Sochaczew 2009

Polska Liga Muay Thai - Sochaczew

Liga zakończona! Dziękujemy za kibicowanie!!!Do Sochaczewa przyjechało 36 zawodników, reprezentujących 10 klubów (dokładną listę zgłoszeniową możecie sprawdzić w dziale "zgłoszenia"). Przybyli zarówno zawodnicy stawiający pierwszy krok między ringowymi linami, jak i doświadczeni wyjadacze, sprawdzający swoją aktualną formę.

Cała impreza odbyła się dokładnie według wcześniej ustalonego grafika. Licznie zgromadzona publiczność dopingowała zawodników z Sochaczewa (m.in. ogłuszający doping dla Kamila Wójcickiego), ale nie szczędziła też braw dla innych - zawody podobały się i dostarczyły wszystkim wiele emocji.

Fantastyczny popis umiejętności dali najmłodsi wychowankowie Michała Tomczykowskiego - Wiktor Felczak na tarczach oraz Patryk Pęsiek i Sebastian Borkowski w pokazowej, bezlitosnej i twardej walce według pełnych zasad Muay Thai. Gorycz porażki pokonanym osłodzał tort i smakołyki, radość zwycięstwa przekładała się na chęć do walki w następnych zawodach.

Teraz pora wrócić do treningów i przygotowań, a już niedługo widzimy się na kolejnych zawodach boksu tajskiego. Do zobaczenia!

Polska Liga Muay Thai w Sochaczewie - plakat

Transmitowaliśmy na żywo:

rejestrację na wadze - stale aktualizowana liczba zawodników, z podziałem na kategorie wagowe, doświadczenie i kategorie wiekowe; konferencję techniczną z losowaniem - rozpiska walk była dostępna na KiBo.pl bezpośrednio po ustaleniach na konferencji oraz wyniki ze wszystkich walk!

Polska Liga Muay Thai - walczyli też najmłodsi!
Polska Liga Muay Thai - nie zabrakło reprezentantów Warszawy!
Polska Liga Muay Thai - silne ciosy robiły wrażenie!