński Tomasz (TKKb Smok Toruń)
  4. Iwaniuk Artur (TKKF Siedleckie)

-84kg

  1. Wiśniewski Wojtek (ZAMEK Kurzętnik)

-89kg

  1. Dembler Michał (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)
  2. Grzęda Cyprian (TKKF Siedleckie)
  3. Jobs Leszek (ZAMEK Kurzętnik)
  4. Kaczmar Bartosz (ZKS Gwardia)

-94kg

  1. Zieliński Artur (Elbląski Kulb Karate)

+94kg

  1. Ludwiczak Klaudiusz (Maximus Gdynia)
  2. Kozera Jakub (ZKS Gwardia)

Senior Semi-Contact

-63kg

  1. Waga Krzysztof (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

-89kg

  1. Dembler Michał (MUKS OLIMPIA NOWE MIASTO LUBAWSKIE)

Seniorka Full-Contact

-48kg

  1. Bulanda Ewa (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)
  2. Boś Ewa (SKF Boksing Zielona Góra)

-56kg

  1. Nieroda Iwona (DIAMENT PSTRĄGOWA)

-65kg

  1. Wasielewska Weronika (K.S.W. Włocławek)
  2. Furmaniak Katarzyna (UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY POWER SIEDLCE)

Seniorka Kick Light

-60kg

  1. Šmelková Vladimíra (Kickboxing Fighters Club /KFC/ - Lučenec)

-65kg

  1. Czerwińska Emilia (ZKS Gwardia)

Seniorka Light-Contact

-50kg

  1. Bulanda Ewa (LUKS Jas-POL Krynica-Zdrój)

-55kg

  1. Nieroda Iwona (DIAMENT PSTRĄGOWA)

-65kg

  1. Czerwińska Emilia (ZKS Gwardia)