medaliści

Najlepszy klub: Klub Sportowy Dragon Starachowice

Najlepszy Senior: Sergej Maslobojev (Lithuania)

Najlepsza Seniorka: Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)

Najlepszy Junior: Jan Lodzik (LKSW TAJFUN)

Najlepsza Juniorka: Gerc Ela (mks wicher kobyłka)

Klasyfikacja medalowa

1. Klub Sportowy Dragon Starachowice 4 - 3 - 4
2. Palestra Warszawa 4 - 2 - 7
3. Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra 4 - 1 - 1
4. Lithuania 4 - 1 - 0
5. Champion Gdańsk 4 - 0 - 0
6. Legion Głogów 3 - 2 - 1
7. mks wicher kobyłka 2 - 1 - 1
8. Diament Pstrągowa 2 - 0 - 1
    UKS Relaks Skarżysko-Kamienna 2 - 0 - 1
10. LZS Scorpion Krępice 2 - 0 - 0
11. Puncher Wrocław 1 - 4 - 0
12. ABSORTIO GYM RYBNIK 1 - 2 - 2
13. AKS NIWKA SOSNOWIEC 1 - 2 - 0
14. HALNY Nowy Sącz 1 - 1 - 0
    Toruński Klub Kickboxingu "SMOK" 1 - 1 - 0
16. Paco Team Katowice 1 - 0 - 3
17. Rzeszowski Klub Sportów Walki 1 - 0 - 2
18. Armia Polkowice 1 - 0 - 1
    KOBE-GYM 1 - 0 - 1
20. Kohorta Poznań 1 - 0 - 0
    Łaski Klub Sztuk Walki 1 - 0 - 0
    LKSW TAJFUN 1 - 0 - 0
    KS GWIAZDA BYDGOSZCZ 1 - 0 - 0
24. KSW Sokół Jarosław 0 - 2 - 1
25. Fighter Wrocław 0 - 2 - 0
    SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym 0 - 2 - 0
27. Hunter Gym 0 - 1 - 3
28. SKSKB "VIKTORIA" SZYDŁOWIEC 0 - 1 - 2
29. HUMAN BIAŁYSTOK 0 - 1 - 1
    Centrum Sportów Walki Płock 0 - 1 - 1
31. LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie 0 - 1 - 0
    Gym-Fight Wrocław 0 - 1 - 0
    Zduńskowolski Klub Krate Kyokushin 0 - 1 - 0
    KOKORO GYM Grudziądz 0 - 1 - 0
    Akademia Walki Warszawa 0 - 1 - 0
    Alien Łódź 0 - 1 - 0
    asw fighter mogilany 0 - 1 - 0
38. WILK GRAJEWO 0 - 0 - 3
39. goldendragon 0 - 0 - 2
    Fight Team Kraków 0 - 0 - 2
    PSSW TOM CENTER 0 - 0 - 2
42. RKSW PUNCHER Radom 0 - 0 - 1
    Spartan Knurów 0 - 0 - 1
    Street Fighter Warszawa 0 - 0 - 1
    CORPUS GYM GDAŃSK 0 - 0 - 1
    MKS Kalina Lublin 0 - 0 - 1
    KSW SEKRET Gorzów 0 - 0 - 1
    "RING" Kraków 0 - 0 - 1
    Miejski Klub Sportowy w Szczawnie-Zdroju 0 - 0 - 1
    Fight Club Knurów 0 - 0 - 1

Klasyfikacja indywidualna

Seniorki

-48kg

  1. Joanna Walkiewicz (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

-52kg

  1. Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)
  2. Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)

-56kg

  1. Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
  2. Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)
  3. Anna Cora (Fight Club Knurów)
    Marta Chojnowska (PSSW TOM CENTER)

-60kg

  1. Kinga Siwa (Champion Gdańsk)
  2. Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
  3. Monika Florek-Kurianowicz (Fight Team Kraków)
    Joanna Walorska (Fight Team Kraków)

-65kg

  1. Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
  2. Marta Zagumna (Palestra Warszawa)
  3. Aleksandra Piasecka (Hunter Gym)
    Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)

Juniorzy Młodsi

-45kg

  1. Robert Siebyła (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

-48kg

  1. Karol Wójcik (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  2. Robert Soboń (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)
  3. Dawid Lutyński (Spartan Knurów)
    Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)

-51kg

  1. Kuryłek Patryk (mks wicher kobyłka)

-54kg

  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Damian Borowiec (Toruński Klub Kickboxingu "SMOK")
  3. Ernest Kisiel (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
    Maciej Cender (SKSKB "VIKTORIA" SZYDŁOWIEC)

-57kg

  1. Marcin Kaliński (Palestra Warszawa)
  2. Rafał Sitek (mks wicher kobyłka)

-60kg

  1. Lucas Lechavicius (Lithuania)
  2. Kamil Walkiewicz (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Maciej Krawcewicz (WILK GRAJEWO)
    Krzysztof Kucharzyk (Diament Pstrągowa)

-63.5kg

  1. Kacper Muszyński (Armia Polkowice)
  2. Michał Skowronek (KSW Sokół Jarosław)

-67kg

  1. Dawid Pawlak (LZS Scorpion Krępice)
  2. Miłosz Fluder (LZS TARCHALANKA Tarchały Wielkie)
  3. Marcin Pluta (RKSW PUNCHER Radom)
    Mateusz Szarkowicz (Armia Polkowice)

-71kg

  1. Filip Adamiok (Puncher Wrocław)
  2. Jakub Bielawski (Centrum Sportów Walki Płock)
  3. Radosław Szpojda (Hunter Gym)

-81kg

  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Jacek Miszta (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

+81kg

  1. Konrad Krzepkowski (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

Juniorki Starsze

-52kg

  1. Magdalena Kaczor (Kohorta Poznań)
  2. Angelika Białoszewska (HALNY Nowy Sącz)

-60kg

  1. Gerc Ela (mks wicher kobyłka)
  2. Agnieszka Knop (AKS NIWKA SOSNOWIEC)
  3. Aleksandra Sosnowska (WILK GRAJEWO)
    Karolina Chochol (Miejski Klub Sportowy w Szczawnie-Zdroju)

-65kg

  1. Natalia Kasprzycka (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)

-70kg

  1. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

Juniorki Młodsze

-56kg

  1. Angelika Skoczeń (HALNY Nowy Sącz)
  2. Patrycja Pamuła (KOKORO GYM Grudziądz)

-60kg

  1. Jarosława Wawrzyniak (Łaski Klub Sztuk Walki)

Juniorzy Starsi

-54kg

  1. Kasper Batra (LZS Scorpion Krępice)
  2. Damian Chochół (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

-57kg

  1. Jacek Bochanysz (Legion Głogów)
  2. Gabriel Loranty (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
  3. Tomasz Przekurat (goldendragon)
    Aleksander Sanna (KOBE-GYM)

-60kg

  1. Jan Lodzik (LKSW TAJFUN)
  2. Radosław Jeleniewicz (Legion Głogów)
  3. Łukasz Motyka (SKSKB "VIKTORIA" SZYDŁOWIEC)
    Marcin Maleszewski (ABSORTIO GYM RYBNIK)

-63.5kg

  1. Mateusz Białecki (Toruński Klub Kickboxingu "SMOK")
  2. Michał Czerwiński (Alien Łódź)
  3. Dominik Szmalec (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
    Kamil Bojanko (Street Fighter Warszawa)

-67kg

  1. Jakub Filipek (Diament Pstrągowa)
  2. Jan Naus (Lithuania)
  3. Adrian Ahmad (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
    Mateusz Kalinowski (WILK GRAJEWO)

-71kg

  1. Mateusz Kowalski (Champion Gdańsk)
  2. Kamil Jaszczur (Puncher Wrocław)
  3. Bartosz Dołbień (Palestra Warszawa)
    Przemysław Witkowski (Paco Team Katowice)

-75kg

  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Damian Strzecha (SKSKB "VIKTORIA" SZYDŁOWIEC)
  3. Damian Waluch (goldendragon)
    Paweł Gaszka (ABSORTIO GYM RYBNIK)

-81kg

  1. Arkadiusz Kaszuba (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  2. Robert Sobczyszyn (KSW Sokół Jarosław)
  3. Adrian Pamięta (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Patryk Jagłowski (CORPUS GYM GDAŃSK)

-86kg

  1. Adam Gaszka (ABSORTIO GYM RYBNIK)
  2. Maciej Janowski (Gym-Fight Wrocław)
  3. Patryk Zambrzycki (Legion Głogów)
    Michał Gil (HUMAN BIAŁYSTOK)

-91kg

  1. Vejus Vietrinas (Lithuania)
  2. Paweł Sitek (Zduńskowolski Klub Krate Kyokushin)

+91kg

  1. Denis Kuczyński (Legion Głogów)
  2. Skrzypek Piotr (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

Seniorzy

-54kg

  1. Artiom Pogrebnoi (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Łukasz Walczak (Akademia Walki Warszawa)

-57kg

  1. Michał Królik (Paco Team Katowice)
  2. Aleksander Kania (asw fighter mogilany)

-60kg

  1. Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
  2. Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM RYBNIK)
  3. Krzysztof Zygalski (KSW SEKRET Gorzów)
    Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)

-63.5kg

  1. Michał Polak (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ )
  2. Rafał Niestrzęba (Puncher Wrocław)
  3. Dominik Matusz (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
    Tomasz Adamus (Klub Sportowy Dragon Starachowice)

-67kg

  1. Jarosław Daschke (Champion Gdańsk)
  2. Marcin Kret (Puncher Wrocław)
  3. Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)
    Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)

-71kg

  1. Henrikas Viksraitis (Lithuania)
  2. Kamil Urbański (Hunter Gym)
  3. Michał Węcławek (Palestra Warszawa)
    Piotr Szloser (Palestra Warszawa)

-75kg

  1. Piotr Tryc (Palestra Warszawa)
  2. Mateusz Kluczniok (ABSORTIO GYM RYBNIK)
  3. Kamil Kamiński (Centrum Sportów Walki Płock)
    Marek Szczepanek (PSSW TOM CENTER)

-81kg

  1. Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
  2. Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)
  3. Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)
    Karol Cieślak (Palestra Warszawa)

-86kg

  1. Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
  2. Radosław Rydzewski (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)
  3. Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
    Mateusz Kubiszyn (KSW Sokół Jarosław)

-91kg

  1. Kryspin Kalski (KOBE-GYM)
  2. Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)
  3. Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
    Maciej Bobrowski ("RING" Kraków)

+91kg

  1. Sergej Maslobojev (Lithuania)
  2. Tomasz Klimiuk (HUMAN BIAŁYSTOK)
  3. Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin)
    Marcin Szreder (Palestra Warszawa)

 

Skład Sędziowski:

Sędzia główny zawodów - Zawistowski Ryszard - Pasłęk

RING A

Kacperski Krzysztof - kierownik ringu - Pasłęk

Wielgosz Waldemar - Pasłęk

Maciusiewicz Andrzej - Toruń

Sułkowski Jarosław - Ostrowiec Świętokrzyski

Hajducki Waldemar - Mogilno

Sułkowski Przemysław - Ostrowiec Świętokrzyski

 

RING B

Żychliński Krzystof - kierownik ringu - Piaseczno

Bassa Jerzy - Rzeszów

Półtorak Sławomir - Siemiatycze

Kuca Krzysztof - Elbląg

Vadim Zelev - Litwa

Śliwka Jacek - Ostrowiec Świętokrzyski