RING A - wyniki i rozpiska / schedule and results

RING A - START 9:40

Walka 1, 1/8 Seniorzy -81kg
Norbert Rybak (kaito stalowa wola)Daniel Laudzinski (WILK GRAJEWO)
0 - 3
Walka 2, 1/8 Seniorzy -81kg
Marcin Kaleński (Street Fighter Warszawa)Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)
0 - 3
Walka 3, 1/8 Seniorzy -81kg
Damian Miszczak (Fight Academy Stargard)Przemysław Bubiński (Kohorta Poznań)
3 - 0
Walka 4, 1/8 Seniorzy -81kg
Andrius Kondratovic (Lithuania)Piotr Wilczewski (WILK GRAJEWO)
1 - 2
Walka 5, 1/8 Seniorzy -81kg
Karol Cieślak (Palestra Warszawa)Piotr Rogosz (LZS Scorpion Krępice)
2 - 1
Walka 6, 1/8 Seniorzy -81kg
Alan Kalski (KOBE-GYM)Rafał Korczak (Akademia Walki Warszawa)
0 - 3
Walka 7, 1/8 Seniorzy -71kg
Ernest Lis (Klub Sportowy Dragon Starachowice)Kamil Urbański (Hunter Gym)
- RSC2
Walka 8, 1/8 Seniorzy -71kg
Michał Węcławek (Palestra Warszawa)Łukasz Kaczmarczyk (Gym-Fight Wrocław)
3 - 0
Walka 9, 1/8 Seniorzy -71kg
Piotr Szloser (Palestra Warszawa)Wiktor Drynkowski (ABSORTIO GYM RYBNIK)
RSC2 -
Walka 10, 1/8 Seniorzy -71kg
Henrikas Viksraitis (Lithuania)Rafal Maciaszek (Niezrzeszeni Kielce)
3 - 0
Walka 11, 1/8 Seniorzy -67kg
Karol Sadłocha (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)Michał Pawłowski (Legia Warszawa)
3 - 0
Walka 12, 1/8 Seniorzy -67kg
Tomasz Walkowiak (Hunter Gym)Piotr Kobylański (KOBE-GYM)
- RSC2
Walka 13, 1/8 Seniorzy -67kg
Jarosław Daschke (Champion Gdańsk)Artur Burba (Lithuania)
AB1 -
Walka 14, 1/8 Seniorzy -75kg
Krzysztof Puczyński (HUMAN BIAŁYSTOK)Jacek Klimczak (goldendragon)
1 - 2
Walka 15, 1/8 Seniorzy -75kg
Tomasz Brzeziński (Hunter Gym)Piotr Tryc (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 16, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Kamil Urbański (HALNY Nowy Sącz)Michał Polak (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ )
0 - 3

LUNCH TIME. START AT 13:30

Walka 17, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Dominik Matusz (Klub Sportowy Dragon Starachowice)Daniel Zwada (Niezrzeszeni Kielce)
3 - 0
Walka 18, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Tomasz Adamus (Klub Sportowy Dragon Starachowice)Aleksander Kalicki (AZS Politechnika Warszawska)
3 - 0
Walka 19, 1/4 Seniorzy -63.5kg
Igor Osinin (Lithuania)Rafał Niestrzęba (Puncher Wrocław)
1 - 2
Walka 20, 1/4 Seniorzy -60kg
Oleg Krylov (Lithuania)Krzysztof Zygalski (KSW SEKRET Gorzów)
- RSC1
Walka 21, 1/4 Seniorzy -60kg
Arkadiusz Drohomirecki (Puncher Wrocław)Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM RYBNIK)
0 - 3
Walka 22, 1/4 Seniorzy -60kg
Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)Gabriel Bogacki (Centrum Sportów Walki Płock)
KO1 -
Walka 23, 1/4 Seniorzy -60kg
Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)Dominik Tomica (ABSORTIO GYM RYBNIK)
3 - 0
Walka 24, 1/4 Seniorzy -86kg
Mariusz Suski (Akademia Walki Warszawa)Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
0 - 3
Walka 25, 1/4 Seniorzy -86kg
Łukasz Flis (KSW Sokół Jarosław)Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
0 - 3
Walka 26, 1/4 Seniorzy -86kg
Grzegorz Kanawka (CORPUS GYM GDAŃSK)Radosław Rydzewski (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)
0 - 3
Walka 27, 1/4 Seniorzy -86kg
Mateusz Kubiszyn (KSW Sokół Jarosław)Daniel Lechowicz (LZS Scorpion Krępice)
2 - 1
Walka 28, 1/4 Seniorzy +91kg
Sergej Maslobojev (Lithuania)Maciej Medyński (Fight Academy Stargard)
RSC3 -
Walka 29, 1/4 Seniorzy +91kg
Bartłomiej Łazarczyk (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)Marcin Szreder (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 30, 1/4 Seniorzy -91kg
Maciej Mak (asw fighter mogilany)Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
0 - 3
Walka 31, 1/4 Seniorzy -91kg
Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)Jacek Obarzanek (KOBE-GYM)
2 - 1
Walka 32, 1/4 Seniorki -60kg
Monika Florek-Kurianowicz (Fight Team Kraków)Vaida Masiokaite (Lithuania)
3 - 0

OPENING CEREMONY

FIGHTING STARTS AT 17:30

Walka 33, 1/4 Seniorzy -81kg
Daniel Laudzinski (WILK GRAJEWO)Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)
0 - 3
Walka 34, 1/4 Seniorzy -81kg
Damian Miszczak (Fight Academy Stargard)Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 35, 1/4 Seniorzy -81kg
Piotr Wilczewski (WILK GRAJEWO)Karol Cieślak (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 36, 1/4 Seniorzy -81kg
Rafał Korczak (Akademia Walki Warszawa)Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
- RSC1
Walka 37, 1/4 Seniorzy -71kg
Kamil Urbański (Hunter Gym)Andrzej Grzegorczyk (HALNY Nowy Sącz)
3 - 0
Walka 38, 1/4 Seniorzy -71kg
Michał Węcławek (Palestra Warszawa)Adam Miętus (Fight Club Knurów)
3 - 0
Walka 39, 1/4 Seniorzy -71kg
Piotr Szloser (Palestra Warszawa)Konrad Rybak (kaito stalowa wola)
3 - 0
Walka 40, 1/4 Seniorzy -71kg
Henrikas Viksraitis (Lithuania)Daniel Jędrzejewski (Hunter Gym)
3 - 0
Walka 41, 1/4 Seniorzy -67kg
Karol Sadłocha (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 42, 1/4 Seniorzy -67kg
Piotr Kobylański (KOBE-GYM)Marcin Kret (Puncher Wrocław)
1 - 2
Walka 43, 1/4 Seniorzy -67kg
Jarosław Daschke (Champion Gdańsk)Bartorz Sułek (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
3 - 0
Walka 44, 1/4 Seniorzy -67kg
Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)Daniel Miedziński (Puncher Wrocław)
3 - 0
Walka 45, 1/4 Seniorzy -75kg
Jacek Klimczak (goldendragon)Kamil Kamiński (Centrum Sportów Walki Płock)
0 - 3
Walka 46, 1/4 Seniorzy -75kg
Przemysław Pilip (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)Mateusz Kluczniok (ABSORTIO GYM RYBNIK)
- KO1
Walka 47, 1/4 Seniorzy -75kg
Piotr Tryc (Palestra Warszawa)Bartosz Kołodziejczak (Kohorta Poznań)
3 - 0
Walka 48, 1/4 Seniorzy -75kg
Marek Szczepanek (PSSW TOM CENTER)Mariusz Kopycki (Niezrzeszeni Skarżysko-Kamienna)
KO1 -

SUNDAY - START AT 8:00

Walka 49, 1/2 Seniorki -65kg
Aleksandra Piasecka (Hunter Gym)Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)
0 - 3
Walka 50, 1/2 Seniorki -65kg
Marta Zagumna (Palestra Warszawa)Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
3 - 0
Walka 51, 1/2 Seniorki -56kg
Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)Anna Cora (Fight Club Knurów)
RSC3 -
Walka 52, 1/2 Seniorki -56kg
Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)Marta Chojnowska (PSSW TOM CENTER)
3 - 0
Walka 53, 1/2 Seniorzy -63.5kg
Michał Polak (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ )Dominik Matusz (Klub Sportowy Dragon Starachowice)
3 - 0
Walka 54, 1/2 Seniorzy -63.5kg
Tomasz Adamus (Klub Sportowy Dragon Starachowice)Rafał Niestrzęba (Puncher Wrocław)
- WO
Walka 55, 1/2 Seniorzy -60kg
Krzysztof Zygalski (KSW SEKRET Gorzów)Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM RYBNIK)
1 - 2
Walka 56, 1/2 Seniorzy -60kg
Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)Mateusz Jagielski (Paco Team Katowice)
3 - 0
Walka 57, 1/2 Seniorzy -86kg
Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon Starachowice)Zbigniew Stawicki (Hunter Gym)
3 - 0
Walka 58, 1/2 Seniorzy -86kg
Radosław Rydzewski (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)Mateusz Kubiszyn (KSW Sokół Jarosław)
3 - 0
Walka 59, 1/2 Seniorzy +91kg
Sergej Maslobojev (Lithuania)Wojciech Jastrzębski (MKS Kalina Lublin)
2 - 1
Walka 60, 1/2 Seniorzy +91kg
Marcin Szreder (Palestra Warszawa)Tomasz Klimiuk (HUMAN BIAŁYSTOK)
- KO3
Walka 61, 1/2 Seniorzy -91kg
Szymon Skrabucha (Rzeszowski Klub Sportów Walki)Kryspin Kalski (KOBE-GYM)
1 - 2
Walka 62, 1/2 Seniorzy -91kg
Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)Maciej Bobrowski ("RING" Kraków)
3 - 0
Walka 63, 1/2 Seniorki -60kg
Monika Florek-Kurianowicz (Fight Team Kraków)Kinga Siwa (Champion Gdańsk)
- WO
Walka 64, 1/2 Seniorki -60kg
Joanna Walorska (Fight Team Kraków)Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
0 - 3
Walka 65, 1/2 Seniorzy -81kg
Ruta Kamil (mks wicher kobyłka)Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 66, 1/2 Seniorzy -81kg
Karol Cieślak (Palestra Warszawa)Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
- WO
Walka 67, 1/2 Seniorzy -71kg
Kamil Urbański (Hunter Gym)Michał Węcławek (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 68, 1/2 Seniorzy -71kg
Piotr Szloser (Palestra Warszawa)Henrikas Viksraitis (Lithuania)
0 - 3
Walka 69, 1/2 Seniorzy -67kg
Paweł Nowakowski (Palestra Warszawa)Marcin Kret (Puncher Wrocław)
- WO
Walka 70, 1/2 Seniorzy -67kg
Jarosław Daschke (Champion Gdańsk)Krzysztof Lipowski (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 71, 1/2 Seniorzy -75kg
Kamil Kamiński (Centrum Sportów Walki Płock)Mateusz Kluczniok (ABSORTIO GYM RYBNIK)
0 - 3
Walka 72, 1/2 Seniorzy -75kg
Piotr Tryc (Palestra Warszawa)Marek Szczepanek (PSSW TOM CENTER)
3 - 0

LUNCH. FINALS FROM 14:00

Walka 73, FINAL Seniorki -65kg
Kamila Bałanda (Champion Gdańsk)Marta Zagumna (Palestra Warszawa)
3 - 0
Walka 74, FINAL Seniorki -60kg
Kinga Siwa (Champion Gdańsk)Agata Warzybok (Fighter Wrocław)
3 - 0

Decorations. 15 mins

Walka 75, FINAL Seniorzy -67kg
Marcin Kret (Puncher Wrocław)Jarosław Daschke (Champion Gdańsk)
1 - 2
Walka 76, FINAL Seniorzy -54kg
Artiom Pogrebnoi (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)Łukasz Walczak (Akademia Walki Warszawa)
KO1 -

Decorations. 15 mins

Walka 77, FINAL Seniorzy -57kg
Aleksander Kania (asw fighter mogilany)Michał Królik (Paco Team Katowice)
- RSC1
Walka 78, FINAL Seniorki -52kg
Angelika Kosut (UKS Relaks Skarżysko-Kamienna)Patrycja Krawczyk (Legion Głogów)
3 - 0

Decorations. 15 mins

Walka 79, FINAL Seniorki -56kg
Małgorzata Dymus (Fighter Wrocław)Iwona Nieroda (Diament Pstrągowa)
0 - 3
Walka 80, FINAL Seniorzy -63.5kg
Michał Polak (KS GWIAZDA BYDGOSZCZ )Rafał Niestrzęba (Puncher Wrocław)
3 - 0

Decorations. 15 mins

Walka 81, FINAL Seniorzy -60kg
Łukasz Kubiak (ABSORTIO GYM RYBNIK)Krzysztof Olszewski (Palestra Warszawa)
0 - 3
Walka 82, FINAL Seniorzy -86kg
Dawid Kasperski (Klub Sportowy Dragon Starachowice)Radosław Rydzewski (SK kick Boxing Kielce SOMA-Gym)
3 - 0

Decorations. 15 mins

Walka 83, FINAL Seniorzy +91kg
Sergej Maslobojev (Lithuania)Tomasz Klimiuk (HUMAN BIAŁYSTOK)
RSC3 -
Walka 84, FINAL Seniorzy -91kg
Kryspin Kalski (KOBE-GYM)Mateusz Pluta (Puncher Wrocław)
KO2 -

Decorations. 15 mins

Walka 85, FINAL Seniorzy -81kg
Piotr Stańczak (Palestra Warszawa)Patryk Zdrojewski (Palestra Warszawa)
- WO
Walka 86, FINAL Seniorzy -71kg
Kamil Urbański (Hunter Gym)Henrikas Viksraitis (Lithuania)
0 - 3
Walka 87, FINAL Seniorzy -75kg
Mateusz Kluczniok (ABSORTIO GYM RYBNIK)Piotr Tryc (Palestra Warszawa)
- KO3

Decorations. It's over!